Proszę o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Buongiorno raggio di luna!Hai riposato un pó?Spero tanto di si!Io solo mezz'ora ma,per ora sto bene poi,su aereo dormo!Ho passato una notte indimenticabile,anche se con poche parole tra noi ma,credo che quando si sentono alcune cose,le parole servono a poco!Si parte,saluto Poznan ancora una volta con un arrivederci,cosi come sempre!Ricorda,sei dentro di me come il sangue nelle mie vene,non posso limenticare te,l'emozioni e sensazioni che mi hai dato!Un bacio immenso come l'universo!Ricorda,ogni volta che pensi a me "sorridi"e vorrei tu sorridessi sempre!Bea,un bacio dolce a te con un grazie x tutto ciò ke hai realizzato x noi!Sei speciale anche tu e Paula è fortunata ad avere amica come te!Chissà cosa sarebbe stato con te!Ciao!
Cześć!
Według mnie to brzmi mniej więcej tak:

Dzień dobry księżycowy promyku! Odpoczełas troszke?Mam wielka nadzieję, że tak. Ja tylko pół godziny ale na razie czuję sie dobrze, później prześpię się w samolocie!Spędziłem niezapomnianą noc, choć między nami było niewiele słów to wierzę, że kiedy czuje się pewne rzeczy, słowa są zbędne. Odjezdża się, pozdrawiam jeszcze raz Poznań z "dozobaczenia", tak jak zawsze.
Pamiętaj, jesteś zawsze we mnie niczym krew w moich żyłach, nie mogę Cię zapomnieć ani emocji i oczuć jakie mi dałaś. Buziak wielki niczym wszechświat! Pamiętaj, za kazdym razem gdy pomyślisz o mnie usmiechnij się, chciałbym żebys się zawsze usmiechała. Bea, słodki buziak dla ciebie razem z dziękuję za wszystko to co dla nas zrealizowałaś! Ty też jesteś wyjątkowa a Paula jest szczęsciarą mając taką przyjaciółkę!Kto wie co byłoby z Tobą! Cześć!

Bardzo romantyczne...:-)

Pozdrowienia
Sylwia
Bardzo dziękuję!Możesz mi jeszcze przetłumaczyć to?
Ultimi momenti di Polonia!Non ho visto la strada,donnito su pulman,ma forse meglio cosi,meno nostalgia x ricordo di te(di voi),meno dalore al cuore anche se,non c'è nulla che possa togliere ciò che sento dentro!Manchi già da paura!
Ostatnie chwile w Polsce (dosłownie Polski). Nie widziałem drogi, spiąc w autobusie, ale może to i lepiej, mniej tęsknoty za wspomnieniem o tobie (o was), mniejszy ból w sercu chociaż nie ma nic co może usunąc to co czuję w środku. Brak mi Ciebie, że aż strach!

pozdrowienia
S.
Wielkie dzięki!!!!!

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka