Nurtujace pytanie

Temat przeniesiony do archwium.
Z moich obserwacji poczynionych na forum widze ,ze kazdy tu moze liczyc na porade albo jakies drobne wskazowki. .
Od dluzszego czasu nurtuje mnie pytanie??....zdaje sobie sprawe z blahosci jego tresci ,ale kto jak nie wy, moze mi pomoc?? Fakt ,nie jest to zlamane serce ,niechciana ciaza czy nieznajomosc jezyka w rozmowach z wlochami .....ale,no wlasnie.
Otoz ,mowiac o kobiecie <<<mokra wloszka>>> ....myslimy o dole czy o gorze???.
hmmmmmmmmmmmmmmm...jak już się do kompa dorwałam to może ja pierwsza, mogę?
otóz JA myślę tak___ jak Włoszka siusiu robi ..to jest mokra włoszka na dole
a jak Polka zrobi trwałą ( a robi się jeszcze? ) ..to wtedy jest mokra włoszka na górze....
hmmmmmmmmmmmmm.. a ja drugi ..
Włoszki też robią siusiu..? Sette pomóż.. i rozstrzygnij ten spór..
mam jeszcze inną opcję
ale nie wiem czy mogę
po 21 już to może młodzież nie zajrzy
otóż ... jak się włoszka kocha to jest mokra na dole, jak bierze prysznic to na górze


chociaż nie ...jak bierze prysznic to jest wtedy cała mokra
do diabła Mastrolindo ..aleś nam ćwieka zabił..
mowiac o POLSKIEJ kobiecie 'mokra wloszk'a mamy na mysli jej wlosy ,jej fryzure i tylko fryzure..pani ma albo naturalnie krecone wlosy,albo wmieszala w to pomocna dlon fryzjerki i zrobila lekka trwala...Fryzura 'na mokra wloszke''zwana tez 'mokre loczki.'.osobiscie preferuja ta nazwe..bo takowa fryzure nosze..blond wlosy do polowy plecow..mokre i krecone..po ojcu mam krecone blond po mamie..jakby ktos wnikal w szczegolyi wcale przez nie jestem mokra wloszka..tylko Polka zkreconymi blond wlosami ktore zwilzam rano woda by byly swiezsze..owe loczki..:D
..za Wloszki z "mokra wloszka"" nie wypowiadam sie ...uprzedzam
Ja wnikam w szczegóły.. a wieczorem nie zwilżasz..? :D
o kurna...ale się nam temat pięknie rozwija..hmmm....szkoda że zaczyna się film i muszę znikać...
miłego wieczorku
Margo49, jaki film..? Ja oglądam mecz.. :D
wieczorem do spania wiążę włosy w węzeł grecki..wiec zwilżam tylko rana juz po rozwiazanu ..zdjeciu gumki do wlosów
Węzeł grecki..? Czy to jest bezpieczne..?
na Rai Movie ogladam film thriller
taa..bezpieczne i eleganckie
Ja po zdjęciu gumki już nic nie muszę zwilżać.. :D
Węzeł grecki «włosy splecione w węzeł opuszczony nisko na kark, typ uczesania spotykany w rzeźbie starogreckiej»
sprobuj na swoim penisie zrobic ten cholerny WEZEL GRECKI,cwaniaczku
..chyba masz penisa? w przypadku braku owego ,pobaw sie wstążkami..pocwicz na wstążkach
Hmmmmmm.......
To nie jest finezyjny tekst..
Ale za to daje dużo do myślenia.. o autorce..
alez wrecz odwrotnie..wcale nie muszisz myslec o autorce..a poza tym to czego sie spodziewales? tu nie Wersal..caly post byl podszyty seksem...wloszka mokra..ta na dole.... po zdjęciu gumki już nic nie muszę zwilżać....teksty dla doroslych..dzieci juz nie ma, poszly spac..wiec otwarcie mozna pisac co kto mysli,no nie?
Dziekuje bardzo .Dla mnie juz wszystko jasne ;)
Temat nie powiem bardzo się rozwinął :P
Cytat: quinto_5
Temat nie powiem bardzo się rozwinął :P

i co w związku z tym?
hmm..... ze czesc ludzi lubi sex i nie ma oporu o nim pisac..a czesc tak sobie...niesmiali sa, czy co ?
..prawiczki?
gostek zarejestrował się i pierwszy post taki ....hmmm...dziwny ...nie napiszę że kretyński bo powiedzą żem agresywna....
podczytywacz podpatrywacz czy co?
zasłaniamy fioletowe zasłonki
...fioletowe zaslonki..w kuszetce..pociag pedzi dalej..ahahahahaa
Ja tam bede teraz szczera:)
Mam wlosy proste jak drut. wiec jak sie wilgotno robi to wygladam jak zmokla kura.
Ale, jak sie goraco robi to miewam wilgotne sny:)))
Brawo dla Wloszek:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Życie, praca, nauka