proszę o sprawdzenie pracy :)

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
Gosiuuuu...słoneczko Ty mojeee.... ONA ZACHWALA SARDYNIĘ BO APARTAMENTY TAM WYNAJMUJE !!!
i żadnej innej filozofii w tym nie ma


a tu masz jego ogłoszenie


Cytat: sarpolimm
Panoramiczny apartament, 85m2, pokoj dzienny, 3 pokoje sypialne, kuchnia, 2 lazienki, klimatyzacja,lavatoio, balkonik, parking, calkowicie urzadzony i umeblowany wynajme oraz sluze pomoca na miejscu.Informacje e-mail; [email]
edytowany przez Margo49: 23 maj 2011
nalezy poddac watpiwosci by jednoczesnie kobiecier i mezczyznie ..na wloskim forum ..w Gazecie i na wloskim fiolecie komus przyszlo do glowy uzywac tego samego nicka..z podwojnym MM na koncu ...
zamknij

Dzięki Tobie Forum może być lepsze - klikaj w tę ikonę: przy wpisach łamiących regulamin.


Włochy
Re: Sardynia
Autor: sarpolimm 04.01.11, 18:23
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
Mieszkam od 35 lat w Cagliari.Jesli chcesz wiadomosci dokladnych to mail [email]
Jesli chcesz zobaczyc Cagliari z "lotu ptaka" to wejdz do comune di cagliari i tam jest program ktorym sie nawiguje.
A si biri ( do widzenia w dialekcie)
hmm..donna matura... pozdrawiam ..i co zlego to nie ja :D
..to dobrze ze wynajmuje....pojedziemy tam wszyscy..Sarpolimm??..moge z psem???
mąz Michele sie zgodzi?..moj przyjaciel Wloch ma tak sami na imie ,ale wolam go Majkel ahahahaha
poszukam sobie :D lotu z Verony do Cagliari..moglibysmy tam caly zlot fioletu zrobic,co? :D
ja lecę ale bez psa bo mój na włoski kretyńsko brzmi.

to co?? robimy zlot?
Gośka pisz na priv do chłopokobity i pytaj o szczegóły
"... myślałam, może i naiwnie, że na tym forum są ludzie którzy lubią pomagać i dzielić się swoją wiedzą. Bo chyba po to się tu rejestrowali."

...też tak na początku myślałam, ale okazuje się, że tu jest jak w "Pani Twardowskiej" :

"Tańce, hulanka, swawola;
Ledwie karczmy nie rozwalą,
Cha cha, chi chi, hejza, hola!"

...Ta karczma Rzym się nazywa....!!!

Aleksandra bardzo Cię przepraszam, to co napisałam, to nie było przeciw Tobie. Napracowałaś się i to Ci się chwali. Ja tylko nie mogą pogodzić się z powielaniem zła, głupoty. A tak właśnie myślę o głupich stereotypach, a jeśli jeszcze szkoła do tego dopuszcza ...i też nie godzę się na ten 'zmasowany' atak na kogoś, kto wyraził własne zdanie...mam nadzieję, że wreszcie jakiś Mefistofeles tu wpadnie i...
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia... in bocca al lupo!!
:)


Wy o Sardynii, a ja wlasnie tez sie tam wybieram w lato, dzis sprawdzilam loty, ceny tez niezle maja...
Swoja droga niewiele mnie obchodzi czy sarpolimm to facet czy baba, wazne ze zachowal/a sie chamsko.
Podzielam opinie vamadava.Prawdopodobnie nikt nie moderuje.Wedlug mnie ( nie jestem ani starsza, ani pania, wrecz odwrotnie) jest tu wiecej glupoty niz zla, a wklad zwiazany z tematem (szlifuj swoj wloski), ze strony pewnych osob jest marginalny.
Ja pozostaje do dyspozycji wszystkich, w ramach moich kompetencji, przeciez to jest target tego forum.
Cordiali saluti.
Michal ale pytalam sie czy z psem mozna?:D nie odpowiedziales!
yamadava..zdziecinstwa pamietam takie przyslowie ,dziadek mi powtarzal...jak mi pokazywal indyki..poza miastem..Myslal indyk o niedzieli, a w sobote łeb mu scieli..czasem nie warto myslec zyczeniowo tylko brac to co jest w dniu dzisiejszym....virtu to virtu,pozdrawiam:D
Sette, też znam to powiedzienie...tyle tylko, że ja jestem na początku mojej drogi... ja dopiero tworzę sobie swoją przyszłość. Prawdopodobnie tych niedziel jeszcze dużo przede mną. A nie chcę, żeby były 'byle jakie'. Carpe diem - owszem, można i tak jeśli nie ma się już nic innego do roboty, żadnych perspektyw. Mam świadomość, że nic mi z nieba nie spadanie, wszystko muszę zdobyć sama i nie chcę, żeby to tonęło w bagnie głupoty...
Pozdrawiam Cię i obiecuję, że będę dalej uparcie wojować...:)))
:)
no to git :D
rozumiem, że na tym forum ktoś taki jak moderator nie istnieje i nie ogarnia tej kuwety?....
Cytat: Aleksandra007
wiem, że jest troche długie, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :)
jeśli chodzi o jakieś literówki i kreseczki nad np. e to i tak nieważne bo to prezentacja ustna ma być.

troszke poprawilam....

Gli stereotipi sono i pensieri che hanno delle altre persone. Abitualmente sono molto facili e spesso non veri. Lo stereotipo e la saputa in pillola delle persone oppure nazioni. Io voglio parlare delle caratteristiche stereotipiche delle nazioni.
Prima di tutto vi dico cosa i stranieri pensano di noi, polacchi. Loro pensieri non sono molto buoni. Secondo loro, noi siamo i ladri che rubano macchine e biciclette in Germania. Inoltre gli americani pensano che noi siamo molto stupidi e possiamo bere grande quantità di alcool. Negli stati uniti cosiddetti „polish jokes”,ossia le barzellette di polacchi, sono molto popolari. Ma dall ’altra parte i polacchi sono ospitali e coraggiosi e molto orgogliosi della loro storia.
Ma cosa si pensa degli italiani?
Per primo, adorano mangiare! E mangiano quasi sempre la pasta e la pizza. Per secondo, sono molto pigri e non hanno la capacità di arrangiarsi. Gli uomini adorano le loro madri e spesso vivono con la propria madre par tutta la vita. Sono molto rumorosi , ma anche religiosi, allegri e energici. Gli italiani stereotipati dovrebbero avere i capelli neri, essere legati alla loro familia e spesso avere i contatti con mafia.
I tedeschi invece non hanno senso di umore. Sono molto seri, precisi e puntuali. A causa delle loro caratteristiche sono i meccanici molto buoni e costruiscono le macchine solide. Amano bere la birra! A causa di guerre mondiali molte persone credono che ogni tedesco e un nazista nascosto.
L’inglesi bevono il tè e mangiano il pesce con patate fritte. Sono molto noiosi ma gentili e conoscono le regole del „savoir vivre”. Sono dei veri gentiluomini. Nel tutto il mondo la gente apprezza il loro senso dell umorismo.
I francesi sono associati con i filoncini e berretti. Sono i gustatori del vino, artisti e gli amanti romantici e passionali. Purtroppo pensano che sono la nazione piu importante del mondo e la loro lingua anche perciò non hanno voglia di studiare altre lingue. La storia mondiale ci ha fatti conoscere come codardi e timidi.
Secondo me i stereotipi sono molto ingiusti e creano pregiudizi inutili. Io, per esempio, conosco
personalmente qualche francese e secondo me sono molto simpatici e non sono presuntuosi.
Alla fine vorrei dirvi un modo di dire molto interessante.
„Il paradiso è un luogo dove:
la polizia è (..)”
Secondo me in questo modo di dire c'e un po di verità.

pozdrawiam rodakow..
ps: na palantow nie zwracajcie nawet uwagi.
narka!


:)
Dziękuję serdecznie!

A jednak sie udało :) Pozdrawiam gorąco! :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia