propozycja spotkania w Krakowie !

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 86
....a może i w Bydgoszczy sa chetni na takową imprezę??? [wszak mamy: kawiarnie Reggio Emilia,kawiarnie Wenecję,IQ Coffee.
pizzamniam no nie wierze że mam jakiś Fan Club.P)
Witam z checia rowniez bym zyczyla sobie byc uczestniczka tego spotkania...w Krakowie szczegolnie ale Lublin takze wchodzi w gre:)Tylko ze w Kraku studiuje a w Lublinie jestem raz na miesiac:)Pozdrawiam serdecznie...
wiec moja propozycja Krakow Sobota godzina 19.00 :) cafe zaćmienie na ulicy Szczepańskiej :) kto jest za? kto sie pojawi :) ??? a może pasuje Wam inny termin lub inne miejsce ?
bardzo chetnie spotkam sie w najblizsza sobote :P Najbardziej z waszych propozycji odpowieda mi Krakow, bo to ode mnie gdzie teraz jestem jest najblizej.
jak dla mnie to lepiej 5.11......muszę jeszcze na ten pociag nazbierać...;-DDDD
ja tez sie dolaczam po 5 listopada:)
wiec spotkanie przenosimy na "po 5 listopada" jak chce wiekszosc :) mam tez nadzieje ze wtedy dopisze wiecej osob:)
:( :( :( 5.11, to bede w podrozy do Wloch, ale moze przezyje.....Milej zabawy!
Dziekuje wszystkim za ten termin "po 5.11."!!!
Na pewno sie zjawie:)
Prosze tylko o kontakt-na maila rowniez bo skrzynke bardzo czesto sprawdzam i w sumie jestem na bierzaco: [email]
Pozdrawiam wszystkich i zycze milej niedzieli:)

P.S.Kiedy przestanie padac???
Po pierwsze to pracowałam kiedys w US i wiem co to średni błąd szacuku :-)
po drugie, mam juz "ładny" staz małżenski i nadal jestem szczęśliwa !!! Tak więc wcale, a wcale nie wierzę !!! w te tylko 4 % ! na pewno jest on dużo większy.
Inna sprawa to to, że kobiety czasami do końca nie wiedzią czego chcą ... :-))) ale to tylko czasami ...

Pozdrwaiam
Ola
Oki, zmykam stad bo widze ze nikogo w chwili obecnej nie ma..
Ide szykowac obiadek bo juz glodna sie robie..
Do "uslyszenia" :)
Papapa!!!
A może by takie spotkanie zrobić w Trójmieście ?
dobry pomysl, Oleszka:)
Czyzby ktoś z Trójmiasta ?? :-)))

Pozdrawiam sąsiada (sąsiadkę :-))
i....????utknęlismy w martwym punkcie...zostańmy przy Krakowie i skonkretyzujmy datę...!To co 5.11 czy 12.11??? Pozdr.
Ja proponuje 12.11 :) komu pasuje?
Kraków:)
no to juz moze umowmy sie od razu na przysly rok albo pozniej ja proponuje 2045rok komu pasuje?jakby co mozemy przesunac o tydz
ja bym się chętnie zjawila na spotkaniu w Krakowie, wprawdzie nie mowię jakos super, ale zawsze cos;) ustalcie date, tak zeby kazdy wiedzial na czym stoii;)
ja też bym chętnie wpadła, no ale nie umiem włoskiego, dopiero się uczę i to sama i zajebiście ciężko mi idzie...pozdrowionka dla wszystkich:)
Witam, ja 5 przyszłabym z koleżanką, moze byc cafe zacmienie
Umowmy sie ma konkretną date.Chetnie poslucham wloskiego na zywo:)
5 to juz jutro, wiec pewnie nic z tego...Piotrze organizatorze i pomysłodawco!!!Gdzie jesteś...???Na tym umawianiu to nam naprawde do 2045 szybko czas przeleci...;-))))
skonczmy w koncu to pierdolenie i umowmy sie konkretnie mialo byc 5 listopada wiec niech tak bedzie a jak komus nie pasuje to vaffanculo nie musi przychodzic obejdzie sie ja w kazdym razie bede jesli kts tez przyjdzie to na pewno bedzie fajnie
bez takich...
Kurze ostro zaczyna sie robic....a niewydjae wam sie ze niedziela to slaby pomysl??
wiec co z tym spotkaniem w krakowie jutro???? Ja moge byc ale dopiero wieczorem, ok 19
hej 5 to juz dzis i pewnie niewiele osob sie pojawi zrobmy spotkanie 12.11 wtedy przyjdzie wiecej osob - mam nadzieje :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 86

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia