Do Lukara ws. znikajacych wpisòw

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |
Lukar, wlasnie zauwazylam, ze zostaly skasowane moje dwa (?) wpisy w temacie "Praca we Wloszech" oraz jeden wpis Trish. Nie przypominam sobie, zebysmy napisaly cos, co naruszaloby regulamin, a wrecz wydawalo mi sie, ze nasze wypowiedzi moga byc "przydatne spolecznie"... Jesli po prostu usuwasz wszystkie zgloszone wpisy jak leci, bez czytania argumentacji badz samego wpisu, to ja zywo protestuje, bo w ten sposob kazdy moze zglosic di usuniecia wpis nielubianej osoby z czystej zlosliwosci, bez wzgledu na tresc.

Dee
mhmmm...Lukar, do tej pory miales do nas zaufanie, :) przypuszczam, ze wykasowales te nasze posty z rozpedu, nie wczytujac sie w temat.....
podobnie jak przypuszczam, ze zgloszenie do usuniecia naszych wpisow wyszlo od osoby, ktora nie potrafi zaakceptowac, ze jej opinia nie jest jedyna mozliwa, ze ktos inny moze miec racje, ze ktos moze wiedziec wiecej od niej...

sytuacja stala sie malo przyjemna, te osoby, ktore znaja mnie od dluzszego czasu wiedza, ze w miare moich mozliwosci i wiedzy sluze moja pomoca, ale w chwili obecnej zaczynam zastanawiac sie nad sensem zamieszczania moich wypowiedzi tutaj....

przyznam, ze z checia i przyjemnoscia odwiedzalam te strone jeszcze kilka miesiecy temu, ostatnio jednak obecnosc niektorych osob wszczynajacych jedynie
awantury i pyskowki cala te przyjemnosc zepsula....

no coz, w koncu to ludzie stanowia spolecznosci, rowniez tutaj na forum, jaki poziom ludzi, taki poziom kontaktow miedzyludzkich....czy to tylko moje zdanie, ze u nas ten poziom ostatnio bardzo sie znizyl?

pozdrawiam moich przyjaciol forumowiczow.
również pozdrawiam
Ja rowniez pozdrawiam (Genio, Ciebie tez, a co tam;)) i potwierdzam, ze od jakiegos czasu robi sie tu coraz mniej przyjemnie.:-(
no własnie ja tez zauważam coraz częściej znikające wpisy, czy moje czy innych uzytkowników, choć czesto nie widzę w nich jakichś szczególnych przeciwskazań(bynajmniej z mojego punktu widzenia), a z drugiej strony widziałam sporo wpisów które były wólgarne i obrazliwe a jednak nie były wykasowywane, a moim zdaniem własnie takie osoby powinny karane, wtedy moze zrobiłoby sie tu przyjemniej
Przepraszam, te dwa wpisy zostały usunięte przez przypadek, były odpowiedziami na wpis który usunąłem więc przestały się wyswietlac po usunieciu "rodzica", powinienembył wyczyścić wpis bez usuwania go.

można je zobaczyć w widoku chronologicznym:
http://www.wloski.ang.pl/forumw.php?IDt=12652&w=2

Przepraszam raz jeszcze.
No to moze urzadzmy konkurs pod tytulem: "komu uda sie usunac najwiecej wpisow", wyjdzie na to samo... ;)
"od osoby, ktora nie potrafi zaakceptowac, ze jej opinia nie jest jedyna mozliwa, ze ktos inny moze miec racje, ze ktos moze wiedziec wiecej od niej..."
no niby rozpoznaję swój portret psychologiczny, ale to nie ja, giuro sulle vostre teste, to nie ja!!
:-) Ja Cie Lukar zawsze bardzo lubilam i cenilam.:D SLuchaj, a czy zawsze przy usuwaniu "rodzica" usuwaja sie wszystkie odpowiedzi? Bo jesli tak, to troche niefajnie, bo przeciez odpowiedzi niekoniecznie musza nadawac sie do usuniecia, a zreszta wiele osob wpisuje sie pod ostatnim wpisem, choc nie zawsze jest to odpowiedz na ten konkretny wpis...
No to nie ty, ja chyba wiem o kim mowa, ale to nie ty, Genius.;)
spokojnie, zawsze sprawdzam co usuwam i jak są odpowiedzi to tylko czyszczę wpis bez usuwania go :)

ten jeden raz to przegapiłem
w konkursie "komu uda sie usunac najwiecej wpisow" -jak zaczne mieszac to wygram ja
No to powodzenia, skoro taki masz zyciowy cel.;)
o jej rece opadaja nawed zazartowac nie mozna .( alfa)
No chyba rzeczywiscie nie mozna, skoro nawet odpowiedni na koncu wypowiedzi nie dociera do rozmowcy... ;-) => zart, "oczko"
a propos - gdzie jest temat o zaginionej Marcie i ten drugi, nie pamiętam jak się nazywał - tam gdzie narzekałyśmy na ten głupi żart? ja jestem stara i ślepa ale nie aż tak! a szukam od pół godziny i nie mogę ich znaleźć !
stara jestem oczka nie widzialam przepraszamam kapelusz glowy sciagam i do nog rzucam o przebaczenie panne proszac
temat nie ma i koniec w koszu na smieci
Jesli nie mozesz znalezc, to znaczy, ze tez zostaly usuniete...
witam i pozdrawiam :))
czy mozecie mi powiedziec ktore z tematow zostaly usuniete?
"Panna" wybacza, bo charakteru klotliwego nie posiada i problemu nie widzi.;)
Wszystkie te, ktore oferuja prace (slusznie), a poza tym o tematyce hostessowej, naganiaczkowej, zaginieciowej itp... ;)
no super cholera, a tam były podane namiary na La Stradę których nie zdążyłam przepisać !!!!!!!!!!!!!!!!! ja się zabiję... jeśli ktoś z Państwa byłby tak miły i je tutaj podał... będę wdzięczna
wpisz w google "fundacja la strada" i wyswietli ci sie strona
to trzeba być takim geniuszem jak ja, żeby na to nie wpaść :-)
:-) Zrzuc na chwile paniki zaciemniajaca umysl ;-)
do leh......nie zabijaj sie tylko pisz :"Jeśli już jesteś we Włoszech to możesz skorzystać z bezpłatnej lini pomocy włoskiej La Strady 8[tel],lub ze str.int. www.luccioleonline.org. "
Szukalam tej klami, szukalam i nie odszukalam. Bedę kontynuowala poszukiwania. Milego wieczoru wszystkim sympatycznym forumowiczom.
Nie rozumiem , co moze byc zdroznego w proponowaniu pracy w charakterze au-pair. Jestem byla au-pair i suzkam kogos do sprawdzonego miejsca. Myslalam, ze na tej stronie jak najbardziej mozna umieszczac podobne wpisy.
Niestety nie można.
"Uwaga: wpisy wyjątkowo nie na temat, oferty pracy czy teksty reklamowe będą usuwane"
Nie zauważylaś tego wpisując ofertę?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Egzaminy