pilnie wypije kawe z polka

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc mieszkam w milano od 2 tygodni i czuje sie sama jak palec jesli jakas polka ma ocote wypic kawe pogadac dzwoncie 3291840651
nowakowska odezwe sie jak najszybciej bede mogla:)
ja tez chetnie sie umowie na kawe, napisz cos wiecje o sobie, dlaczego jestes w Mediolanie? :) Pozdrawiam.
Ja mieszkam w Viterbo, jestem tu w sumie ponad miesiąc, na co dzień umieram z nudów i bardzo chciałabym kogoś tutaj poznać, żeby nawet połazić po mieście, oraz przyspieszyć moją zdolność komunikacji po włosku :p Mam na imię Marta (19 lat) , jeśli jest ktoś chętny się zapoznać, to czekam na wiadomość tu, albo na [gg] . Mogę też dojechać gdzieś do kogoś w okolice (Cesano, Bracciano i inne co są po drodze do Rzymu, bo na tyle pozwala mi znajomość terenu ;) )
ja od 3 tygodni jestem sobie z okolicach Bergamo.. i baaardzo chętnie posłucham polskiego :) kawa aktualna? może przyszły weekend?
ciao ciao,mam na imie Kasia i mieszkam we Wloszech prawie 5 lat.Mieszkam kolo Mediolanu.Chetnie poznalabym polki,aby moc spedzic milo czas przy kawce.Piszcie do mnie na ten mail : [email]
pozdrawiam pa pa :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka