CELI 4 Krakow 2010

Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna
nie mam:( nie wiem jak to jest sprawdzane. wchodzę codziennie i nic. no ale w sumie maja jeszcze czas. może sie doczekam. a Ty jak masz już szczegółową punktację? aha i jeszcze pytanie, wynik miałaś na tej swojej stronce czy do szkoły, gdzie zdawałaś przysłali i oni do Ciebie zadzwonili?
Tak, mam juz szczegolowa punktacje. Najpierw z Instytutu, w ktorym zdawalam przyslali mi maila, ze sa juz wyniki i ze moge zajrzec na stronke. Potem przyslali mi kolejnego maila, ze przyszla juz do nich szczegolowa punktacja (bo na stronce jest tylko ocena ogolna) i ze jak chce to mi moga przyslac, ja napisalam, ze prosze o te punktacje i mi przyslali. Certyfikaty maja nadejsc we wrzesniu i beda do odbioru w Instytucie.
szczęściara :) ja uzbrajam się w cierpliwość. Na dzień dzisiejszy wyniku ciągle nie mam.
Biancaneve, to wredne, ze was tak trzymaja w niepewnosci!
już nie trzymają, wczoraj dostałam wyniki i musiałam przetrawić porażkę. nie zdałam pisemnej. zastanawiam sie kiedy poprawiac teraz czy dopiero za rok?
Moze idz za ciosem i od razu poprawiaj, oczywiscie jesli masz czas sie przygotowac. Powodzenia!
Możecie podać jakieś linka z przykładową prova orale CELI? Na stronie cvcl.it znalazłem tylko części pisemne.
Witam :)
Podejrzewam, że nigdzie nie ma linka do części ustnej, gdyż (na celi 3) dostajesz 3 zadania: pytanie problemowe, tekst do interpretacji, ilustracja do omówienia i masz ok.15 minut na przygotowanie się. Możesz najważniejsze rzeczy wypisać sobie na kartce. Trzeba się przedstawić, powiedzieć co nieco o sobie, a następnie odpowiadasz na pytania. W tym momencie najważniejsze jest to NA JAKIM POZIOMIE MÓWISZ. Zadania nie należą do mocno skomplikowanych bo dotyczą spraw typowych spotykanych w codziennym życiu.Pozdrawiam
Witaj noia :) odbierz wiadomość ode mnie :) Pozdrawiam
Wiecie może, jak ocenia się to zadanie ze wstawianiem słówek? Tzn. czy jest jedna jedyna możliwość, czy mogą uznać też coś innego (jeśli poprawnie)?
możliwości jest kilka. ważne żeby słówko było pasowało do zdania i do całości tekstu.
No to trochę mnie uspokoiłaś :) Tak samo z tabelką przy ascolto...
tak z tabelka przy ascolto tez. możesz sobie napisac własnymi słowami, ale na egzaminie masz brudnopis gdzie możesz robic notatki i jest spokojnie czas, żeby wypisac sobie potrzebne zdania (tekst jest mówiony powoli)
Biancaneve i jak? Atakujesz w listopadzie? Pozdrawiam!
Kochani mam pytanie, czy Wy zdając egzamin Celi chodziliście wcześniej na kursy przygotowujące? Szkoda mi na to pieniądzy bo wydaje mi się że mogę się przygotować sama,mieszkałam we Włoszech dwa lata, zdawałam mature z włoskiego, minęło co prawda trochę lat od tamtego czasu ale czy nie wystarczy że przysiądę i sobie wszystko przypomnę? Testy CELI 3 - bo taki egzamin chciałabym zdać-są dostępne w necie, czy to mi wystarczy? Mam ksiązki Danieli Zawadzkiej uważam że sa super ale boję się że nie pójdę na ten kurs i nie zdam tego egzaminu...Pomóżcie.
Powiem ci Lili, że ja nie chodziłam na kurs. Tzn. ogólnie w życiu chodziłam na jakieś tam kursy włoskiego, miałam włoski też na uniwerku, byłam przez parę miesięcy na stypendium we Włoszech, ale to było na parę lat przed egzaminem. Do egzaminu natomiast przygotowywałam się sama, robiłam różne ćwiczenia, kupiłam sobie książkę z testami, przerabiałam testy z poprzednich lat. Bałam się o pisemny, więc pisałam sobie prace na różne tematy i dawałam włochowi do sprawdzenia.
Jakucja dziękuję! Pocieszyłaś mnie! A jaką książkę z testami kupiłaś, możesz mi coś polecić?
Tak, mogę tylko musialabyś sprawdzić, czy mają też do Celi 3. Ja w każdym razie zamówiłam sobie Come prepararsi all'esame di Celi 4, Guerra Edizioni, rilasciato dall'universita' per stranieri di Perugia. To książka z płytę, koszt razem z wysyłką to ok. 95 zł. Bardzo pomocna. Zamawiałam z jakiejś strony księgarni wysyłkowej.
Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Życie, praca, nauka