pomózcie

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich. za tydzien, a dokladnie 11 lutego wyjezdzam do messiny na stypendium z sokratesa. moj koordynator zobowiazal sie znalezc nam (jedziemy we dwie) zakwaterowanie. coz.. dzisiaj zadzwonil ze nic nam nie znalazl i musimy sobie poradzic same. w messinie bedziemy o 21 wiec raczej szukanie na miejscu odpada:) macie jakies pomysly??? a moze ktos mialby jakis namiar?? (dodam ze nie znamy wloskiego niestety) bede wdzieczna za wszelkie pomysly i rady
pozdrawiam
nie wiem co Ci poradzić, tu są ogłoszenia..
http://annunci.tiscali.it/messina/immobili/case/affitto/
ale pewnie niewiele to da. Najwyżej przenocujecie w jakimś tanim hotelu przez pierwsze dni. Ciężka sprawa, może ktoś inny ma jakieś namiary, najlepiej wpisz w wyszukiwarkę : messina affitti
Centralissimo bilocale sito a pochi metri da Piazza Cairoli, costituito da due camere da letto, cucina e bagno. Per una descrizione più precisa non esitate a contattarmi
to jest np. dwupokojowe za 470 euro miesięcznie, podejrzanie mało.. ale zamieszczone 29 grudnia: [email] , zawsze można spytać
możesz tez zamieścić swoje ogłoszenie na stronie, którą Ci podałam.. przejęłam się Twoim losem, bo też kiedyś błądziłam z kumpelą po Rzymie nie mając zaklepanego niczego do spania i to było okropne! A na jakim uniwerku studiujesz?
oh to prywatna uczelnia w czestochowie. dzieki wielkie za wszelka pomoc. wyslalam juz kilka maili ale niestety ludzei na sycylii nie mowia po angielsku a moj wloski jest co najwyzej... kiepski:] narazie czekam na odpowiedzi.
za stronke rowniez dziekuje, juz pedze zobaczyc czy cos tam znajde:)
Pauli', to znów ja, polecam stronkę www.tecnocasa.it, to agencja nieruchomości, chyba najbardziej popularna, spytam też znajomych, ale raczej nikt nie ma wejść w Messinie. Powodzenia!
witam ponownie, niestety wciaz nic nie znalazlam, wiekszosc pokoi jest juz wynajeta. gdyby ktos mial jeszcze jakis pomysl to chetnie skorzystam. moze znacie jakies stronki warte odwiedzenia?? pozdrawiam!!!
wszystko znajdziesz na www.tecnocasa.it.... to najwieksza agencja nieruchomosci w europie, lub w krakowie pytaj jest jej oddzial na starowislnej33... www.tecnocasa.pl.. pytaj o matteo to moj kumpel i responsabile tecnocasa... mily i symptayczny... napewno Ci pomoze...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa