Dzień dobry! Czy może mi ktoś pomóc?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby ktoś zerknąć okiem i napisać o czym jest ten tekst? Może pokusi się ktoś o przetłumaczenie. Serdecznie Państwu dziękuję. Pozdrawiam.

Pneumatico invernale chiodabile dell'ultima generazione, caratterizzato da un disegno battistrada a freccia dotato di profonda lamellatura che consente ottimi risultati di trattività sulla neve. Elevate doti di rotolamento, comfort e silenziosità sono state ottenute grazie ad un battistrada a passo variato. La mescola termica garantisce la massima aderenza a tutte le temperature, mentre la chiodatura alternata determina la massima presa sul ghiaccio.
pawel to jest opis opony zimowej, ale sa tu takie terminy, ze nie wiem jak je przlozyc na nasz cudowny , polski jezyk:-)
generalnie - moze sie domyslisz reszty -

opona zimowa (cos z gwozdziami?) ostatniej generacji, charakteryzujaca sie rysunkiem bieznika(?) w ksztalcie strzalek, posiadajaca glebokie zlobienia(?) zapewniajace optymalne rezultaty jazdy po sniegu.
dzieki temu bieznikowi ponoc jest komfortowa i cicha.
mieszanka termiczna gwarantuje max.przyczepnosc we wszystkich temperaturach a to cos co ma zwiazek z gwozdziami naprzemiennymi (zreszta:-)) max przyczepnosc na lodzie....czy ty cos z tego zrozumiesz, to ja nie wiem, ale ja sie troche zmeczylam :-)
zartuje!pozdrawiam:-)
Serdecznie Ci dziękuję! PS: Chodzi tu chyba o kolce, które te opony mają w celu uzyskania lepszej przyczepności.. Pozdrawiam serdecznie, należy Ci się co najmniej kawa:) Trzymaj się!!!
nie ma za co:-) dobrze ,ze zrozumiales o co chodzi....a te kawe to juz jak przyjade do Lodzi za pare miesiecy;-)
pozdrawiam:-)
Opona zimowa z kolcami najnowszej generacji, która charakteryzuje strzalkowy uklad rowków bieznika o glebokiej warstwie, dzieki czemu uzyskuje doskonale wyniki przy jezdzie po sniegu.
Podwyzszona zdolnosc obrotu, komfort oraz wyciszenie to cechy uzyskane przez zastosowanie bieznika o zmiennej odleglosci rowków.
Mieszanka termiczna gwarantuje maksymalna przyczepnosc we wszystkich temperaturach, zas kolce naprzemienne zapewniaja maksymalna przyczepnosc na lodzie.
"Gościu" Tobie również serdecznie dziękuję! Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia