Cils 3 z 6-7 czerwca 2008!

Temat przeniesiony do archwium.
SŁuchajcie,

czy ktoś z Was zdawał Cilsa 3 w zeszłym tygodniu (6-7 czerwca)? Jak wrażenia? jaki poziom trudności i osób zdających? ja się przymierzam do 'trójki' w grudniu i bardzo jestem ciekawa, jak to wygląda. Co łatwe, co trudne, no wszystko w ogóle! Będę wdzięczna za informacje! Pozdr.
Ciao... Ja np. zdawałam cils 6-7 czerwca tego roku, myślę, że poziom nie zaskoczył i jest ciągle taki sam, jak ktoś się nauczy to rozwiąże bez problemu.
Zaszły pewne zmiany w formie certyfikatu jeżeli chodzi o ascolto prova numero 3, lettura prova numero 3 i le strutture della communicazione prova numero 4. W ascolto i lettura nie ma już pytań otwartych, ale wybiera się z podanych 18 sekwencji, te które znajdują się w ascolto i w tekście. A jeżeli chodzi o zmiany w le strutture della communicazione to wprowadzono nowe zadanie, w którym trzeba wpisywać czasowniki, w odpowiednich czasachm trybach, czasowniki nie są podane, trzeba je wywnioskować z kontekstu...
Sądzę, że to by było na tyle, i może zdołałam pomóc w jakiś sposób ;).
ciaoo a presto...
Ciao, witaj, przepraszam, że tyle nie odpisywałam. Dzięki za wiadomość. Niby wszystko jasne ale jak się siądzie przed tym quaderno... Najbardziej boję się słuchanki:(. Pazienza!
Salutoni!
Mayobella!ja tez przymierzam sie do cilsa 3 w grudniu. Napisz mi prosze z jakich materialow korzystasz?Nie posiadam poki co quaderni, szukam jedynie czegos w internecie, ale na chwile obecna znalazlam tylko egzaminy z roku 2002 i 2005. Gdzie reszta to nie wiem...
czesc. chcialabym sie doiedziec gdzie w polsce mozna zrobic ten certyfikat?bozena
Cilsa mozna zrobic na przyklad w Centro Italiano di Cultura w Bielsku-Białej
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie