matura 2010 - wyniki !!

Temat przeniesiony do archwium.
Hey wszystkim tegorocznym maturzystom z j.wloskiego;)

Piszcie jakie macie wyniki i gdzie sie wybieracie na studia;)

Ja mialam :

podst. 94
rozszerz. 88

i skladam na UJ i na UP. Mam nadzieje ze na UP sie dostane. Bo na UJ watpie, gdyz z polskiego rozszerz. mialam tylko 70 % ...
Hej, ja miałem z rozszerzenia 85% i 80% z ustnej i wybieram się na UAM ;-)
Ja tylko rozszerzenie pisałam: 92%

ale wybieram się na filologię hiszpańską, więc nie będę robić konkurencji na italianistykę:)
angus_15, jeśli na UP włoski jest liczony identycznie jak angielski (chyba jest, bo dlaczego nie ?), to dostaniesz się i to z pocałowaniem ręki !!! ;)
Na dniu otwartym pytałam i powiedzieli, że w tamtym roku wystarczyło 81% z PODSTAWY (pytałam dwa razy, bo sama miałam duże wątpliwości, czy dobrze zrozumiałam...) :)
witam. ja mam z pdst. 94 a z rozszerzonego 82. Nie wiecie czy otworzą w tym roku zaoczne na UP? bo wiem ,ze w tamtym roku nie otworzyli kierunku bo było za mało chetnych...Wolałabym sie dostać na UŚ no ale jak sie nie uda to moze UP...
zosia9191, to super !:) Dziekuje za informacje ;)

a moze sa tu jakies osoby co moglyby powiedziec, czy to UP to dobry wybor?:))

Aha. i jeszcze jedno pytanie;) Jaki tam jest drugi jezyk do wyboru na italianistyce?:)
poważnie tylko 81% z podstawy??????? ja nie mogę w to uwierzyć, wszyscy tu piszą, że mają po 80% z rozszerzenia i boją się, że się nie dostaną... ja już nie wiem co mam myśleć :( :( mam 98% z podst i 61% z rozszerzenia i czytając inne wpisy (poza Twoim,) mam poważne wątpliwości czy się dostanę na to up :( a Ty też idziesz na włoski na up? jakie masz wyniki?
a zlozylas juz dokumenty?:) ja jade w poniedziałek dopiero... ;)
i jak tam?:)

sa juz wyniki ! na UJ jestem na 86 miejscu listy ogolnej... ostatnia przyjeta osoba jest na 38 miejscu...czyli 48 osob mnie dzieli... czyli LIPA !.

Czekamy na wyniki z UP:)
ja dostałam się na UJ i jestem 1 na liście, że się pochwalę! :) quanto sono felice aaaa :D
też się nie dostałam na uj.. na up z moimi wynikami też wątpię, więc chyba pójdę na wieczorowe..;/
Hej ludzie:) Ja też składam na włoski na UP z rozszerzenia miałam 78% i ciągle truchleję o wynik rekrutacji:):)
Aż się nie chce wierzyć w to 81% z podstawowej żeby się dostać:):)
a czy ktos z was wybiera sie na zaoczne na UP albo na UŚ?
Dostalam sie na UP !:P

Szukam mieszkania i ludzi :P

Moze sa tu jakies dziewczyny, ktore takze szukaja wspollokatorki?:)) i mieszkania?:) albo komus brakuje jednej osoby...
Angus właśnie miałam Ci zaproponować mieszkanie, bo szukam osoby a mam propozycje, ale to na gg się zgadamy jakby co ;P na UP się dostałam i na UŚ też ale wybrałam oczywiście Cracovia :D cmq sn molto felice :D
Hey. A mogę zapytac dlaczego wybrałaś UP? Ze wzgledów naukowych (tzn. ze tak Twoim zdaniem jest wyższy poziom niż na UŚ),czy dlatego ze wolalaś Kraków? Pytam bo ja chce isc na zaoczne, ale dopiero 1 wrzesnia mam dokumenty skladac i na jedna i na druga uczelnie, i nie wiem nadal którą wybrac...Prosze o odpowiedź.
Nie wiem do końca dlaczego wybrałam UP, ale po pierwsze myślałam, że z moimi wynikami łatwiej będzie się dostać,bo na UŚ brali pod uwagę ustny a zdawałam tylko na podstawie i nie poszło mi najlepiej a poza tym też chciałam bardzo studiować w Krakowie a jeszcze trzecia sprawa to taka, że na UŚ jest określone, że kierunek jest tłumaczeniowy a ja do końca nie jestem jeszcze przekonana czy chcę iść na tłumacza ;P.
Aha, czyli twoim zdaniem wyższy poziom jest na UŚ?
Hmm jesli sie moge wtracic to podam swoje powody dlaczego poszłam na UP ;)

po 1. Kraków ;) strasznie podoba mi sie to miasto:P
po 2. Wydaje mi sie, ze na UP społecznosc ludzka ^^ jest raczej przyjazna i sympatyczna z tego co słyszałam ;)
aha... widze ,że większość wybrał UP ze wzgledu na mozliwkosc studiowania w krakowie... Ale ja sie chcialam dowiedziec jakie jest wasze zdanie co do poziomu nauki na UP i na UJ
Hmm troche ciezko sie wypowiadac jak sie nie studiuje jeszcze xD

ale z tego, co ja słyszalam to na UJocie jest malo praktycznej nauki w sensie ze wiecej malo potrzebnych rzeczy . Ale to mowie tylko to, co slyszalam bo sama osobiscie nie wiem ;)

na UP podobno wiecej praktycznej nauki jezyka i ludzie bardziej sympatyczni ;)

pozdrawiam:)
Literówka..o UŚ mi chodziło a nie o UJ ;/ Sorkkii.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano

 »

Życie, praca, nauka