szata graficzna

Temat przeniesiony do archwium.
cześć,

czy Wam się podoba kolor tej strony? bo mi niebardzo. jest jakiś taki strasznie zimny... kto byłby za małą zmianą szaty graficznej, na jakiś cieplejszy kolor, np. żółty! :D
Ja nie wyobrażam sobie innego koloru naszego fioleciku.
A mnie się nie podoba, kiedyś o tym pisałem. Można ten kolor nazywać eufemistycznie fiolecikiem, czy frutti di bosco, ale fakt jest faktem, przypomina on swoim odcieniem sprana gębę jakiegoś luja, by nie wspomnieć już o skojarzeniach związanych z plamami opadowymi, brrrr.:)
a mi sie podoba ,kojarzy mi sie z moja mama,miala zawsze wszystko fioletowe..wszystko..
znaczenie kolorow # fioletowy

Uspokaja i zachęca do melancholii. Charakteryzuje introwertyków zamkniętych w sobie, artystom, twórcom.Łagodzi stres i zapobiega bezsenności.

Kolor fioletowy symbolizuje zainteresowanie sferą duchową, poszukiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące naszego życia. Jest kolorem wolności i przestrzeni, oznacza przyjaźń i spontaniczność. Osoba, która lubi ten kolor ma pociąg do rzeczy pięknych, bogatych, nie lubi miernoty. Jest tajemnicza i dumna, potrafi zadziwiać ludzi swoją intuicją i filozoficznymi poglądami. Lubi tajemnice, zagadki, ryzyko.
w zdrowiu:
Kolor fioletowy ma działanie znieczulające, łagodzi zmęczenie, stresy, leczy bezsenność dlatego zalecany jest dla osób zajmujących się pracą umysłową i twórczą. Tym kolorem leczy się epilepsję, reumatyzm, choroby powstałe na tle nerwowym.
fiolet to również kolor lesbijek ;)
w sam raz dla53, samotnej starej baby, twierdzącej że przebiera w facetach jak w ulęgałkach a w efekcie będącej samotną (zapewne stwierdzi ze to jej wybór-ahahha) i spędzającą całe życie na śledzeniu forum i wciskaniu wszędzie swojego pomarszczonego kinola !!!
ale na bezrybiu i rak ryba więc dla takich jak 53 i fiolet może być namiastka zycia.
ojej czlowieku, chyba masz jakis problem...
ja mam problem? to 53 ma problem i chyba czas aby zdała sobie z tego sprawe. NIe widać jej w wątkach wnoszących coś mądrego (jak choćby gienia-- złośliwy ale inteligentny człowiek)Trzaska niesamowitą ilość postów ale tak naprawdę jej posty nic nikomu nie dają. Rozdziela swoje złośliwości jak dwulatek uderzenia łopatką w piaskownicy. Gdy takiemu dwulatkowi nie spodoba się nowy użytkownik "jego" pisakownicy tak długo będzie sypał piaskiem i bił łopatką aż nowego przegoni. Tak samo z 53.Nie daj boże ktos jej sie nie spodoba to ma przechlapane. Złośliwym przygaduszkom nie ma końca i w końcu "nowy" ucieka z "JEJ" fioletu.
waryan25, ty naprawde masz duzy problem i zajmij sie nim. Zauważ, ze polowa twoich postów na tym forum kierowana jest wylącznie do mnie. Dziekuje, że tyle czasu i uwagi poświęcasz mojej osobie, ale jest to twój stracony czas i energia. Lepiej posiedz sobie w oknie, poobserwuj co sie dzieje na zewnątrz. Bedziesz wiedziala kto, z kim, gdzie i jak. To w sam raz tematyka na twoim poziomie.
bo to co wartościowe i potrzebne mi wyczytuję bez odpisywania. Zauważyłam Twoje podejście do innych, Twoje piętnowanie, Twoje złośliwości itp i nikt mi nie zabroni wskazywać ich. Nie zależy mi na Twojej akceptacji i akceptacji kilku Twoich klakierów, zależy mi na tych ktorzy boją się napisać cokolwiek bo zaraz są obsmiani przez Ciebie.To że jestes długo w "piaskownicy" nie znaczy że każdy kto chce budować babki z piasku musi się Tobie podporządkowac !! NIE MUSI !!
>>>>>>bo to co wartościowe i potrzebne mi wyczytuję bez odpisywania
kolejny raz , kolejnej osobie chcesz dyktować co ma robic??? JA będę robić tak jak JA uważam i nic Ci do tego. Skończ ze złośliwymi przytykami wobec innych, pisz jak masz coś wartościowego do napisania a ja skończę ze wskazywaniem Twojej głupoty i złośliwości . Jestem w tej "piaskownicy" i uważaj abyś nie złamała swojej łopatki .....
zauwazcie po wpisach waryan25 ,ze nie tylko tu wszczyna awantury ale bez przerwy wisi na plecach bogu ducha winnej forowiczki 53, waryan25 zwroc uwage, ze 53 to dorosla ,dojrzala osoba ,uksztaltowana w pelni osba i ludzi w tym wieku juz nie zmieniaja ,sa tacy jacy sa,a ty NIE MUSZISZ CHODZIc PO SLADACH 53 NICZYN WINNETOU. I przedw wszystkim nie masz prawa niczego od niej zadac i domagac sie . To raczej ty zmien swoje chamskie postepowanie,,bo co jeden twoj wspis to achowujesz sie tak jakby ci sie nie udal wypad listopadowy z narzeczonym do Wenecji,zachowujesz sie takby sie tam jakoby zjawila 53 i zawinela ci narzeczonego,jest tyle jadu w tobie i nienawisci.Co tam sie wydarzylo wtej Venezii . Jakie nieszczescie cie spotkalo? moze napiszesz na o tym? zapraszamy...Wyglada to na obsesje na punkcie 53..posatanowilas Gosiu [email] / zajac sie osoba 53 "wskazywaniem Twojej głupoty i złośliwości"..Jak dotad to twoja glupota i zlosliwosc jest jak najbardziej zauważalna na forum.
kurna no, nie rozwalać mi tematu :/ idźcie sobie gdzie indziej z tymi dysputami... ten temat jest o szacie graficznej!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia