Testy CELI 3

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś moze przesłac mi na email, testy CELI3. ponieważ nie mogę sciągnać ich ze strony www.cvcl.it, po prostu nie chca mi się otworzyć:(
Bylabym bardzo wdzięczna;) email: [email]
ciao to ciekawe ja je sciagnelam bez problemu i otworzyly sie wszystkie. jak je znajde to wysle
Mam ten program do otwierania ADOBE READER, a jednak nie moze ich sciagnać:( Przypuszczam, ze moze to wina zbyt wolnego łącza( Neostrada 128) :(
wyslalam ci to co mialam jutro mog e ci reszte sciagnac i wyslac jesli chcesz.
Dzięki , właśnie spawdziłam i są:) tylkoo, że jak próbuje je otworzyc to pokzauje mi się komunikat: The file is damaged and could not be repaired . Dlaczego został zniszczony? Wogóle nie mogę zrozumieć co się dzieje, czyżby cos z moim kompem????:(
czesc wlasnie czytam to ja to zaraz sciagne i ci wysle
juz sciagnelam zaraz ci wysle
Ciao:), Dzięki, że przesłałas Testy CELI 3, Dostałam je i ma w skrzynce, ale otworzyc ich nie mogę:( Pookazuje mi się info, że Acrobat Reader could not open Celi3. Mam wersje 7.0 tego programu... czyli nowa. Myśle czy nie odinstalowac i zainstalowac go ponownie?!
Hejka :)Czy moglabym sie podlaczyc do prosby o przeslanie mi materialow do egzaminow celi!Dzieki wielkie!Moj e-mail- [email] Pozdrawiam!
Mam wielka prozbe czy moglabys mi rowniez przeslac testy,na adres [email] prosze.Bede bardzo wdzieczna.Pozdrawiam
ja też bardzo prosiłabym o te testy: [email]
Z góry dziękuję!!!!
ogromna prośba o przesłanie tych testów!!nie potrafie ściągnąc ze strony głównej..Pomocyyyyyyy
no tak zapomniałam [email]
mozeznajdzie sie jakas dobra duszyczka i wysle mi testy z CELI2 i [email]
mialo byc CELI2 I CELI3
www.cvcl.it/canale.asp?id=80
juz mam i podaje wszystkim zainteresowanym
Hej;) czy ma ktoś może testy CELI3, 4 i 5 z lat wcześniejszych (2[tel]) i mógłby mi je przesłać ma maila? Byłabym bardzo wdzięczna;) mój mail: [email]
Testy dostępne są na stronie Universita' per Stranieri di Perugia: http://www.cvcl.it/canale.asp?id=80 . Macie tam testy z 2007 r., wraz z odpowiedziami.
Pozdrawiam i zyczę powodzenia!
widziałam je już:) tylko chodziło mi o testy z lat wcześniejszych...
HEJ właśnie się zarejestrowałam,mam prośbę czy ma ktoś może przykładowe egzaminy CELI 2, jeśli tak to mogłabym prosić o przesłanie na meila [email] z góry ślicznie dziękuję.pozdrowionka :))
mam prośbę czy może mi ktoś wysłać na maila egzamin CELI 3 z 2004 roku pilnie potrzebny!! mój mail [email]
Proszę o przesłanie mi testów na egzamin Celi3 Dziekuje. adres [email]
ja równiez poprosze o testy na adres [email]
Temat przeniesiony do archwium.