CELI 5/2006

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Kto zdaje Celi 5 w czerwcu w Warszawie??
Ja wlasnie wplacilam pieniadze. Chetnie spotkalabym sie z kims, kto ma zamiar zdawac ten poziom.
moj nr [gg]

Saluti
Ja mam zamiar się zapisać. Kupiłem już podręczniki. Nie mogę teraz rozmawiać. Możemy pogadać dziś wieczorem?
Lepiej sie pospiesz bo jutro juz ostatni lub przedostatni dzien zapisow. Jutro jade zawiezc wszystko do Instytutu.
Ja dopiero bede wolna kolo 22 dzis wieczorem, jak jestes to sie odezwij:)
Hej, ciekawa jestem jakie kupiles podreczniki, by przygotowac sie do Celi 5. Tez chce zdawac ten egzamin w czerwcu. Odezwij sie na gg. Moj numer 9011640.
CELI 5 - WAŻNE!!!!!!!!!!!!

Oto info ze oficjalnej strony IIC w Warszawie:
"Zawiadamiamy, że najbliższy egzamin poświadczający znajomość języka włoskiego jako drugiego języka CELI organizowany przez Uniwersytet dla Cudzoziemców w Perugi odbędzie się w siedzibie XXXVII L.O. im. J. Dąbrowskiego przy ul. Świętokrzyskiej 1 w dniach 12 i 13 czerwca b.r. (dotyczy wszystkich poziomów).

Zapisy na w/w egzamin rozpoczęły się 03.04. i trwać będą do 26.04.2006 r.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt (telefoniczny lub osobisty) z sekretariatem Włoskiego Instytutu Kultury (tel. 6280610/18 wewn. 110).
Sekretariat jest czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-12.30 I 15.00-17.30, w piątki w godz. 10.00-12.30."

Mam nadzieję, żę wszystkim spóźnialskim uda się jescze zapisać. Ja będę próbował jutro.

Spóźnialski
witam, jutro zamierzam sie zapisac na egzamin CELI 3, proszę o informacje ile wynosi opłata za egzamin i czego jeszcze wymagaja?
i jeszcze interesuje mnie czy dopuszczalne na egzaminie sa jakies pomoce, ile trwa egzamin i jaka jest atmosfera. to mój pierwszy tego typu egzamin i niewiem czego sie spodziewac. z góry dziekuje za info
pozdrawiam
ricordatevi che questa settimana scade il termine per l'iscrizione agli esami CELI anche a Tarnów!!!!!!!!!!!!!
Oplata za egzamin wynosi 395 zl, niezaleznie od zdawanego poziomu. Zapisy sa do jutra wlacznie. Niestety nie wiem czy dopuszczalne sa pomoce, ale mysle ze raczej nie, w koncu jest to egzamin, ktory ma sprawdzic Twoja wiedze. Egzamin pisemny trwa 2-4 godziny zaleznie od poziomu. Najlepiej jak jutro zadzwonisz do instytutu i sie dowiesz:)
hej!prosze niech mi ktos powie ze zdajacych na czym polega ustna czesc egzaminu CELI2?dyskusja na podstawie obrazka, swobodna rozmowa czy może jakas inna forma?Bardzo prosze o odpowiedz nie moge podjąc decyzji odnośnie podchodzenia do egzaminu a jutro ostatni dzień zapisów.
wejdz na strone uniwersytetu w perugi i sprawdz np test CELI 3 z czerwca 2005 roku.koszt egzaminu chyba ok.300 zl. W rym roku nastepne egzaminy CELI wszystkie poziomy sa w listopadzie
madziorka zrob to samo
na egzaminie ustnym celi 2 musisz umiec sie przedstawić, powiedzieć z jakiego kraju pochodzisz itd, częścia wlasciwa najwyzej ocenianą jest opisanie 2 zdjęc-wylosowanych. Dużo punktów mozna zarobic poslugując sie trybem lącznym congiuntivo np. Mi sembra che in questa foto sia...., druga wazna rzecz, aby potrafić odnieść opisywane zdjęcia do wlasnych ' doświadczeń', czyli jak opisujesz dzieci, ktorym mama czyta ksiązkę, najlepiej od razu zacząć co tobie mama czytala gdy bylas dzieckiem, generalnie na każda zdawająca osobe jest przeznaczony określony czas i lepiej ,żebyś to ty im zajela ten czas, niż oni tobie swoimi pytaniami, na 2 poziomie można miec jeszcze kontrole nad egzaminem, ja na przyklad musialam ulozyc dialog miedzy mną, matka ze zdjęcia i zapytać dzieci co czytają i co lubią czytać.Powodzenia
a czy zdawal ktos CELI1? Wiem ze to dla wiekszosci poziom lamerski, ale ja naprawde potrzebuje certyfiakt zaswiadczajacy moja wiedze na jakimkolwiek poziomie, a nigdy nie rozmawialam po włosku. Uczylam sie w liceum 3 lata, ale to bylo cale wieki temu, wiec chodzi mi glowniw o to jak czesc ustna wyglada, bo gramatyke jestem sobie w stanie sama powtorzyc.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia