propozycja spotkania w Krakowie !

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 86
poprzednia |
witam proponuje zorganizowanie jakiegoś spotkania w Krakowie ! dla wszystkich lubiących j.włoski takze dla tych początkujacych :) możemy umowić się na jakas imprezke:) co o tym sądzicie ?
A ja też mogę?
jasne:) mam nadzieje że więcej osob sie zgłosi :)
co nie ma chetnych?
ja tez jestem chetna :)
nawet mi to dzis przeszło przez myśl i juz jest na forum byłoby fajnie :-)
czekam na propozycje terminu i oczywiscie ...może zgłosi się więcej osob :)
Hej, to niezly pomysl, tylko wlasnie jestem we Wloszech,bede w Krakowie w listopadzie, pozdrawiam
a ja bede w piatek i w sobote(20 i 21.10) w Krakowie i chętnie się przyłącze!!!!!!!
łał no toja tez z WIELKA chęcia;)
kolejna chętna się zgłasza...;-)
to może ktoś poda propozycje ....data miejsce godzina...:)
to może ktoś poda propozycje ....data miejsce godzina...:)
pizzamniam a co myslisz o cyklicznych spotkaniach w różnych miastach. W koncu zarobki w Polsce pójdą w góre a kolej będzie tanieć.P))
pizzamniam bym sie pojawił na tym spotkaniu w Krakowie jęzeli następne dojdzie w Poznaniu do skutku.P)
Chcialam powiadomic wszystkich ze takie miasto jak Lublin tez istnieje... :) Moze tu sie spotkamy??? Oczywiscie bardzo chetnie sie wybiore do Krakowa-w moje rodzinne strony- o ile ktos mi obieca ze do Lublina tez przyjedzie:) Pozdrawiam!!! P.S. A j.wloskiego zaczynam sie uczyc i przydalaby mi sie pomoc.. HELP:)
Proponuje spotkanie w Krakowie po 5.11. Jak wrocimy z dlugiego weekendu... A do Lublina zapraszam na andrzejki... :)
Czekam na maile!!! [email] Milego dnia wszystkim!!
a nie lepiej juz umowic sie na ten weekend?powiedzmy w sobote?trudno ile osob przyjdzie tyle przyjdzie ale inaczej to nie umowimy sie nigdy;takze ja proponuje sobote kto za?
ja mysle ze pomysl nie jest zly...ale do realizacji bardziej prawdopodobny raczej juz po wszystkich sw. ...to dozobaczenia
no moze bysmy roszezyli o inne języki. w Lublinie sa osoby które by chetnie sie spotkały ze mna a uczą sie portugalskiego i hiszpańskiego. Już nie róbmy z Włoch czegos wyjatkowego bo jak pojeżdzi sie po całym swiecie to Włoch juz tak ciekawe nie są.P. i zycze miłego dnia)
Inf. - najwyższa pora zacząć odwyk - jesteś uzależniony od internetu. Przedwczoraj siedziałeś tu od 5 rano do wpół do dwunastej w nocy!
fni.. jestes prawdziwym typem Polaczka który czegos komus zazdrosci. Wiecej nic nie kometuje)))
Inf. a nie mówiłam,że już wkrótce będzie Twój Fan Club...bo jeśli Fini śledzi Twoje poczynania z internetem tak skrupulatnie to o czym to świadczy???....:))))))

....cyklicznie w różnych miastach...hmmmm fajnie..mam nadzieje ,że mnie potem "cyklicznie" nie wywalą z domu!:)))Pozdr!!!
tak, ja tez, tego nie rozumiem, ktos przychodzi i liczy czyjes wpisy, traci czas i nic madrego nie wnosi w forum, tylko krytykuje. Poza tym drogi Fini to osobista sprawa kazdego z nas ile siedzi w internecie. Tez kiedys ktos mnie probowal z tego rozliczac, nie wiadomo po co.

A przy okazji Inf. dziekuje za emaile, teraz nie mam czasu sie w to wczytac, ale moze 1 listopada troche odetchne:) i usiade na dluzej przed kompem.
Saluti!
ja tez proponuje najbliższa sobote :) a włoskiego ucze sie od niedawna:)
No bo czeba mnie zatakować za poglądy. Jak by co sa badania które mówią ze tylko 4 % zon Włochów jest z nimi szczęśliwa po 10 latach małżeństwa. Nie każda trafi na takiego jak dee.))))
cześć inf, 4% szczęśliwych żon po 10 latach, a ty piszesz "tylko". Młody człowieku, to całkiem przyzwoity wynik :))))
Witaj Gieniu 4% ale może zawierac bląd 3% czyli pewnie z 1 % wyjdzie.P))))
racja, tak zwany błąd statystyczny :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 86
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia