czy ktos wysylal i byc moze wie- poczta

Temat przeniesiony do archwium.
chodzi mi czy wysle pieniadze, okolo 50 euro na konto i ile za to zaplace- do Polski. sam nr konta i adres, nie wiem z jakiego banku to konto
Przelew z konta włoskiego na konto polskie kosztował mnie 50 centów.

pzdr
M
ja wysylam i place euro 8,50 za duze sumy
Kurcze....pisze jak wół że o pocztę chodzi a ja z bankiem wyskakuję :) sorki

ale przy okazji opowiem Wam jak na "radzie" pani z pocztowego okienka wyszła moja koleżanka.
Chciała wysłać 800 euro do Polski a paniusia z okienka mówi "po co ma Pani płacić tyle za wysyłkę, niech Pani wsadzi do listu i wyśle poleconym ktory zawsze dojdzie no i dużo szybciej " ......
DOSZEDŁ ....ale nie muszę dodawać że bez wsadu finansowego. Koleżanka poszła reklamować a baba w oczy jej się zaśmiała że trzeba byłoby być idiotką aby w liście pieniądze wysyłać i nikt tak nie robi bo do tego służą przekazy pocztowe. Następnie dodała że jak koleżanka nie da jej spokoju to zawiadomi carabiniere że chce ona wyłudzić pieniądze ...:((
ponieważ było to jeszcze przed naszym wejściem do Uni, koleżanka pracowała na czarno a język znała bardzo słabo odeszła odprowadzana ironicznym uśmieszkiem "miłej pani z okienka"

nieprawdopodobne .....a jednak prawdziwe :(

miłej niedzieli życzę
pzdr
M
hmm..a ja rozmawialam z dyrektorem Poczty Polskiej wbudynku Poczty Glownej w stolicy ktory balagal mnie bym informowala rodakow by za nic nie wkladali pieniedzy do kopert w IT ..pisalam o tym 6 lat temu na forum..prosil by mowic, ze Wlosi kradna i ze Poczta Polska nie ponosi odpowiedzialnosci za brak pieniedzy w kopertach..W moim banku mam darmowe przelewy do kraju..Polecam wszystkim CHE BANCA..oplata mies za posiadanie konta obecnie 1 eu , przelewy sa darmowe..laczny roczny koszt utrzymani konta w Che Banca to tylko 12 eu..nie ma tanszego konta w IT,to jest jedyne w Che Banca http://www.chebanca.it/ i na dodatek ten bank jest dluzej otwarty niz inne bo do 18ej, a nie do 16ej jak inne wloskie banki

 »

Życie, praca, nauka