KOMPLEKSY

Temat przeniesiony do archwium.
NASZE KROLEWNY PISZA PO ROZNYCH FORACH ZE MEZCZYZNI Z POLSKI MAJA KOMPLEKSY.
NIE. TO NIEPRAWDA.TO JA !!!! I INNI MEZCZYZNI !!!! ORAZ KOBIETY !!!!! MAJA KOMPLEKSY GDY WAS CZYTAJA.
MAGDA I AGNIESZKA POMOCY. JAK NIE BYC TU NUDNYM I NA TYM SAMYM POZIOMIE.
DUPY !! RUSZCIE SIE W KONCU.
Prosilbym panow i panie z zewnatrz.Zwlaszcza panow o zywy i spontaniczny udzial na tym forum,ktore jest ogolno dostepne.
Bo juz capi padlina.
Czas na nowe jajniki i plemniki
Czas na wzbogacenie DNA
PRAWDZIWE RASOWE KOBIETY BARDZO MILE WIDZIANE.SA ZAWSZE POZADANE.Chociaz watpie ze by chcialy sie tu wypowiadac.
a dupa, Dziekujemy i dowidzenia :)
buzka :)

Italo Dziwak ltd znak firmowy zastrzezony dla innych, chroniony prawem patentowym.
Publiczne rozpowszechnianie jest prawnie zastrzezone i podlega karze.
Pewnie nie jestem w temacie zresztą na forum jestem od niedawna ,ale nie bardzo rozumię twojej wypowiedzi jesteś podobnego zdania czy może się mylę,to prawda na wielu forum obniza się atrakcyjność naszych chłopców i też mnie to wkurza .Jestem tu we Włoszech z Polakiem znam wielu Włochow i naprawdę nie rozumię czy chodzi o kasę ,seks ,stabilność za wszelką cenę ze tak faforyzowani są Włosi.
Domyślam się że jesteś jednym z urażonych Polaków ,ale nie przejmuj się jestem Polką po przejściach zdradzona ,zakochana ponownie a co z tego wynika że nasi chłopcy też mają swój potencjał.I potrafia kochać
To nie jest kwestia bycia urazonym lub nie. Tylko ja lub inne osoby jezdzace po roznych krajach, maja okazje niejednokrotnie zobaczyc i przyjzec sie blizej co niektorym paniom ich partnerom co mowia i jak sie zachowuja oraz jak koncza. I naprawde czesto rece leca same w dol a czlowiek nie potrafi sie przestac smiac.A jest tyle fajnych dziewczyn polskich i rowniez mezczyzn mieszkajacych zagranica. Ze jest naprawde z kim pogadac. Sam tego doswiadczam. Tylko nie rozumie dlaczego jakies glupie dupy z nizin spolecznych. Zawsze narobia tyle halasu wokol siebie.
" nowe jajniki i plemniki" :)))))
Zaczynam dzien z usmiechem na twarzy :)
Koniecznie nowe PLEMNIKI!!!
eh bo wyjdzie, że mam jakieś niespełnione pragnienia...no ale co ja zrobię jak Pan "niedomyślny"....a co ja Wam tu będę się zwierzać:D

Dziwak my też za Tobą tęskniłyśmy (piszę w imieniu nieobecnej Madzi, która z pewnością by się ze mną zgodziła, jeśli nie to z pewnością sprostuje to niebawem).

Co do księżniczek...ciąży mi korona:P

Co do kompleksów polskich Panów...czy ja wiem, to chyba nie sprawa kompleksów, jakoś nigdy nie nasunął mi się wniosek iż polscy panowie są ,miej atrakcyjni/zadbani etc od ich włoskich odpowiedników. Należy chyba spytać Panów jak oni postrzegają siebie "polskich mężczyzn" w stosunku do "mężczyzn europy" ?
Dziwak a Tobie czego brakuje, poza piątek klepki?:P (nie przejmuj się większość z nas jej brakuje):)
Chi e' abituato a deludere gli altri alla fine...si ritrova necessariamente solo...
Przepraszam ze zaniedbalam forum, ale pewnie mi wybaczycie i zrozumiecie ze do czasu do czasu w realu musze pozyc:))
Wiec tak, zgadzam sie co Agnieszka napisala i zeby to jeszcze podmurowac, zaspiewam wam arie Adeli:)
"..a gdy klepki brak
niech niepcha sie do dam..."
Oczywiscie mi tez czasami dokucza brak piatej klepki...ale to juz inny temat.
Dziwak, ja wole blomdynow:)))
P.S. Jak szef pojdze na obiad, to napisze wiecej:))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa