camera in affitto a Rimini

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao:)
szukamy z koleżanką pokoju w Rimini, w jakiejś "ludzkiej" cenie na wakacje, koniec lipca, sierpień. Jakby ktoś miał jakieś info to będę wdzięczna. Szukamy głównie przez easystanza.it ale może zna ktoś inny fajny i sprawdzający się adres?

Saluti:*
hmmm..zedra z was 'ostatnia skore' bo to lip/ sierpien :D http://www.kijiji.it/
cóż za pocieszenie:D
na "kiju" też szukałam, ale widzę że nie ma to jak nasze dobre polskie gumtree;)
z tego cowiem to w marcu/kwietniu wszyscy maja juz pokoje zarezerwowane na lip/sierp...chyba ze trafisz kogos kto odwolal rezerw. i uwazaj zeby cie na kase nie naciagneli,na zadatek
Affitto Apartamenti Turistici w Rimini tel [tel]
dzięki, dzięki, sprawdzę:)
ale "apartamenti turistici" może kryć w sobie cenę, direi "turystyczną".
a my szukamy skromnego pokoiku żeby pomieszkać tam pracując równocześnie.
Hej,

Mój znajomy ma pokój do wynajęcia na wakacje w nowym, zakupionym przez niego mieszkanku, tyle, że on podróżuje, więc tymczasowo chciałby go wynająć.
Podaj proszę Twojego maia, to poproszę by się z Tobą skontaktował.
Obawiam się jednak, że cena nie byłaby niska:( to jednak sam sezon.

Jak ja w sezonie pracowałam w Rimini, to miałam ogromny problem z mieszkaniem. Ceny pokoików były wysokie (od ok. 250 euro wzwyż) i zazwyczaj na starówce, a jednak praca nad morzem, więc wcale nie było blisko. Ostatecznie mi się poszczęściło i wynajęłam pokój tanio, ale był on mało komfortowy, bo był to po prostu "duży pokój", więc nawet drzwi musiałam sobie wywalczyć ;) ale cóż, płaciłam 170 euro za miesiąc i miałam 10 minut rowerem do pracy. Ale to był traf:)
Najlepiej szukać pracy razem z mieszkaniem, bo inaczej jest naprawdę ciężko.

Swoją drogą też szukałam przez easy stanza, ewentualnie na miejscu przez gazetkę Il FO. Tam są zarówno mieszkanka, jak i ogłoszenia z pracą.

Pozdrawiam i życz e powodzenia :)
[gg]
mój mail to [email] .
No właśnie widzę ceny pokoików do wynajęcia i mi się coraz mniej wesoło robi. Dlatego już w ogóle zaczęłam szukać pokoju jednoosobowego, ale z dużym łóżkiem, my we dwie się pomieścimy, a może przy okazji uda się nie zbankrutować;) Wiadomo, zawsze przy szukaniu mieszkania trzeba mieć sporo szczęścia, od kilku lat sama się o tym corocznie przekonuję na własnej skórze;/
Btw, dzięki
Hej :)

Napisałam maila Andrei, więc, jeśli to nadal aktualne, to pewnie się z Tobą skontaktuje.
Pozdrawiam i życze powodzenia!
Ola
http://ilfoannunci.ilforomagna.repubblica.it/engine_response.asp?macro=showengine&idsection=4
dzięki:)
Temat przeniesiony do archwium.