wymiana językowa?

Temat przeniesiony do archwium.
Jak myślicie czy warto robić wymianę językową z Włochami? jakie macie doświadczenia w tej kwestii?
Wymiana jest bardzo dobrym pomyslem. Z jednej strony poprzez znajomosci przyjaznie stymuluje do nauki, z drugiej strony pozwala przelamywac bariery w mowieniu...
Oczywiście, że warto! Byle tylko taka wymiana nie wpłynęła znacząco na wzrost populacji.:)
jakiemuś celowi ten język ma służyć, każdemu wedle potrzeb. Ale tak poważnie to wydaje mi się, że bardzo dobrze można sprawdzić umiejętności językowe
czy brał ktoś udziła w wymianie z Włochami, czy warto?
Jesi chodzi o wymiany szkolne to ja w liceum bralam udzial w wymianie szkolnej z Niemcami. Mysle ze zasady sa mniej wiecej te same. przez dwa tygodnie mieszkalam u niemieckiej rodziny , zwiedzalismy miasto, muzea, szkol niemiecka a wieczorami imprezowalo sie. Potem dziewczyna u ktorej bylam ja przyjechala do Polski. Polecam bardzo bo jezyka mozna sie nauczyc po prostu zyjac w tym otoczeniu, do tego duzo sie zwiedza, nwiazuje nowe znajomosci. Ja bylam bardzo zadowolona. I polecam
Umbryka, Twoje doświadczenia były pozytywne, ale czy zawsze tak jest. Koleżanka prowadzi wymianę włoską i ciągle narzeka, że Włosi chaotyczni, że się spóźniają (z jakimś miastem w Basilitacie)nawet godzinę, że nauczyciele nie pilnują dzieci wogóle i ciągłe problemy. Ciekawa jestem czy inni też mają takie doświadczenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka