jaki egzamin aby dawac korepetycje

Temat przeniesiony do archwium.
jaki egzamin jest potrzebny zebym mogla udzielac korepetycji i gdzie go mozna zdac.Prosze o informacje.
Abyś mogła udzielać korepetycji potrzebne będą Ci tylko osoby, które będą miały ochotę na te korepetycje do Ciebie przychodzić...
Jesli chcesz miec kwalifikacje nauczyciela jezyka wloskiego, musisz miec skonczone studia i przygotowanie pedagogiczne. Jesli nie skonczylas filologii wloskiej musisz byc w posiadaniu certyfikatu CILS 4 lub jego odpowiednika CELI 5. Pozdrawiam
Jesli chodzi o kwalifikacje wymagane przez nasze ministerstwo oswiaty to jesli nie skonczylas filologii to musisz miec ukonczone studia wyzsze na dowolnym kierunku odpowiedni certyfikat i kurs metodyczny. Ale nie wiem czy w 2006 cos sie nie zmieni. Certyfikaty nasze ministerstwo troszke inaczej zklasyfikowalo niz to podala Kappala
tu okreslone sa wymagania dotyczace zatrudniania nauczycieli
http://www.menis.gov.pl/prawo/wszystkie/zal_175.php
a tu masz zalacznik okreslajacy potwierdzenie znajomosci jezyka...
http://www.menis.gov.pl/prawo/wszystkie/zal_175.php
Jesli chodzi o korepetycje to jest to umowa miedzy toba a osoba , ktora uczysz i zalezy to tylko od tego czy znajda sie chetni :)
Zcyli jednym slowem, jezeli teraz studiuje biologie nauczycieską (bede miala pakiet pedagogiczny) to zdobywajac certyfikat moge nauczac jezyka wloskiego w szkole...No mila perspektywa :) a jak to jest ze szkolami jezykowymi? Tez jest mozliwosc pracy w takim miejscu?
Nie do konca...jeszcze potrzbny jest kurs metodyczny :) Metodyka bilogii rozni sie od metodyki jezyka...moze byloby latwiej gdybys byla absolwentka innej filologii...ale jak juz wczesniej pisalam nie wiem czy od 2006 nie beda wymagali jednak filologicznego wyksztalcenia. Co do szkol jezykowych maja chyba wlasne zasady zatrudniania.
cześć Leea, czy mogła byś mi pmóc w zdaniu Celi lub Cils,chodzi mi o przesłanie starych testów z tych egzaminów? Z góry dziękuję podaję swojego meila
[email]
dziekuje wszystkim za informacje chyba dam sobie spokoj z korepetycjamia ale prosze jezeli ma ktos testy celi 3 to prosze o przeslanie lub inne na tym poziomie [email]
dla mnie tez ktos moze przeslac testy cils 3 i 4 ?, dziekuje z gory pozdrawiam
oczywiscie bez adresu e-mailowego nikt mi nic nie przesle, a wiec podaje [email]
dolaczam sie do prosby [email]
prosze przeslijcie mi tematy na egz.celi 4:)grazie!moj e maill [email]
Ale leniuchy z Was :) siedzicie w necie a nie chce Wam się poszukać tych testów - a są!! wystarczy wpisać w wyszukiwarkę celi lub cils i już!!
powodzenia :)
Podeslij moze jakiś lin, będzie prościej
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia