CELI giugno 2008

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |
ricordatevi che alla fine di aprile scadono le iscrizioni per la certificazione di giugno!
mi dimenticavo..... tutte le informazioni le potete trovare sul sito www.pwsztar.edu.pl
mam pytanie do tych co juz zdawali,
po pierwsze jak sie liczy te nieszczesne slowa w czesci pisemnej??
po drugie: jak to jest z czasem, bo np. wlasnie sobie zrobilam test i nie miescilam sie w 40 min. zeby zrobic cala ta czesc na zrozumienie tekstow, ale np. szybciej idzie mi z gramatyka czy czescia pisemna, to jak to jest mija te 40 inut i juz musze przechodzic do kolejnej czesci? jesli zrobie gramatyke w pol godziny-na ktora mam godzine to chyba moge wrocic do tego czego nie zdarzylam w poprzedniej czesci czy nie? jesli nie to jest jakas glupota musze stwierdzic :( napiszcie mi cos prooooosze
mam na mysli egzamin cils, a nie celi jak w temacie
no tak jak zwkle nikt nie pomoze :( wszyscy tylko o Maryni i jej 4 literach dyskutuja :(
wszystkie informacje są na stronie uniwersytetu w Sienie , wystarczy poszukać :)
:P
Mulino, ja zdawalam w poprzedniej sesji, no i co do liczby slow- tez tego nie wiem, niestety :) Podobno liczy sie wszystko, ale ja chyba przesadzilam z tym liczeniem "wszystkiego", bo mialam stosunkowo malo punktow za pisanie, a ogolnie bylo dobrze napisane...

Co do czasu- kazda czastke trzeba zrobic w przewidzianym dla niej czasie, po jego uplywie przechodzi sie do nastepnej. Tak bylo teoretycznie, ale pamietam, ze udalo mi sie zerknac i cos poprawic pozniej jeszcze, bo nikt nie zabral mi zrobionej wczesniej czesci :) Ale moze akurat tak sie poszczescilo, zasada jest taka, jak napisalam wczesniej: koniec czasu= koniec pracy nad dana czescia egzaminu.

Powodzenia!
dzieki !!!! wreszcie jakies konkrety ;))
A jak dokładnie wygląda część z mówieniem? Rozmawia się z egzaminatorem czy z inną osobą? Czy formuła przypomina tą stosowaną w egzaminach z angielskiego?
cześć, czy ktos może mi przypomnieć jak liczymy wyrazy...rodzajnikow chyba nie liczymy
???
sluchajcie, a ja sama juz nie wiem. Mam taka ksiazke z zestawami przykladowych egz do celi, wydana przez uniwersyet w Perugii (no chyba ze wy ciagle o cilsu gadacie) no i tam sa przykladowe wypracowania i oczywiscie przyznana punktacja. Najwiecej punktow zebraly wypracowania najbardziej rozbudowane (oczywiscie tez najladniejsze jezykowo), pomimo, ze w tym ocenionym najwyzej (19/20 pkt), liczba slow przekroczona zostala ponad dwukrotnie. Wiec nie wiem do konca czy patrza na to, czy sie zmiescilo w granicach czy nie...
niech ktoś potwierdzi czy mam rację

liczymy wszystkie wyrazy, równiez rodzajniki, jedynie te skrócone apostrofem nie sa oddzielnie liczone

dobrze pamiętam???
cześć Wam:)
pisałam CELI3 w zeszłym roku... nie udało mi się jednak;/ Niewiele zabrakło;/ Na szczęscie część ustną mam zdaną. I teraz w poniedziałek, 23.06 poprawiam tylko część pisemną.
I mam takie pytanie, o której godzinie zaczyna się egzamin? Wczoraj taka pani z instytutu do mnie zadzwonila i powiedziała, że 'alle undici'. O 11?

Wg waszych zródeł - o której godzinie jest egzamin? Wiem, głupie pytanie, troche panikuje itp. Ale jest okres sesji, więc...

Pozdr;)
W Krakowie zaczyna się o 9.30
:) ale mi chodzi o Warszawę. Akurat wtedy gdy ta pani zadzwoniła, 5 min wcześniej wyszłam z egzaminu i nawet nie pamiętałam jak się nazywam:)
To jest o 11?


w zeszłym roku było po 16...
tak, o 11...i w Instytucie, a nie w Dąbrowskim jak w zeszłym roku
przekopiuje ci maila z informacją, któraą dostałam..ja zdaję 4, w zeszłym roku tez udało mi się zaliczyć jedynie ustny, powodzenia

>>>Sznowni Państwo,
Włoski Instytut Kutury w Warszawie informuje, że najbliższa sesja egzaminacyjna CELI odbędzie się 23 czerwca od godziny 11.00 (egzaminy pisemne). Egzaminy ustne odbędą się 23 czerwca, po egzminach pisemnych i 24 czerwca, od godziny 10.00.Dokładąa informacja o salach, w których odbywać się będą poszczególne poziomy egzminów znajdziecie Państwo przy wejściu do Instytutu, ul. Marszałkowska 72, w dniu egzaminu.
Monika Kopicka
IIC Varsavia Corsi di Lingua
ul. Marszałkowska 72, [tel]Warszawa
tel. 22/6280610 w. 105
czesc mam taka mala prosbe o ktorej i gdzie dokladnie odbywa sie egzamin na CELI 3 w krakowie w poniedzialek ja tez zdaje i z tego wszystkiego zapomnialam na smierc sie dowiedziec blagam o odpowiedz i z gory dziekuje
no co tam nikt mi nie pomoze? czy oprocz mnie nikt nie zdaje ?
ojej... to ja nie wiedziałam. Myślałam, że w Dąbrowskim...;/ Czyli w Instytucie, ul. Marszałkowska 72 - tam gdzie składało się podania/dokumenty? (pytam, żeby sie upewnić na 100%)
ojej... to ja nie wiedziałam. Myślałam, że w Dąbrowskim...;/ Czyli w Instytucie, ul. Marszałkowska 72 - tam gdzie składało się podania/dokumenty? (pytam, żeby sie upewnić na 100%)
tak:-)
widocznie mało chętnych w tym roku

...czy to nie jest przypadkiem tak, ze wszystkie egzaminy zaczynaja się o tej samej porze? przecież tematy w Krakowie czy Tarnowie sa takie same jak w Warszawie, więc egzaminy nie mogą ropoczynac się o różnych porach, bo byłyby przecieki
dziewczyny tak z czystej ciekawosci chce was spytac po co wam potrzebne sa te certyfikaty..wyjasniam skad to moje pytanie..gdyz kilka lat temu zrobilam Cils b2..i zastanawiam sie czy nie robic wyzszego poziomu..ale od czasu wkroczenia na rynek pracy nikt nigdy nie pytal sie o zaden certyfikat..niezaleznie czy to polska czy wlochy.. mam wrazenie ze tak naprawde nikogo to nie obchodzi..
czy naprawde mikt mi nie moze pomoc? blagam jesli ktos zdaje w poniedzialek w krwkowie dajcie znac co i jak .dzieki
A nie mozesz tam po prostu zadzwonic?
w Krakowie egzamin CELI 3 odbędzie się 23 czerwca 2008 o godz. 9.30 w Rynku Głównym 34, I piętro, sala 15.
POTEN bardzo serdecznie ci dziekuje bo za nic nie moglam sie tam dodzwonic a moj e-mail na onecie sie zablokowal jeszcze raz bardzo serdecznie ci dziekuje za pomoc wielka buzka jestem twoja dluzniczka ewka
nie mam jeszcze ceryfikatu z włoskiego, ale mam z ang. Uważam że są przydatne- jest to jakies potwierdzenie wiedzy. A że nikt sie nie pyta o to to moze z tego względu ze masz to napisane w cv jak skladasz o prace. No ale jest to przydatne też np przy skladaniu podań o różne stypendia, co za tym idzie - kasa. Wiec uważam że certyfikaty są potrzebne....
drodzy państwo, jak wrażenia "po"?
jakos poszlo chociaz mysle ze kazdy z nas jeszcze by cos poprawil tak czy owak przekonamy sie za jakies trzy miesiace mam nadzieje ze wszyscy ktorzy dzisiaj zdawali odbiora we wrzesniu certyfikaty czego wam z calego serca zycze.atmosfera byla bardzo fajna i chociaz zdawalam jako ostatnia i ledwo zyje ciesze sie ze mam to juz za soba.wielka buzka dla wszystkich ewka
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |

« 

Programy do nauki języków