Pierwsza praca

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |
Witam, czy ktoś z Was orientuje się może w temacie poszukiwania pracy we Włoszech? Chodzi mi o jakieś przykładowe adresy stron internetowych, bądź inne miejsca gdzie można poszukać ogłoszeń nie tylko w języku włoskim. Może znacie też jakieś forum Polaków w Rzymie lub coś w tym stylu?
a jakiej pracy chcesz szukać?
Interesuje mnie praca kierowcy z kategorią B lub C.
mam prace dla kierowcy..OD RAZU..w Rovereto /pomiedzy Werona a Trento..prosze o szybki kontakt ,najlepiej natychmiastowy
na moim GG lub na fioletowa poczte..kliknij na mego nicka i tam sa te dane do kontaktu..im szybciej tym lepiej..Czary mary i masz prackę:D
mowisz po wlosku? to pierwszy warunek
nie chce potem oczami swiecic
Dzięki za propozycję, niestety dopiero zacząłem się uczyć tego języka, dlatego szukam czegoś na początek gdzie nie jest wymagana biegła znajomość włoskiego. Są przecież firmy, które zatrudniają Polaków lub pracodawcami są Polacy. Dlatego pytam o takie namiary. Najlepiej z okolic Rzymu.
ach to az takie wymagania masz?! ..no to powodzenia ....powodzenia..wlasciwie to mam 2 miejsca pracy dla mezczyzny kierowcy od natychmiast dla kierowcy z patente E i z patente C..w roznych miejscach.Firma szuka na JUZ,praca jest od JUZ
prosze, jak kaprysza
a po co ma się uczyć języka? lepiej narzekać , nie?
Sette ,a masz jakies wolne etaty w szwajcarii ;)??
ja mam ! ale pod warunkiem że jedziesz razem ze mną !
Cytat: Margo49
ja mam ! ale pod warunkiem że jedziesz razem ze mną !

Cholera jasna ...myslisz ,ze moge podjac to ryzyko ;))???
hmmmm...nie przekona się ten kto nie spróbuje :)))))



miałam napisać .... A CO, JA MINA ŻE JAK KTO WLEZIE NA MNIE TO WYBUCHNIE ?? ale powstrzymałam się bo zorientowałam się jak to absurdalnie by zabrzmiało .....cokolwiek by ktoś nie pomyślał zawsze byłoby dwuznaczne....hahahahha
Cytat: Margo49
hmmmm...nie przekona się ten kto nie spróbuje :)))))



A CO, JA MINA ŻE JAK KTO WLEZIE NA MNIE TO WYBUCHNIE ?? dwuznaczne....hahahahha


Ale dodalas ;)))......jade ;))
dobra ! to ja lecę się pakować !
Cytat: Margo49
dobra ! to ja lecę się pakować !

Na pierwszy tydzien nie bierz nic ;))
nooo...ale na podróż to się mogę ubrać ?? .....
wlasciwie to forowiczowi chodzilo o temat POSZUKIWANIA PRACY..a ja glupia jak Filip z konopi sie wyrwalam i zaoferowalam prace od JUZ od razu./gdzie ze 2 tys mozna wyciagnac.....a kolega dopiero sie przymierza do SZUKANIA pracy a nie do pracowania..pewenie chce byc kierowca Berlusconiego skoro szuka pracy w Rzymie az takich dojsc to ja nie mam ,sie wycofuje z moich ofert.
no to dawaj tę ofertę dla mastrolindo. On będzie woził mnie, ja będę kasować te 2 tyś. i na forum będzie spokój bo nie będziemy mieli czasu tu zaglądać. Prawda Mastrolindo ??????? co Ty na to???
eh..za duzo pisania by to objasnic jak to funkcjonuje ale jest zakaz wozenia osob postronnych jest to ujete w ubezpieczeniu samochodu...Ubezpieczenie nie obejmuje osob spoza firmy,osob postronnych czy bliskich ..Zakaz wozenia innych..i basta
Cytat: Margo49
no to dawaj tę ofertę dla mastrolindo. On będzie woził mnie, ja będę kasować te 2 tyś. i na forum będzie spokój bo nie będziemy mieli czasu tu zaglądać. Prawda Mastrolindo ??????? co Ty na to???

Ok,bierzemy robote.Teraz tylko szczegoly i jazda w trase.Mam nadzieje ,ze kabina ma taki malutki tapcznik z tylu ?,przeciez kiedys musimy sie zdrzemnac?? .Mysl o mokrej polce spedza mi sen z powiek ;)),bo mam nadzieje ,ze i umyc sie bedzie gdzie? .
hahaha szkoda, ze tu nie ma opcji 'Lubie to", bo na pewno bym zaznaczyla wczorajszy komentarz Sette z 23.22 :D
:D..ma sie ten cięty dowcip!..ma się!..to po mamusi..ahahahaaa..siedzi w genach ahahaah
gracjan zapoznaj sie z mechnizmem jak sie wykorzystuje rodakow przez rodakow w Itali...bo tu mozna sie porozumiec po polsku ,bez glebszej znajomosci jezyka włoskiego hehee.nie stan sie ofiara http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/210970/page/4#post1324696
o to ta squlibrata http://praca.trovit.pl/ma%C5%82gorzata-b
Dzięki za rady na temat wykorzystywania przez rodaków:) Macie racje, piszę, że jestem na etapie poszukiwania pracy i podchodzę do tematu raczej "lajtowo". Nie mam ciśnienia, dlatego na spokojnie chcę sobie czegoś poszukać. Jeżeli coś fajnego wpadnie to ok, jeśli nie, to nic się nie stanie. Na początek nie musi to być koniecznie Rzym, zawsze można z czasem przenieść się w docelowe miejsce. Na pewno też nie zamierzam płacić za pośrednictwo w znalezieniu pracy, więc z góry pytałem czy znacie jakieś strony z ogłoszeniami. Pozdrawiam i ponawiam pytanie :)
Witam wszystkich bo to mój pierwszy post. Również chciałbym znaleźć pracę we Włoszech. Z wykształcenia jestem informatykiem jednak ta praca wcale mnie nie uszczęśliwia. Ślęczenie godzinami przy komputerze doprowadza mnie do frustracji i szału. Kocham sport (naturalnie, nie mówię o tym w telewizji) i chyba jak wielu ludzi jazdę samochodem. Prawo jazdy kat. B posiadam od ponad 9 lat.
Tematyką Włoch interesuję się od dość dawna. Jednak w tym roku nadarzyła się okazja by odwiedzić ten piękny kraj w maju - jak się domyślacie z powodu beatyfikacji. Tak mi się spodobało, że po niespełna 3 miesiącach byłem w Rzymie ponownie tym razem na wakacjach z których wczoraj wróciłem.
Teraz nachodzi mnie myśl żeby trochę pomieszkać i popracować we Włoszech najlepiej w Rzymie. Również nie mam jakiegoś ciśnienia gdyż posiadam pracę w PL ale gdyby nadarzyła się okazja to chętnie bym skorzystał.
Witaj michael, najpierw naucz sie wloskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym a pozniej ewentualnie szukaj pracy... W innym wypadku raczej nie masz szans na dobra prace we Wloszech... :)
Wiem że trzeba znać włoski jednak to jest polskie forum więc pomyślałem że spytam. Czasem ktoś z rodaków potrzebuje kogoś do pracy, a ja z czasem nauczę się włoskiego. Nie każda praca wymaga znajomości języka, na razie znam tylko podstawy.
edytowany przez michael85: 01 sie 2011
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |