Kafejka na forum

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 63
Widze,ze "przybierasz" Twoich dotychczasowych "przesladowcow",,,
I pomyslec,ze niegdys bylas taka "sweet"...
jakby ktos nie wiedzial to ja jestem wlascicielem i administratorem tej strony...

część z was jest tu od kilku tygodni i próbuje wprowadzać swoje zasady... to chyba nie o to chodzi.

wątki "polacca e italiano" zostaly wydzielone, przy wchodzeniu do "ostatnich tematow" nie pokazuje sie 300 nowych wpisów w tym wątku, jednak nie jestem w stanie tak robić z każdym nowym wątkiem w którym wpisy pojawiają się lawinowo (w ciągu godziny nawet kilkadziesiąt) - to jest własnie robienie z forum czata - i temu jestem przeciwny

nikt nie umniejsza waszych zaslug, pomagacie,tlumaczycie - nikt tego nie zarzuca - ja pisalem wylacznie o takich wątkach jak te usunięte

jesli szukacie teorii spiskowej to jej tez nie znajdziecie - ja codziennie obserwuje forum i wiem co sie dzieje, forum jest nie tylko dla was ale tez dla innych osób, oni tak samo jak ja nie maja ochoty wyszukiwać kilku wpisow pośród dziesiątek wpisów w jednym temacie

jeśli macie pytania/propozycje to piszcie - odpowiem
No, pamietam, ze pewna "poczatkujaca" onegdaj zarzucila mi, ze jestem "pomocna i milutka"...;)
Sorki chcialam napisac:
Widze,ze "przybierasz" sposob bycia Twoich dotychczasowych "przesladowcow",,,
I pomyslec,ze niegdys bylas taka "sweet"...
Lukasz, na litosc boska, nikt nie szuka teorii spiskowej. Strona jest bardzo fajna i przydatna, moze przydaloby sie troche reorganizacji w zwiazku wlasnie z tym, ze niektore tematy (przypominam, ze zaczelo sie od watku "Jak sie porozumiewacie") zyskuja moze przesadna popularnosc. To oczywiste, ze pozniej osobom szukajacym tylko i wylacznie pomocy jezykowej trudno jest sie przebic przez wszystkie te posty, ale z drugiej strony nie mozesz nas chyba winic za to, ze odzywamy sie czesciej niz uczestnicy watku "polacca e italiano". Jesli nawet miedzy jednym tlumaczeniem a drugim napisze jakis post "nie na temat", to chyba nie zasluguje na lincz, podobnie jak inne osoby...

Pozdrawiam,

Dee
nie zasluguje na lincz, ale zobaczcie jaka byla wasza reakcja na zwróconą uwagę... ktoś "śmiał" wam zwrocic uwage i juz caly atak - to bylo w porządku? nie sądze...
Lukasz, al ewez tez pod uwage, ze nasza (choc nie powinnismy uzywac tej formy, kazdy wypowiadal sie za siebie, ja osobiscie nie przypominam sobie zadnego agresywnego posta z mojej strony) reakcja zwiazana byla z atakami na nasze wypowiedzi na temat porozumiewania sie dziewczat nie znajacych wloskiego z Wlochami. To bylo naprawde frustrujace, czlowiek wyraza swoja opinie, a w odpowiedzi dostaje posty typu "nie chcialabym miec z wami zadnej stycznosci", "jak smiecie oceniac" etc. Kazdy nastepny post napisany przez ktorakolwiek z osob "nalezacych do grupy trzymajacej wladze" (co rowniez jest absurdem) byl odbierany jako "glupota", "atak", "nie na temat"...
Jestes administratorem. czy tylko i wylacznie tematy "jezykowe" sa dopuszczalne? Bo tego do tej pory nie udalo mi sie wyjasnic.

Pozdrawiam,
Dee
oczywiscie ze czasem wątek schodzi z tematu - to nieuniknione, ale nie chce zeby bylo tak ze na temat jest 5 wpisów a kolejne 105 jest juz kompletnie nie na temat i przypomina pogadanki o pogodzie

nie pamietam juz w ktorym to bylo watku ale byla cala dyskusja o ciąży, karmeniu itp itd - czy takie wpisy powinny być na tym forum...?
O widzisz, pieluchy ja tez zauwazylam, podczas mojej pierwszej wizyty tutaj.:) Moze dlatego wydawalo mi sie, ze to normalne...
Posluchaj, a moze dalo by sie wydzielic jeszcze jeden watek typu "polacca e italiano" (tam spotykaja sie raczej zaprzyjaznione osoby, cos jak nasza "grupa"), wtedy lawiny naszych postow "towarzyskich" nikomu by nie przeszkadzaly... Nadal pomagalibysmy w tlumaczeniach, a w razie, gdyby komus z nas przyszla ochota na wtracenie komentarza nie na temat, to wyzewnetrznilby sie wlasnie tam.
Co o tym myslisz?
..a ja sadze ze uzycie slowa"atak " jest dalece nie stosowne,bowiem w naszej konwersacji nikt nikogo nie atakuje,a jedynie przedstawia swoje skromne stanowisko badz poglad(do czego ma prawo kazdy).Ten fakt niejednokrotnie wyjasniala juz Dee i wiele innych osob.
Caly paradoks polega na tym,ze to wciaz pod naszym adresem padaja dziwne wrecz obrazliwe sformulowania.
Czy jest w tym cos zlego,iz "za posrednictwem" tego (bardzo fajnego z reszta) forum ludzie mile spedzaja ze soba czas (poniekad prawda jest, iz wylonila sie grupa ludzi ktora swietnie sie ze soba rozumie i dazy do utrzymywania ze soba czestego kontaktu)?
Jednoczesnie,pragne przypomniec,iz ta wlasnie grupa ludzi(czesto ironicznie zwana "grupa trzymajaca wladze",tudziez inne obrazliwe zwroty) przyczynila sie do pomocy wielu nieznajacym jezyka osobom udzielajac natychmiasowej odpowiedzi(czyt.pomocy) na kazde pytanie.
Nie da sie rowniez niezauwazyc, silnego ozywienia i ubogacenia tego forum w nowe tematy oraz w odmienna anizeli dotychczasowa atmosfere spotkan.
Nie widze w tym zadnego problemu,bo czyz nie taka jest definicja forum?
A moze warto sobie ja przypomniec zanim zacznie sie wysuwac podobne do w/w opinie na temat "co niektorych" uczestnikow forum...
Uwazam,ze oprocz reorganizacji przydaloby sie tutaj wiecej tolerancji i postepu.....
Z powazaniem
Help
Lukasz (no i ty, Help;)), ja niestety musze konczyc, ale mam nadzieje, ze caly ten problem zostanie jakos rozwiazany, bez szkody dla nikogo. Byloby szkoda, gdyby utrzymala sie ta dziwna i czasem wrecz wroga atmosfera, bo to forum jest naprawde dobrym pomyslem (nie tylko pod wzgledem jezykowym, ale takze pod wzgledem wymiany doswiadczen).

Buziaki dla wszystkich,
Dee
Przepraszam, że się wtrącam ale zaczyna mnie to drażnić. Od dłuższego czasu obserwuję to forum i kilkakrotnie zabrałam tu głos natomiast nie rozumiem co jest złego w tym, że ludzie na tym forum wymieniają sie opiniami na różne tematy. Rozumiem, że głównym celem jest nauka języka - ale sory nie zauważyłam do tej pory aby jakaś prośba została bez odpowiedzi. Więc co w tym złego że czasami ktoś pogada o rzeczach nie związanych z językiem???
Według mnie większość ludzi chce właśnie pogadac na tym forum czasami mając problemy językowe ale czasem zupełnie innej natury - nie karzcie ich za to.
Tez tak sadze...
Dlatego jestem przekonana, iz dzieki wspolnemu zaangazowaniu i pokojowym debatom uda nam sie pokonac wszelkie uprzedzenia i w dyplomatyczny sposob uzyskac porozumienie
Buona serata ,un bacione da Help
Spij spokojnie....
Nie rozumiem jednego,skoro czujecie się tacy napiętnowani ( z drugiej strony nie każdego na tym forum obchodzi co dziewczyny myślą o swoich figurach i czy piją ziółka na odchudzanie,czy nie,z całym szacunkiem) to dlaczego po prostu nie pójdziecie na jakiegoś włoskiego czata? Jest ich masa,najbliższy choćby na onecie.
Rozwiązanie tej sprawy jest proste- będziecie mieć spokój,będziecie się dalej świetnie bawili ze sobą,nikt nie będzie się czepiał.
Możecie się dalej upierać jak dzieci ( sorry,ale tak to z boku wygląda) że nie rozumiecie pretensji bo przecież to włoskie forum,ale pretensje się nie skończą. Chyba że przyświeca Wam właśnie taki cel. I nie opowiadajcie,że działa cenzura bo to nie o to chodzi.
Hi aśkamiałek (gość),a ty znowu jakas naslana jestes(czyt.zmienilas nick)? Bo nie piszesz nic nowego tylko uzywasz innego nick`a.
Bedzie prosciej jesli nie bede tego komentowac tylko zadam Ci(Wam) proste pytanie.W jakim celu powstalo to forum i dla kogo?
dla osób interesujących się Włochami, językiem włoskim

zobacz na temat http://www.wloski.ang.pl/Zle_mi_samej_4116.html

czy pasuje do tego co napisałem wyżej?
Powstało dla ludzi,którzy chcą się uczyć języka. Wierz mi,że rozmowy o wymienianiu miedzy soba własnych zdjęć i miliony postów po jednym zdaniu niczego nie wnoszą. Spytałam się poważnie,Ty się obruszasz.Mnie sie to proste wydaje- kilka osób zwraca mi uwagę na forum,że cos jest nie tak z moim zachowaniem,zmieniam je albo się wynoszę.Ja mam wtedy spokój i dobry humor i innym go nie psuję. Dziwne że ludzie dorośli nie mogą tego pojąć. Łopata nie nałożę. Bawcie się więc dobrze dalej. Pozdrawiam serdecznie:)
Obawiam sie Droga askamialek,ze odnioslas troche mylne wrazenie.Napewno sie nie oburzylam a co najwyzej po raz kolejny moje zaskoczonie takimi postami siega zenitu.
Z calym powazaniem dla wszystkich ktorzy nie zgadzaja sie z moja opinia pragne po raz setny przypomniec, iz na tym forum oprocz folderu NAUKA istnieja rowniez takie foldery jak INNE lub ZYCIE,ZWYCZAJE...!
Czy moje posty sa jakies nieprzyzwoite,wulgarne,gorszace i czy nawolujace do czynienia zla....?
Odkad to luzna atmosfera i przyjemny zart zaliczaja sie do cenzurowanch a wrecz niepozadanych na tym forum?
Dlatego tez moja Droga Pani,nie zamierzam przenosic sie na inne forum a co najwyzej radze Ci tutaj nie zagladac jesli blizej nieokreslone"cos" tak bardzo Cie irytuje....
Ja wychodze z zalozenia, iz w tym tak emocjonujacym przypadku uda nam sie uzyskac kompromis oraz polaczyc przyjemne z pozytecznym..
Prawda,Drogi Admin:) ?
Powodzonka
Lacze pozdrowienia i sluze wyjasnieniami w razie jakichkolwiek niejasnosci ....
Rozumiem...ze dzialy
Nauka jezyka
studia jezykowe
Tylko po wlosku
Pomoc jezykowa.............dotycza scisle nauki jezyka..slòwek, frazeologii, gramatyki i wszytskiego co wokòl tego krazy.....
Natomiast...o co chodzi w dziale....Zycie.....????????????
Inne?????????????????????'
Wiec kochany adminie...skasuj te tematy z tego forum i bedzie spoko, albo zostaw i zostaw nas w spokoju......
Chcialam zauwazyc, jako jedna z watku... polacca e italiano....ze Polki sa z wlochami, rodza dzieci a one robia kupy!!!! Kupy dzieci robia w pieluchy!!!!
Potem jedza , sikaja...a matki karmia, prowadza do przedszkola, w miedzy czasie sa zeby i cala masa innych rzeczy....to wszystko moi drodzy to SAMO ZYCIE!!!!
A jak tam u was od razu wskoczyliscie po urodzeniu w majtasy i na klopik?
Sory, ale wkurza mnie takie gadanie.....
Jesli komus nie podoba sie watek nie pisze w nim, nie zaglada.....
No ale jak widac tewatki maja njawieksza liczbe uczestnikòw....
Co samo mòwi za siebie....
Z wyrazami szacunku
Ciekawe co to sie nagle stalo,ze interweniuje administrator...a przez tyle miesiecy nie bylo nikogo widac ani slychac , choc mielismy czasem taka potrzebe....
Drogi Lukar,
Wszyscy "My" bioracy w nim czynny udzial jestesmy zywo zainteresowani jezykiem wloskim w szerokim tego slowa znaczeniu.I sam przyznasz,iz nie trudno to zauwazyc.Wciaz bowiem wymieniamy sie swoimi pogladami,doswiadczeniami na temat jezyka wloskiego,Wloch ich kultury oraz mentalnosci.
Znalezlismy moze troche inny sposob wyrazania naszych mysli,ale czy to jest powod do tak skrajnie negatywnego traktowania "NAs" ?
Przepraszam,moze powinnam uzywac liczby pojedynczej(prosze o korekte)
Pozdrawiam
Help
czytam forum na biezaco i reaguje, teraz nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni

> ....to wszystko moi drodzy to SAMO ZYCIE!!!!

i stąd moja reakcja - to nie jest forum o zyciu, dalsza dyskusja nie ma sensu, zaraz stworze nowy katalog "CafeItalia" i tylko tam proszę czatować, jesli jakis temat pojawi sie poza tym katalogiem będzie usuwany
Lukar,mysle ze to jest super pomysl z ta kafejka...
Pozdrawiam i do jutra
Help
Franci,
pozdrowionka od Help
Zycze Ci milego wieczoru
Do jutra
H.
Ps To forum zaczyna przypominac jakies forum polityczne ktore w koncu tez jest czescia zycia.Czyz nie?
kobieto ! jak chcesz pisac o kupkach polsko-wloskich to mozesz utworzyc swoje wlasne forum temu poswiecone a nie zawracac glowe innym. I jeszcze pretensje, troche chyba jestes odrealniona.

Brawo dla adnima za porzadek!
Hej, nie było mnie przez pare godzin i już wszystko bierze w łeb :) Widzę, że się Sajgon niezły zrobił..i co by tu na to rzec..Admin ma troche racji, ale nie sądzę, żeby tylko nasze "wiedźmowe kółko" było za to odpowiedzialne..jeżeli jest dział życie praca itp to według mnie można a nim gadać i o ziółkach (to byłam ja), i o pieluchach (dzięki Bogu nie ja) i o czym innym też bo to właśnie jest życie..a jeśli Admin chce wydzielić piaskownicę na pierdoły to ok, bardzo fajnie, tylko nich się tam nie wkręcają panienki z smsami do marocchini poznanych na deptaku.. niech to działa w obie strony :) Pozdrowienia dla Dawida, Help, Dee i wszystkich innych, którzy kruszyli kopie podczas gdy ja w mieście szukałam gaci...saluti da Irvin
Pani/e xsinski,troche wiecej kreatywnosci :)))
Ps.Acha! Kubek jesli juz!
Pozdrowionka
H.
Bo rozumiem ze miales na mysli "porcelane":) ?
akurat niestety nie myslalem o porcelance, teraz to chyba sa plastykowe ?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 63

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa