Amici

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
czy ktos wie, czy program Amici dzisiaj zostal odwolany? Ustawilam nagrywanie, bo bylam w pracy, i nagral sie jakis film, a wg. programu i ich strony zadnych zmian nie bylo. Czy moze programy rozrywkowe sa odwolane? Chcialabym po prostu wiedziec.
Ja też dzisiaj śpieszyłam się z robotą żeby to zdążyć na czas a tu nic...
Prawie wszystkie programy sa wstrzymane, a juz szczegolnie rozrywkowe - stan Papieza. Rozmawia sie tylko o tym.
No, ja rozumiem, tylko ze szkoda ze nie ma zadnych informacji o zmianach programu. Ani telegazeta, ani program na stronie internetowej. Zamiast programu byl jakis film.
przepraszam, a ktoś mógłby napisac, kto jeszcze został w amici ? bo dawno nie oglądałam, i nie wiem kto jeszcze jest a kogo już nie ma :) saluti! :)
Jesli dobrze pamietam: Antonino, Maddalena, Romina, Francesco, Marco, Klajdi. W czwartek kazdy mial podac mozliwych sfidanti i wyszlo od wszystkich Marco Klajdi, ten ostatni okropnie sie rzucal (dla mnie on jest po prostu nie do wytrzymania), ale komisja miala zdecydowac, chyba dzisiaj, kto bedzie wybrany. Jeszcze dwa czwartki a potem bedzie final!
To chyba zrozumale, ze programy rozrywkowe sa odwolane, nie wymaga to wyjasnien. Teraz program telewizyjny dziala na zasadzie improwizacji
O mamma mia!
Naturalne czy nie naturalne, program to program, po to jest w internecie program, po to jest telegazeta, zeby mozna bylo wiedziec co w tej telewizji ma byc. Rozumiem zmiany, ale chyba mozna napisac informacje co wypada a co nie? Oczywiscie, to nie jest zal do Ciebie, ale dla mnie jest to zrozumiale.
Rozumiem, ze jesli jest jakas nadzwyczajna audycja to nie da sie uprzedzic, ale jesli ktos decyduje zeby jakis program zastapic filmem (dla mnie i jedno i drugie to rozrywka) to przeciez co za problem zaznaczyc to w telegazecie i na stronie internetowej...
Jak zwykle o tej porze musze isc zamknac konie, wiec Twoje szczescie, ze nie mam czasu na dyskusje - tylko jedno- oni nie moga napisac " odwolujemy to i to bo czekamy na wiadomosci ze stolicy apostolskiej" inaczej- moga ale w swojej naiwosci mysla, ze my jestesmy troche bardziej sensowni.
Dori, jak widzisz ironia mnie nie opuszcza ( to do Dori, gdyz kiedys myslala, ze moja ironia jest skierowana tylko na nia, a to nie jest prawda, ironia moja jest nieposkromiona i silniejsza ode mnie. Przepraszam, ale nic nie moge na to poradzic).
O rany, ironia czy nie, nie o to chodzi i nie o to, ze ja sie nie przejmuje czy cos, mam wlaczone caly czas wiadomosci i internet itp, zreszta, nie musze sie zwierzac.
Autorzy programu nie musza sie przed nikim tlumaczyc. Tylko ze wchodze na strone Canale 5 i widze program. I tam spokojnie mozna napisac: ten i ten i tamten program anulowany. Tak samo jak na stronie Amici, mozna napisac: z powodow zrozumialych program dzisiaj anulowany, poinformujemy kiedy zostanie nadany. Proste? Niezaleznie od okolicznosci, uwazam ze jest to obowiazek telewizji. Koniec kropka. Wiem, ze sa wazniejsze sprawy. Wiem. Ale nic nie poradzimy.
To_ja-podpisuję się pod Twoimwpisem obiema rękami.Są osoby, które nigdy nie zrozumieją pewnych kwestii. A nie uważam wcale,że wypowiadasz się ironicznie-dla mnie b.rzeczowo i nazywasz rzeczy po imieniu-ludzie tego ni elubią.
OK, zapytalam, moze juz nie dyskutujmy i nie oceniajmy sie, bo to nie ma sensu i nie czas ku temu.
Wrocilam i popieram
sla:
"Rozumiem zmiany, ale chyba mozna napisac informacje co wypada a co nie??

...myślę, że to co wypada, a co nie wypada, każdy w ten szczególny czas powinien sam wiedzieć...nie ma żadnych zasad co wypada, poprostu 'to się czuję'...
Mialam zamiar do tego nie wracac, ale poniewaz jak widze, zle sie wyrazilam i przez to zostalam zle zrozumiana, pozwol ze wyjasnie: nie chodzilo mi o to, co wypada a nie robic, tylko co wypada a co nie z programu (czyli jaki program bedzie anulowany a jaki nie). Moja wina, zle sie wyrazilam, troche nie po polsku.
Sla, tez mialam nie wracac, ale musze Ci powiedziec, ze po pierwsze wyrazilas sie jasno, z pewnoscia wszyscy zrozumieli dobrze; po drugie - czytajac wpis joanny.a w pierwszej chwili pomyslalam, ze ma wspaniale poczucie humoru, ze idealnie wylapala gre slow, no ale jak doszlam do konca wpisu ( wiadro zimnej wody na glowe ).
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Inne