Ponawiam pytanie...Praca dla włocha Pilna:(

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
Z językiem to jasne ale nasz polski włoskim nie jest i nie da się go nauczyć w 2 miesiące:(
Na pracuj pl szukamy pod tym kluczem. Nawet jakies oferty są, mam nadzieję, że ktoś się odezwie..
http://www.pracuj.pl/praca/lektor-slaskie,oferta,2588890
a moze by tak poszukac pracodawce i pracowac z nim przez internet???znam osobe ktora tak pracuje i przyznam sie szczerze,ze jej zazdroszcze takiego sposobu pracy...przynajmniej nie zyje na czas tak jak ja....
dzięki Gosia, już wysyłam, o ile jeszcze nie wysłaliśmy bo już mi się wszystko miesza:)
Praca przez neta jest fajna ale chyba nie łatwo ją znaleźć..
to niech poszuka sobie pracodawcy w It a siedzial bedzie w PL, to nawet lepsze bo nie zna polskiego...i nie udokumentowanego doswiadczenia zawodowego..czyli swiezak, krotko mowiac w sam raz do pracy wlasnie internetowej.
skąd Twoja wiedza o braku doświadczenia zawodowego? heheh. Sette znikaj , męczysz juz.
dopisek do Sette ;)jest wloski facet co wspolpracuje z bankiem w UK,tj.zatrudniony zostal przez bank w Anglii z siedziba we Wloszech,tak wiec osoba ta oprocz wspolpracy internetowej od czasu do czasu przemieszcza sie z Wloch do Anglii na pare dni...
Wloch posiadajacy wyksztalcenie ,powinien zdawac sobie sprawe ze jedzie do kraju w ktorym sie uzywa jezyka polskiego .Wnioskuje ze juz rok temu wiedzial ze bedzie szukal pracy w polsce i nie raczyl sie nauczyc naszego jezyka .Dziwne podejscie do sytuacji ,a moze zwykla ignorancja .Powodzenia w poszukiwaniu pracy .
Cytat: Dziewcze26
skąd Twoja wiedza o braku doświadczenia zawodowego? heheh. Sette znikaj , męczysz juz.
a stad moja wiedze.. dziewcze iles ..tam Proszę o szczerą radę. Czy są szanse na znalezienie dobrej pracy przez Włocha na terenie woj. śląskiego? Włoch inteligentny, mówi b. dobrze po angielsku, jest po międzynarodowym biznesie na bostońskim uniwerku, nie ma żadnego udokumentowanego doświadczenia, po polsku potrafi tylko kląć.
Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia, bądź tez jakieś pomysły bardzo proszę o odpowiedzi. Wiem, ten temat już pewnie był ale nie mogę go oczywiście znaleźć...
(aaa pomóżcie mi coś wymyślić inaczej czeka mnie italia......!) twoj wlasny post zalozony PONAD rok temu 28 maja 2011 roku :Praca dla italiano,pomocy~ponad http://www.wloski.ang.pl/forum/inne/210550 jak i inny o Odzyskiwaniu Wlocha / Jak odzyskuje się upartych, egoistycznych włochów? http://www.wloski.ang.pl/forum/cafeitalia/199980 Mialas
ponad rok czasu na samodzielnie zorganizowanie sie w pomocy Wlochowi ale ponownie wrocilas zawrac glowe na fiolet..po roku czasu ten sam temata ten sam problem nie rozwiazany
cytuje: Włoch inteligentny, mówi b. dobrze po angielsku, jest po międzynarodowym biznesie na bostońskim uniwerku, nie ma żadnego udokumentowanego doświadczenia, po polsku potrafi tylko kląć...Wiec nie mecz sie i ty nie mecz nas tylko rusz dupe i sama pokaz facetowi na co cie stac w znalezieniu mu pracy ,bo wzielsa sierote co nie mowei po polsku pod swe skrzydla wiec teraz pokaz jak jestes GRANDE..i nie pyskuj..bo jak widzimy masz slaba pamiec..i szukaj dobrze bo teraz cytuje twe wlasne slowa ; aaa pomóżcie mi coś wymyślić inaczej czeka mnie italia......!
stoi jak byk, ze nie ma udokumentowanego doswiadczenie ..to co?,,caly rok pierdzial w stolek? ..nie robil nic.?.nie pracowal?..zyl z oszczednosci,siii ??? hehehehe
Polacy w Niemczech pracują fizycznie, nawet ci po studiach
Praca poniżej posiadanych kwalifikacji, zablokowana ścieżka rozwoju zawodowego, pytania o powrót do Polski - to rozterki, z którymi spotykają się Polacy posiadający wyższe wykształcenie, a pracujący w Niemczech, jako pracownicy fizyczni.
Otwarcie niemieckiego rynku pracy spowodowało napływ także wielu absolwentów różnych uczelni z Polski......Po ukończeniu filologii germańskiej pan Krzysztof podjął w Polsce pracę w dużej firmie outsourcingowej, zajmującej się obsługą mailową i telefoniczną klientów niemieckojęzycznych. Może dzięki temu uczestniczyć w różnych projektach i szkoleniach, zatrudnienie wydaje się być stabilne, a dla najbardziej ambitnych i wydajnych jednostek istnieje szansa na awans na jedno z kierowniczych stanowisk......Decyzje o wyjeździe do pracy za granicą są czasem podejmowane krótkowzrocznie. Przykładowo, świeży absolwent polskiej uczelni wyższej po zapoznaniu się z możliwościami pracy i płacy w Polsce, decyduje się na wyjazd do Niemiec, gdyż stwierdza, że tam może zarobić więcej, nawet wykonując pracę fizyczną. Jednak gdyby zdecydował się na podjęcie zatrudnienia w wyuczonym zawodzie w kraju, po jakimś czasie jego wynagrodzenie zaczęłoby się stopniowo zwiększać, podczas gdy za granicą pozostawałoby prawdopodobnie ciągle na tym samym poziomie.
W efekcie polscy emigranci po powrocie do kraju są często w punkcie wyjścia w stosunku do czasu, kiedy wyjechali, tyle tylko, że mają więcej oszczędności niż przed wyjazdem .."
http://polonia.wp.pl/page,2,title,Polacy-w-Niemczech-pracuja-fizycznie-nawet-ci-po-studiach,wid,14817729,wiadomosc.html
a teraz przelozmy postepowanie Wlocha /inteligentny, mówi b. dobrze po angielsku, jest po międzynarodowym biznesie na bostońskim uniwerku, nie ma żadnego udokumentowanego doświadczenia, po polsku potrafi tylko kląć/...w stosunku do 'szlajacych sie Polakow' poza PL..jak to sama okreslila Dziewcze..Przynajmniej nasi jada do kraju znajac jezyk danego kraju ,inaczej by nie dostali pracy sa to ludzie po studiach,z doswiaczeniem zawodowym..lub nie..sa rozni..Ci bez doswiadczenia maja gorzej niz ci z doswiadczeniem,nawet chcac byc kelnerem trzeba znac jezyk..no chyba ze sie pracuje wkuchni jako kucharz we wloskiej restauracji u wloskiego wlasciciela owej restauracji..tu komunikacja w jez wloskim jest ulatwiona,Z gory wiadomo ze nawet jesli dostanie prace bez znajomosci jezyka polskiego to u nas kokosow nie zarobi..czyli Wloch bedzie tkwil caly czas w punkcie wyjascia.z drugiej strony Wloch jako osoba inteligentna ma szanse na kariere poniewaz to Polska jest krajem rozwijajcym sie szybciej ekonomicznie niz inne kraje UE...ale trzeba by bylo trafic na odpowiedniego protektora,ktory mu ulatwi ta kariere,czyli trzeba miec wlasciwie znajomosci wsrod ludzi z wplywami i niekoniecznie z Fioletu..rok czasu zmarnowany na szukanie facetowi pracy na filecie..no chyba, ze go admin przyjmie do swej ksiegarni..akurat wloski i angielski pasuja jak ulal
http://www.naszswiat.net/poradniki/poradniki/5027-ile-jeste-wart-na-rynku-pracy.html
Sette, nie mieszkał jeszcze w Polsce. A z doświadczeniem to był brak mojej wiedzy na obecny czas.
Czy mogłabyś ominąc ten wątek bo ja tych Twoich wypracowań nawet nie czytam. Pytanie jest konkretne, jeśli nie znasz na nie odpowiedzi po prostu nie pisz. Chociąz mam wrażenie, że mówienie(pisanie) do Ciebie jest bezsensowne.
a dlaczego sette ma nie pisac ,pisze na temat i wali prawde ktora czesto boli.Przynajmniej ma zdrowe spojrzenie na relia zyciowe .Ma racje rok to duzo aby przynajmniej w stopniu podstawowym naucztc sie naszego jezyka ,skoro chce u nas pracowac .Ale wloch liczy na drapane ,sadzi ze jak ma wyksztalcenie bez doswiadczenia to czekaja na niego firmy z otwartymi ramionami .Niech ruszy tylek i wykaze inicjatywe ,a nie liczy na ciebie .Ja cie rozumie ze jestes zdeterminowana aby mu pomoc ,w koncu jestes u siebie .Wiadomo ze w kraju z praca jest trudno ,nie sadze aby fiolet ci byl pomocny .Mimo najszczerszych checi ,bo bez kontaktow ,ukladow i odrobiny szczescia nikle szanse na znalezienie zadawalajacej pracy ,jednakze zycze powodzenia .
Dobrze, wiec wyjaśnię wszystko, bo opiniujecie bez wystarczającej wiedzy. Włoch mieszka tutaj od końca marca, nie od roku. Polskiego się uczy. Od przeprowadzki założył własną firmę, która z powodu aktualnych braku środków i moich problemów rodzinnych na chwilę obecną nie może się rozwijać dalej. Więc tak czy siak włoch pracuje ale bez wystarczających przychodów , a z masą wydatków.Potrzebuje pracy żeby móc kontynuować to co zaczął. Pracy szukamy razem z powodu braku jego PL. , co chyba jest logiczne. Doświadczenie w pracy ma ponad czteroletnie. Za równo związane z kierunkiem studiów, jak i nie. Jak już wspomniałam. w tym starym poście (styczeń 2011r. czy jakoś tak) nie miałam na ten temat wystarczającej wiedzy.
Opiniujecie, nie to o co zostaliście poproszeni. Ja się nie pytam czy mój facet jest leniwy, nie wykazuje inicjatywy itd . Pytam czy znacie jakies firmy, drogi, gdzie mógłby się ubiegac o zatrudnienie. Jest dużo firm włoskich, na pewno wielu z nich nie znalaźliśmy.
Kilka odpowiedzi było przydatnych, za nie dziekuję. A jeśli uważasz, że paplanie sette o potrzebach seksu, hamburgerach, lodach, ocenianie ludzi, których kompletnie nie zna itd. nadal są dla mnie niegrzecznym i typowym offtopem. Teraz chciałabym usunąć wątek bo raczej jesteśmy juz daleko od jakichkolwiek konkretów. Niestety nie znajduję tej opcji, a szanowny admin nie odpisuje na mojego priva.



no coz nie musialas ,ale wyjasnilas sytuacje w jakiej sie znajdujecie .Widze ze powaznie traktujesz forumowiczow,sorry jesli cie moj wpis w jakims stopniu urazil .Z
zycze Wam rozwiazania problemow .Pozdrawiam
http://www.wlochy.edu.pl/katalog-wloski,wloskie-firmy-w-polsce.html?p=1
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deutsche-welle-w-onecie/unia-europejska-cierpi-na-brak-tlumaczy,1,5213713,wiadomosc.html Praca ma ten atut, ze jest na stale
i co? prace dla Wlocha juz macie?pochwal sie
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna