CELI giugno 2008

Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna
a ja dopiero dzis ustny.. trzymac kciuki!!
Jeszcze raz o CELI- jeśli chodzi o wyniki to jak to jest procentowo ile osób zdaje?Czy orientujecie się?Dla mnie ten test nie był łatwy.Choć przygotowałam się..wiem, że nie wszystkim się udaje...
Jestem Monika.To mój debiut na tej stronie.Pozdrawiam.
nie był łatwy....ale na pewno prostszy niz rok temu..marne to pocieszenie, biorąc pod uwagę, że rok temu nie zdałam pisemnego eheh
pzdr monikasok..może pisałyśmy razem:-)
Hej Agatkaf, jeśli pisałaś CELI3 w Warszawie, to z pewnością byłyśmy na tej samej sali...Ja pisałam pierwszy raz, podejrzewam, że nie po raz ostatni....Szkoda, że tak długo trzeba czekać...
ja pisałam celi4, wiec w innej sali...oj niestety na wyniki trzeba będzie poczekać:(
Jeszcze jedna rzecz do Agatkaf:czy za ponowne podejście płaci się tyle samo?Pozdrawiam.
ja już mam wyniki - sprawdziłam dzisiaj na stronie cvcl.it, nie wiecie, kiedy będzie można odbierać certyfikaty? i czy trzeba jechać do Instytutu,czy mozna zamówić "wysyłkę" na adres domowy?
Niestety. Nie mogę sprawdzić wyników. Nie posiadam hasła dostępu weścia na swoje konto. Mam tylko ID. W jaki sposób można wygenerować te hasło? Prosząc placówkę, w której się zdawało? Czy są jakieś inne sposoby? Pozdrawiam. M.
ja dostałam hasło drogą mailową, zaraz po tym, jak wysłałam formularz zgłoszeniowy do egzaminu
Czy ktos oprocz Poten ma juz wyniki?
ZDALAAAAAM, zdalam na A!!! :D
a jak się to sprawdza? zanotowałam jakiś numer ale tylko jeden i nie wiem gdzie to wpisać...aiutatemi per favore!
cześć... dawno tu nie zaglądałam, wakacje itp.:) To są już wyniki? wczesnie, miały być ponoć w polowie września...
O co chodzi z tym 'nome utente'? co tam trzeba wpisać? hasło posiadam... Chyba zadzwonię do instytutu, tym sposobem też od razu sie dowiem o wynikach... Boję się:(((
Czy ktoś z Was zdawał w czerwcu Celi 5? I ma już wyniki?
hej, mam pytanie dotyczące CELI (konkretnie chodzi mi o C 1)...
*jak to jest z limitem słów na wypracowaniu, bo podobno można go przekroczyć bez żadnych konsekwenji...
*ile czeka się na wynik...
*czy fakt zdawania CELI wezmą pod uwagę przy przyjmowaniu na studia (myślę o italianistyce w Toruniu)...
*jak wygląda część ustna egzaminu (wiem, że jest ilustracja do opisania i pytania do niej, ale czy są też scenki do odegrania jak na maturze podstawowej???)...

miło by było gdybyście napisali jakieś własne uwagi- na co zwrócić uwagę przy przygotowaniu się itp...
czekam z niecierpliwością na odp...

ps. zdaję w listopadzie...
pozdrawiam
jeszcze jedno- CZY ZA BŁĘDNĄ ODP SĄ ODEJMOWANE PUNKTY???
proszę o odp...
bardzo proszę o odp...zależy mi!!!
Martyna, ja moge tylko ci pomoc w kwestii limitu slow. Mozna z czystym sumieniem ten limit przekroczyc. W ksiazkach przygotowujacych do celi (wydanych przez uni w perugii) sa podane "modelowe" wypracowania i jesli policzyc w nich slowa,to najlepsze maja limit przekroczony o polowe;) w najgorszym wypadku odejma ci jakis jeden punkt ale nie sadze. Ja przekroczylam limit (w celi 4) o baaaardzo duzo, a zdalam produzione scritta na bardzo wysoko.
dzieki ,bardzo...bo przymierzam sie do celi 1 i tam w cześci pisemnej limit to 70-80 słów, czyli gdyby sie go trzymac, to wychodzi po zdaniu na jedna informacje, którą trzeba zawrzeć...ale teraz mnnie pocieszylaś ;-)
pozdrawiam!!!
Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna

« 

Programy do nauki języków