bardzo proszę o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, bardzo proszę o przetłumaczenie tych zdań na włoski


To brzydki blok z lat siedemdziesiątych. Ma 15 pięter. Wszystkie mieszkania są takie same. Nie ma domofonu. Czynsz najmu jest jednak wysoki, więc nie zdecydowaliśmy się, żeby wynająć to mieszkanie.

Zadzwoniłam domofonem, otworzyłam drzwi wejściowe, weszłam po schodach na piąte piętro, zatrzymałam się przed drzwiami. Na wycieraczce zobaczyłam kartkę z napisem. „ Wracam za 20 minut, klucz jest tam gdzie zawsze”.

Mieszkaliśmy w zabytkowym budynku, na pierwszym piętrze. Teraz nasze mieszkanie jest w bloku na czwartym piętrze. Mamy dwa pokoje. Salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz małą łazienkę i toaletę. Korytarz jest dość duży. Mieszkanie jest wygodne, przytulne, niestety ciemne. Nie mamy dużo mebli: stół z krzesłami w salonie, komoda, duża żółta kanapa w paski. W sypialni jest wygodne łóżko oraz biurko z lampką, stoliczek oraz duży czerwony fotel.

Podobają mi się mieszkania z dużymi balkonami, tarasami, gdzie można w lecie jeść obiady, czy pić wino z przyjaciółmi.


To brzydki blok z lat siedemdziesiątych. Ma 15 pięter. Wszystkie mieszkania są takie same. Nie ma domofonu. Czynsz najmu jest jednak wysoki, więc nie zdecydowaliśmy się, żeby wynająć to mieszkanie.


È un brutto condominio degli anni settanta. Ha 15 piani. Tutti gli appartamenti sono uguali. Non c'è il citofono. L'affitto è pure caro, quindi abbiamo deciso di non prendere in affitto questo appartamento.

Zadzwoniłam domofonem, otworzyłam drzwi wejściowe, weszłam po schodach na piąte piętro, zatrzymałam się przed drzwiami. Na wycieraczce zobaczyłam kartkę z napisem. „ Wracam za 20 minut, klucz jest tam gdzie zawsze”.


Ho suonato al citofono, ho aperto la porta d'ingresso, sono salita per le scale al quinto piano, mi sono fermata davanti alla porta. Sullo zerbino ho visto un foglietto con scritto "Torno tra 20 minuti, la chiave è al solito posto."

Mieszkaliśmy w zabytkowym budynku, na pierwszym piętrze. Teraz nasze mieszkanie jest w bloku na czwartym piętrze. Mamy dwa pokoje. Salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz małą łazienkę i toaletę. Korytarz jest dość duży. Mieszkanie jest wygodne, przytulne, niestety ciemne. Nie mamy dużo mebli: stół z krzesłami w salonie, komoda, duża żółta kanapa w paski. W sypialni jest wygodne łóżko oraz biurko z lampką, stoliczek oraz duży czerwony fotel.


Abitavamo in un edificio antico, al primo piano. Adesso il nostro appartamento è in un condominio, al quarto piano. Abbiamo due stanze. Un salotto con angolo cottura, una stanza da letto e un bagnetto. Il corridoio è abbastanza grande. L'appartamento è confortevole, accogliente, ma purtroppo poco luminoso. Non abbiamo molti mobili: un tavolo con sedie in salotto, un cassettone, un grande divano giallo a righe. Nella sala da letto c'è un comodo letto e un comodino con lampada, un tavolino e una poltrona rossa.

Podobają mi się mieszkania z dużymi balkonami, tarasami, gdzie można w lecie jeść obiady, czy pić wino z przyjaciółmi.

Mi piacciono gli appartamenti con grandi balconi e terrazze, dove d'estate si può mangiare o bene vino con gli amici.

Ciao!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego