KIEDY certyfikaty???

Temat przeniesiony do archwium.
sluchajcie, czy ktos otrzymal juz certyfikat CELI z sesji czerwiec 2008? badz co badz minelo juz pol roku a (jesli o mnie chodzi) certyfikatu ani widu ani slychu..
hej, mam pytanie- czy te certyfikaty odbiera się osobiście, czy wysyłane są pocztą do domu???
to zdaje sie zalezy od tego, co wpisalas w formularz podczas egzaminu. Mozna bylo zazyczyc sobie, zeby zostal wyslany poczta, zaròwno do Wloch jak i do Polski. No ale ponawiam pytanie: czy ktos MA juz certyfikat??
tak juz w listopadzie odebralam ,a jesli chodzi o wysylanie to nalezalo zakupic znaczek i koperte format A4 i podac adres do korespondencji
pozdrawiam
a ja zdawałam w listopadzie i nie bardzo rozumiem, o czym mówicie. nas nikt nie informował, że trzeba coś dopisywać w formularzu. czy to oznacza więc, że certyfikatu swojego nie zobaczę? i tak pewnie za 3 miesiące będą wyniki, ale... co za bałagan, w Warszawie w ogóle nas nie informowali jak będą wyglądać wyniki, ani o numero di matricola, żeby na stronę wejść i sprawdzić, też nie:( to nie wiem, co teraz robić:(
chociaż adres jest na pewno podany w tej dużej kopercie, którą oni dawali, tak sobie przypominam....czyli chyba będzie ok...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie