serdeczna prośba o przetłumaczenie listu,

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym prosić o przetłumaczenie na język włoski poniższej wiadomości. To dla mnie ważne, jeśli znajdzie się ktoś tak dobry i zechce mi pomóc, to z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam! :)

treść listu:
"Bardzo Ci dziękuję, bardzo mnie cieszą miłe słowa od kogoś takiego jak Ty. Cieszę się, że Cię poznałam, bardzo Cię szanuję za to wszystko co robisz dla zwierząt, bo dla mnie też one są najważniejsze. Podziwiam Twoją odwagę i zaangażowanie, tylko dzięki takim ludziom, którzy nie boją się działać, coś może się zmienić na lepsze. Twoje zwierzęta mają dużo szczęścia, że do Ciebie trafiły. Lubię oglądać ich zdjęcia, są piękne. Lubię też Twój uśmiech ;) Ja mieszkam w Polsce, byłes tam kiedyś? W moim kraju odbędzie się w tym roku Euro 2012, na szczęście nie zabija się tu z tego powodu bezdomnych psów, tak jak na Ukrainie...
Miasto w którym mieszkasz pewnie jest ładne, to musi być cudowne mieszkać tak blisko morza. Freya lubi pływać? ;)
Ja mam rodzinę we Włoszech, mieszkają w Bolonii. Planuję niedługo ich odwiedzić.
Pozdrawiam Cię serdecznie, ucałuj też ode mnie Freyę ;) Będzie mi bardzo miło, jeśli czasem znajdziesz chwile, żeby ze mną porozmawiać. "
Przetłumaczę to tak mniej więcej, bo są tu zwroty których nie wiem czy się używa we włoskim, a przynajmniej ja takich nigdy nie używałam :) Może lepiej niech ktoś jeszcze to sprawdzi.
jak będzie po włosku miłe słowa? napisalam le parole carine ..ale nie przypominam sobie żebym to slyszala kiedys...


Ti ringrazio tanto, mi fanno piacere le parole cosi carine da una persona come te. sono contenta di averti conosciuto, ti rispetto per tutto quello che fai per gli animali, perche anche per me gli animali sono i piu' importanti. Ammiro il tuo coraggio e il tuo impegno, solo grazie alle persone come te, che non hanno paura di agire, qualcosa puo' cambiare in meglio. I tuoi animali sono molto fortunati. Mi piace guardare le loro foto, sono bellissime. Mi piace anche il tuo sorriso. Io vivo in Polonia, ci sei mai stato? Nel mio paese si svolgera' Euro2012 in quest'anno, per fortuna qui non uccidono i cani senzatetto, come si fa in Ucraina... La citta' in cui vivi probabilmente e' bella. Deve essere stupendo abitare cosi vicino al mare. A Freya piace nuotare? Ho la famiglia in Italia, vivono a Bologna. Penso di venire a trovarli fra poco. Ti saluto cordialmente. Mi fara piacere se ogni tanto troverai il tempo per parlarmi.

Pozdrawiam :)
moze lepiej napisac o tych psach...."per fortuna qui non uccidono i cani randagi......"
Bardzo, bardzo dziękuję Wam za pomoc! :)

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka