Ponawiam pytanie...Praca dla włocha Pilna:(

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 51
poprzednia |
Stało się Włoch mój osobisty jest juz na stałe w Polandii. Rok temu pytałam wstępnie, czy któś się może orientuję gdzie powinien szukać pracy. Teraz jest już to moment kiedy MUSI ją znaleźć i to jak najszybciej.
Mieszkamy w okolicach Bielska. Włoch ma lat 29, doświadczenie w:
-Zarządzanie logistyczne, budowanie relacji z klientami i dostawcami.
- Manager sekcji produkcji.
- Manager, sprzedawca, przedstawiciel handlowy.
- Obsługa klienta. Zarządzanie sprzedażą (Navision system), codzienna współpraca z grupą holdingową w języku angielskim.
Wykształcenie:
Magister Ekonomii (Biznes Miedzynarodowy) Northeastern University, Boston, MA, USA oraz Uniwersytet Cattolica Del Sacro Cuore sede di Milano/Piacenza.
Płynny angielski. Polskiego dup... zero.
Czy ktoś może nam coś podpowiedzieć? Zaczynają mi się kończyć pomysły..
Pozdrawiam, z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi i przepraszam za prawdopodobne powielenie tematu.
Niech spróbuje w Capgemini. :)
pisaliśmy tam dzisiaj...zobaczymy. Do Katowic 90km ale zawsze to jakiś początek. Dzięki! Ps: jak rok temu poruszałam ten wątek napisałaś to samo hehe :))
Niech poszuka moze pracy jako lektor wloskiego, w Bielsku Bialej o ile sie nie myle powinno byc Centro Italiano czy cos w tym stylu, poki nie znajdzie pracy niech udziela korepetycji, lekcji j. wloskiego.
a może w centrum finansowym coopera w sferze - wiem że tam przyjmują chętnie obcokrajowców..pracują tez włosi
La Fiat i inne spolki wloskie
Umbryjka, wysłaliśmy CV do wszystkich szkół, narazie cisza. Pecora, spróbujemy, dzięki! Cri la fiat wysłany , zobaczymy. Właśnie te inne mnie bardziej interesują:) Jak znacie jakieś nazwy proszę o pomoc
Wiesz, napisałam bo tam są największe możliwości. :) Rok temu złożył i też nic? Ja złożyłam niedawno i po 2 tyg. zostałam do nich przyjęta :) Tak więc warto spróbować, zwłaszcza że pracuje tam wielu Włochów.
Można też zostawić CV w agencjach pracy np Randstad, Work Express, Manpower, często są ogłoszenia z pracą z włoskim, zwłaszcza na Śląsku.
Nie nie, teraz złożyliśmy, dzisiaj. Za pośrednictwem ich strony. A nie wiesz czy szukają tam do kogoś o opisanym wyżej CV?:) Jak z płacami? Boję się , że w połączeniu z dojazdem do K-ce może to wyjść tragicznie.. (90 km w jedną stronę) A w Randstadzie wczoraj zostawiłam.
Oferują dobre zarobki. :) Twój facet musi się z tym liczyć że największe szanse na pracę ma właśnie w Katowicach...
twoj facet musi liczyc sie z tym, ze ze wzgledu na nieznajomosc jezyka kraju do ktorego sie wybral nie znajdzie pracy
Polacy z wyzszym wyksztalceniem i duzym doswiadczeniem..nie znajac BIEGLE jezyka wloskiego nie znajduja we Wloszech dobrze platnej pracy nawet majac za meza /zone rodowitego Wlocha/Wloszke.Dlaczego ktos bez znajomosci polskiego ma dostac dobra prace w PL..tylko dlatego ze jest przystojnym Wlochem????. ..Wracajac do tematu..Wloch ma szanse na prace w Pl tylko we wloskich firmach..a tych jest duzo w PL
To jest niesamowite pół kraju naszego szlaja się po Europie ,a my juz pyskujemy jak pare osób do nas przyjedzie:)
Nie będę się zagłebiać w odpowiedź SettediNove bo to klasyczna prowokacja.

Gosia, wiem, tylko nie wiem czy uda mu się znaleźć tam pracę taką, żeby tę benzynę jakoś opłacić :)
pol kraju to nie, ale kilka milionow to pewnie tak ..moze sprawdz w google ile Wloch sie szlaja na emigracji..nie pomin Australi Kanady , Nowa Zelandia ,krajow Ameryki Pd.i wiekszych krajow EU..lacznie ze Szwajcaria wyjdzie ci ze 3 x wiecej niz Polakow byc moze nawet 4 x wiecej..poza tym nie wiedzialam i wiekszosc forowiczow zapewne tez nie wiedzialo, ze wyjazd z Polski w celu ekonomiczno rodzinnym to: 'szlajanie sie'
aprite una gelateria!
...se ha studiato alla cattolica, non vedo come ci sia finito in Polonia in "CERCA" di lavoro :O
to nie tak Robert ..Wloch studiowal na bostonskim uniwerku..po polsku umie tylko kląć...myslisz, ze bez znajomosci bieglej jezyka ma szanse na prace??Lepiej by bylo zarabiac w USA w dolarach niz w PL w zlotowkach..ale i tam jest duze bezrobocie a amerykanskie dziewczyny uwazaja ze shoping jest bardziej podniecajacy od seksu..i wola isc na zakupy,a potem do Mc Donalda na kilka hamburgerow z frytkami XXL niz seksowac sie z chlopem w domu :D
ja sugeruje otworz "gelateria", oraz, ewentualne, zrób coś nielegalne ( aby zarabiac! ).
Jezeli chca zarabiac i zyc dobrze, lepiej w Szwajcaria (z pobytu we wloszech)! oraz w Australi, China oraz Canada!
porca vacca..gelateria????!!!..to od LODA...ahahah..
quando aprirai tu una gelateria, fammelo sapere! ;) una cialda non la si rifiuta mai! :D
vuoi diventare un socio??:D
:)
Logistyk (j. włoski i angielski) - Bielsko-Biała
Od: Gi Group Sp. z o.o. http://www.infopraca.pl/praca/logistyk-j-wloski-i-angielski/bielsko-biala/7519693?source=careerjet&vj4=1
dzisiejsze ogloszenie
http://www.infopraca.pl/praca/ar-billing-support-pracownik-wsparcia-zespolu-ds-naleznosci-jezyk-wloski/bielsko-biala/7585033?source=careerjet
to naprawde takie trudne samodzielnie czegos poszukac w sieci..dziewcze iles tam.. zamiast wchodzic na fiolet i zakladac 2 posty o facecie co nie mowi po polsku powinnas udac sie DO ZRODLA..czyli GOOGLIi wygooglac sobie kazdego dnia kilka ofert..ty wlasnie ty..bo facet ' nie czyta po polsku'
http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-dzialu-infrastruktury/dabrowa-gornicza/7408393?source=careerjet&vj4=1
do konca tej oferty jeszcze 24 dni Capgemini Polska
http://www.pracuj.pl/praca/doradca-ds-obslugi-klienta-katowice,oferta,2577812
http://www.grafton.pl/oferty-pracy-detail.html?refNum=7017664
Sette jakieś tam, śmieszny forumowy krzykaczu, googlowac tez umiem, pytam o możliwości, których google nie podaje w pierwszych wynikach. Jaki jest wielki problem ominąć temat w , którym sie nie ma nic do powiedzenia.. Co tu nie wejdę to muszę te Twoje pseudointeligenckie pierdy czytać. Z mojej strony kropka.

Kontynuując, gdyby ktoś o czymś słyszał bardzo proszę o info.
Jeśli chodzi o naukę polskiego to rzeczywiście bez tego się nie obejdzie. Jednakże w Capgemini językiem "urzędowym" jest angielski, to takie małe pocieszenie :)
Polecam szukanie np. na pracuj.pl wpisując słowa klucz "język włoski". Na pewno coś się znajdzie. Powodzenia.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 51
poprzednia |