Czy ktos studiuje na Uw

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanko. Czy ktoś tutaj studiuje italianistykę na UW? Nigdy nie uczyłam sie włoskiego, ale bardzo bym chciała zacząć, to czy jest sens żebym startowała( czy ktoś kto nie umie tego języka moze sobie poradzić na studiach)????
mam dokladnie to samo pytanie
Tylko nikt nie chce odpowiedzieć :-(
A mi na tym zależy :-(
?????????????????????????????????????????
ciao:) ja studiuje:D i tak jak Ty nie umialam nic z wloskiego gdy zdawalam na ten kierunek. spokojnie sobie poradzisz jesli bedziesz uczyc sie systematycznie i nie bedziesz sie zrazac tym ze w grupie poczatkujacej sa osoby, ktore maja nawet jakies certyfikaty czy juz umieja cos mowic po wlosku. moze jak juz dostaniesz sie to warto oswoic sie z jezykiem ale na to sa cale wakacje.chociaz ja tego nie robilam i jakos daje rade;)to chyba tyle jak narazie:) pozdrawiam i zycze powodzenia na egzaminach:)
Dzięki bardzo :-)
Mam tylko jeszcze jedno pytanko . Przeglądałam przebieg zajęć przez 5 lat i był tam przedmiot obowiązkowy łacina, czy to tez jest dla początkujących?
Jak sie dostanę na studia to od razu jakiś kursik z włoskiego :-)
Jeszcze raz dzięki
a prosze bardzo:))lacina jest na 2 roku dopiero i dla wszystkich, chyba ze ktos mial w liceum:)
grazie mille :-) Ciao
Uff...! A już myślałam, że z podobnym problemem jestem sama - nigdy nie uczyłam się włoskiego, a mimo to chciałabym zająć się italianistyką właśnie na UW!
A czy ktoś może posiada jakieś przykładowe zestawy zadań z testu predyspozycji?
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek pomocne informacje dotyczące testu, studiowania, ilości chętnych na 1 miejsce (na razie są 3;)), warunków, kadry! Wszystkiego:)!

Dziękuję z góry!

Mój nr [gg]
E-mail: [email]
a czy ktoś studiuje italianistyke na UJ? bo ja się wybieram własnie tam i chciałabym czegoś się dowiedzieć...? pozdro
manivelka - poczytaj tu: http://www.wloski.ang.pl/italianistyka_UJ_44.html
Poczatkujaca....odezwij sie do mnie na g-g moj numer 3678907.Inaczej sie nie da .widze ze maestro zablokowal rowniez wszystkie odpowiedzi i wykasowal wszystko.
dzięki skrzydlataa ;) a moze jakiś student tego kierunku na UJ zechce się podzielić doświadczeniami ze studiów...? pzdr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Życie, praca, nauka