Papiez21

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 54
poprzednia |
21.37 Papiez nie zyje
nie pozbieram sie!! nie umiem..... skonczyl sie pewnien rozdzial mojego zycia na zawsze. Papieżu Kocham Cię !!! i bede zawsze.... Dziekuję, ze byles i jestes....
restiamo in silenzio...
.................................
"musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..." - powiedział kiedyś Jan Paweł II....
...ZATRZYMAŁO SIĘ NAJWIĘKSZE SERCE TEGO ŚWIATA ...
Papież nie zyje, ale na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Będzie nam bez Niego trudno, ale pomyślmy, że On teraz jest szczęśliwy, bo jest w domu ze swoim Ojcem[*]
Proponuję, byśmy w ramach hołdu dla Jana Pawła II wpisali tu jego słowa, ktore zapadły nam w pamięć i były dla nas ważne.
"To, co pragnę osiągnąć, to do czego dążę ze wszystkich sił, to zobaczyć Boga twarzą w twarz. Dla tego celu żyję, działam, istnieję".
"Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi. " J.P. II
" Musicie być mocni mocą miłości , która jest potęzniejsza niż śmierc.... "

Jan Paweł II ..... na zawsze w naszych sercach i pamięci ......Nie można pozwolić by któreś z kolejnych pokoleń o Nim zapomniało !
Kocham Cię, Janie Pawle II...
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" ("Dovete essere esigenti con voi stessi, anche quando gli altri non esigono da voi nulla.")
wiem,ze Jemu teraz tam jest dobrze ....ale czego ja nie potrafie zapomniec, czemu to tak boli??
"Szukałem Was, a teraz przyszliscie i za to Wam dziekuje!"
Byles nasza radoscia, naszym prawdziwym kochajacym Ojcem! Obys stal sie nasza inspiracja na dalszej drodze...
Mnie tez trudno się z tym pogodzić, gdyż odkąd żyje Papieżem jest ... niestety juz był ... Jan Paweł II ... bedzie nam wszystkim Go brakować ... Swieć Panie nad Jego duszą ...
"NIE DA SIĘ ZROZUMIEĆ (DRUGIEGO)CZŁOWIEKA BEZ CHRYSTUSA"-J.P II
Pozostaje w nas, naszych myślach i życiu......
jaaa00, dziekuje ci za przytoczona wypowiedz Ojca Swietego...nie znalam tych slow...daja ukojenie cierpiacym ludzkim sercom....cierpiacym poniewaz Ojca Swietego nie ma juz z nami...jednak swiadomosc, ze jest u boku Boga, ze tego chcial nieco tlumi ten smutek..........CO JEGO SPOTKALO- NAS NIE OMINIE. ON JEST W DOMU, A MY W GOSCINIE.....
Po mimo ze nie ma go juz wsród nas na zawsze pozostanie zapamietany w naszych sercach jako osoba która umiala czynic cuda i wiem ze gdzies tam z oddali czuwasz nad nami wszystkimi.
wpisujcie dalej Jego Myśli , Słowa , których nigdy nie zapomnimy .. moze ktos przetłumaczy je na włoski ? ... Papież zamknął pewną epokę w naszej religii , w naszym życiu .... Mimo , że jest teraz szczęsliwy , w Niebie , nie potrafimy się z tym pogodzić .. cóż taka już jest troche egoistyczna natura człowieka. Najważniejsze jest to , że Naszego Papieża kocha prawie cały świat .... i pamięć o Nim nigdy nie moze zaginąć . To jest nasze najważniejsze zadanie .... nie mozemy zaprzepaścić Jego działe i Je kontynuować ... Pamiętajmy , że Polska w sercu Papieża zajmowała dużą część , nigdy nie pozwolił Nas skrzywdzic , zawsze o Nas pamiętał.... musimy się Mu za to odwdzięczyć..... straciliśmy najwiekszy autorytet na świecie , i największego ambasadora między Polską , a całym światem... nie pozwólmy na to , by Jego poczynania uległy zmianie ...... a one nadchodza wielkimi krokami i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy....
"Voi siete la speranza di Chiesa! Voi siete la mia speranza!!
Ojcze Swięty i obysmy Cie nie zawiedli!
spoczywaj w pokoju i wstawiaj sie za nami
El amor es mas fuerte - Miłość jest silniejsza
Kocham Cię, Ojcze Święty, wiem, że jesteś wśród nas - MODLIŁEŚ SIĘ ZA NAS, TERAZ JA MODLĘ SIĘ ZA CIEBIE[*]
"Vi ho cercato, adesso voi siete venuti da me e per questo vi ringrazio"
Jak moglibysmy nie przyjsc, Ojcze Swiety?!
"...nella vostra, nella nostra linqua italiana..."
CZy znacie słowa modlitw po włosku?????? Tak pięknie brzmią... chciałabym sie ich nauczyć...Spoczywaj w pokoju Tatusiu....
"....lo hanno chiamato da un paese lontano..."
"Se sbaglio mi corriggerete"


jedne z pierwszych słów Papieża. Jakże wymowne.

/*\
przepraszam. dokładnie powiedzial tak:

"se mi sbaglio mi corrigerete"
> Ciao, sono Francesco, vivo in Italia.
> Io non ti conosco, non so neanche se tu capisci la mia lingua...però volevo
> ringraziare te ed il tuo popolo per avere donato ala Chiesa ed al mondo
> intero, un'uomo straordinario.... Karol Wojtyla.
> Grazie.. di cuore!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 54
poprzednia |