czy to prawda???

Temat przeniesiony do archwium.
cze wszystkim. obecnie jestem na 1 roku angielskiego , ostatnio slyszalam ze za 2 lata lub nawet za rok nie dostane sie na inne studia poniewaz moja \'stara\' matura nie bedzie wazna i bede musiala ja zdawac jeszcze raz!! orientujecie sie czy rzeczywiscie wejdzie cos takiego??
nic siem nie martw bo osoby ze stara matura nie moga byc w ten sposob dyskryminowane...bedzie tylko troszke inna rekrutacja (szczegolowe informacje znajdziesz na stronach uczelni).
No co Ty Dagi! Po prostu inna rekrutacja... Nic poza tym. Twoja matura jest nadal ważna. Ci z nową nie będą musieli zdawać egzaminów na większość uczelni, a Ty raczej tak - albo też konkurs świadectw. POgrzeb na stronach uniwerków.
Osoby ze stara matura beda zdawac egzaminy według starych zasad, a ci z nowa według nowych - wiec spokojnie (mam informacje z \"pierwszej ręki\" :) ) Nikt nie bedzie dyskryminował osob ze stara matura... bo pomysl... nauka wszystkich ludzi w Polsce poszłaby na marne... ;) A \"wazny\" stałby sie rocznik \'86 w góre ;)
Pozdrawiam
;)

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa