czy Wlosi pisza i czytaja blogi??

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc!!Mam do was pytanie.Taka moja ciekawosc ,czy waszym zdaniem Wlosi pisza namietnie blogi??W Polsce jest prawdziwy szal...kazdy cos pisze.Boom na blogi mlodych matek to juz doszedl do rangi biznesu.Mlode mamy "dyktuja"co dzieci beda nosic w przyszlych sezonach...jak wychowywac...czy karmic itd.itd.A z drugiej strony czy Wlosi czytaja blogi innych osob??Ja osobiscie nie spotkalam sie z osobami,ktore zyja blogami czy portslami spolecznymi (nawet jesli sa dobrze wyksztalceni ,mowia ze nie maja czasu ani checi sledzic i lajkowac ).Moi znajomi w Polsce ,musze przyznac sa bardzo aktywni w necie.Oprocz pracy zawodowej i zycia rodzinnego maja czas na udzielanie sie w necie..czytanie i pisanie blogow i robienia roznych rzeczy tzw.handmade.Nie widze czegos takiego we Wloszech.Moze jestem slepa.Prosze o opinie. jesli wiecie cos o blogach na tematy: dzieciece zwlaszcza modowe,design arredamenti,kulinarne,bede wdzieczna.pozdrawiam.Marta
Tutaj jest taka jedna, której obecny ( lub byly) chłopak jest architektem... Ale ona Ci nie odpowie, bo jest bardzo monotematyczna i nie dotyczy to jej bezpośrednio, aby sie chwalić...

Myśle, ze powod, dla którego wsród innych narodowości możesz nie znaleźć takiego wymyslania przed komputerem kolejnych rzeczy na jedno kopyto, jest taki, ze Polacy chyba od zawsze byli zdolni tylko do kopiowania. W miare normalny człowiek nie ma czasu na tracenie go na to, aby z tego, co i tak zobaczy na ulicy w masowych ilościach, sklecac jakieś oryginalne kompozycje. Normalny człowiek wie, ze to niemożliwe.

"Niedawno wróciłam z galerii. Buty kupiłam w Deichmannie za 79 zł."

:)))
edytowany przez marsh: 29 mar 2014
ehheeh poniekad sie zgadzam, a nawet "podziwiam" osoby ,ktore jednoczesnie pracuja, bloguja, wychowuja dzieci, ucza sie dwoch jezykow jednoczesnie, pomagaja jako wolantariat i robia handmade. a doba ma 24 godziny i ja nawet robia 2-3 rzeczy nie wyrabiam.
Cytat: nektarynka
jednoczesnie pracuja, bloguja, wychowuja dzieci, ucza sie dwoch jezykow jednoczesnie, pomagaja jako wolantariat i robia handmade

Ciekawe, jak z jakoscia? Podaj namiary na ich tworczosc, to ocenimy.
To znaczy ja ocenie, bo tutaj trudno o prawidlowe rozpoznanie jakosci.
edytowany przez marsh: 09 kwi 2014

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka