prosze o pomoc w przetlumaczeniu smska,please

Temat przeniesiony do archwium.
kochani serdecznie prosze o pomoc w przetlumaczeniu z wloskiego na polski tego tekstu./se dopo sei a casa ci sentiamo,cosi mi fai le coccole.come e perce ade scrivi in italiano?
prosze o pomoc,chcialabym odpisac na tego smsa ale nie wiem co i ja...k
Jeśli poźniej jesteś w domu usłyszymy się, tak obsypiesz mnie pieszczotami. Jak i dlaczego ade piszesz po włosku?

Pozdrawiam!
prosze o pomoc ;
wrocilam, poniewaz tesknilam za swoim domem, za tata, bardzo brakowalo mi Wszystkiego co polskie, z drugiej strony byl to impuls i upor, aby wrocic. jednego jestem pewna, cala rodzina teraz za to ma do mnie zal.wyobraz sobie, ze oni chca mi z wielkim uporem znalezc chlopaka, a najgorsza jest moja babcia, poniewaz ona to juz widzi przy mnie meza. a ja jestem taka... zla, okrutna i sprawiam im same klopoty.
prosze, czy moze mi to ktos przetlumaczyc??
sono tornata perche avevo nostalgia di casa e di papa',mi mancava tutto quello che e' polacco,d'altra parte era un impulso e testartaggine di tornare.Di una cosa sono sicura,adesso tutta la famiglia ce l'ha con me,pensa mi vogliono trovare un ragazzo,la peggiore di tutti e' mia nonna perche mi vede gia sposata,ed io sono cosi...arrabiata.Li creo solo i problemi
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa