jak dodać do obserwowanych

Temat przeniesiony do archwium.
Przepraszam że piszę tu ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi, może coś przeoczyłam...
chciałabym dowiedzieć się jak dodawać wątki do obserwowanych.

Dzięki!
u gory strony masz pasek z opcja"nowy temat",kliknij ,pokazà sie rubryki,wypelnije,wybierz grupe z listy ,do jakich nalezy twoj nowy temat,np.pomoc jezykowa i umiesc twoj wpis,powodzenia
widze,ze nie chodzi ci o nowy temat,sorry,zle zrozumialam,chcesz odpowiedziec na wpis?
Jest takie cos jak lista obserwowanych przez Ciebie tematow - jest link po prawej stronie, tam gdzie sa Twoje dane z zalogowania - adres i costam jeszcze. Ale na liscie pojawiaja sie tylko watki tworzone przeze mnie, jest czesc w ktorej powinny sie pojawic watki o ktorych ja zdecydowalam ze chce je obserwowac, ale nie mam pojecia jak te watki tam wrzucac, przy watkach na liscie watkow na forum powinien byc jakis znaczek typu "dodaj do obserwowanych" ale tego nie widze.

Dzieki za odpowiedz :)
http://www.wloski.ang.pl/jak_dodac_watek_do_obserwowanych_19309.html

Trzeba kliknąć na pinezkę ,która znajduje się obok danego tematu :)
Dzieki wielkie! Niemadrze nie pomyslalam o tym by poszukac odpowiedzi na forum.

Tyle ze jest jeden problem. Nie wiem czy jestem slepa czy oslepiona przez reklamy ale nie moge znalezc zadnej pinezki :| Szukalam przy uzyciu dwoch przegladarek (opera, IE).

Czy ona napewno tam jest? :(
Moze ktos by sie pofatygowal o przyslanie mi zrzutu ekranowego z zaznaczonÄ… tÄ… pinezkÄ…? proooszÄ™..
zupełnie nic nie rozumiem, nagle się pojawiła...
czy tu nie straszy aby? :|
nooo dobra.. TO WYGLADA JAK STRZYKAWKA NA ZOLTYM TLE
pod czerwonym slowem wyszukiwarka...orfane...
:D :D
a nie jak naparstek? głowę dałabym sobie uciąć, ze to naparstek :D :D
wg mnie jak szpryca...
chyba jednak pinezka, juz wiem jak wyglada bo mi sie objawila ale za chwile znowu jej w innych watkach nie bylo
ja tam stawiam na duchy
noooo to foruuuum taaaakie wieeeelkieee , ze trudno tą pinezke znalezc..mi jak igla spadnie na dywan to tez pól dnia szukam..w koncu ze strachu biore odkurzacz i lece po calosci...fruuuuu i zrobione ..Metal is death ..he he
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego