propozycja spotkania w Krakowie !

Temat przeniesiony do archwium.
61-86 z 86
| następna
Witam! I bardzo dziekuje za termin 12.11. Dzis dopiero wrocilam z Krakowa do Lublina-tu studiuje, ale jak tylko bedziecie za tydz. to przyjezdzam! Tylko dajcie znac 2dni wczesniej bo z LU mam tylko 2 pociagi w ciagu dnia:)
A z tym 2045 to tez niezly pomysl:)
Tylko wtedy zabiore ze soba dzieci-mam nadzieje ze juz wtedy bede jakies miec:)
Pozdro!!!!
Chcialam zaznaczyc ze wloskiego dopiero zaczynam sie uczyc!!!
Nie smiejcie sie ze mnie jakby co........... :)
ok to ustalamy 12 listopad :)i kto nie przyjdzie - tego strata:) godzina (popołudniowa)
12.11. ale podajcie konkretnie gdzie? Ktos kto jest w Krakowie i zna tam miejsca
to moglby obczaic i zarezerwowac 1 stolik:) Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tym spotkaniem! :)
miejsce zawsze sie znajdzie ale proponuje cafe zaćmienie :)
gdzie to jest, na jakiej ulicy?
Dobra jest też "Avanti" na Karmelickiej
Oki,rozumiem ze zostaje ta data? czekam jeszcze na ostateczna decyzje-gdzie!?
Tylko zeby to wypalilo bo na darmo z Lublina nie bede jechac :)
Pozdrawiam!
data- 12 listopad 2006 godzina 18;00 w Zacmieniu. to termin ostateczny! Do zobaczenia:)
Zaćmienie - gdzie to jest?
Cafe Zacmienie ul.Szczepańska 3 :)
do poznania to moze i ja dotre:-)choc aktualnie nie ma mnie w poznaniu
super ja napewno bede :)
Witam, ja tez przyjde z kolezanka. cafe zacmienie 12 listopad 18.00 pozdrawiam
hej!Jesli chodzi o spotkanie wszystkich chetnych.Czy przyblizona date spotkania w Poznaniu ma ktos na koncu jezyka?Pytam bo sama czasem jestem przejazdem w Poznaniu.Pozdrawiam
hej!Jesli chodzi o spotkanie wszystkich chetnych.Czy przyblizona date spotkania w Poznaniu ma ktos na koncu jezyka?Pytam bo sama czasem jestem przejazdem w Poznaniu.Pozdrawiam
Ojej przepraszam!!! Komputer mi nawala,albo cos jest nie tak z laczem.pa
o! w krakowie coś sie dzieje ;-) ciekawa propozycja, moze sie zjawie. w końcu studiuje tu sobie ten włoski.... pozdrawiam
tak tylko sobie myśle czy będe wiedział do ktorego stolika podejsc...:) moze ktoś ma pomysł na jakiś znak rozpoznawczy ;)
Witam
Ja mysle, ze mozna na stoliku połozyc słownik jezyka włoskiego, w ten sposób kazdy zauwazy.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro o 18 w cafe zacmienie
a na jakiej ulicy to zacmienie w krakowie???
Cafe Zacmienie ul.Szczepańska
Siemka! Milego spotkania wszystkim:)
:-(((
Byłam ale nikt sie nie pojawił
mam pytanie co do studiów we Włoszech.czy może mnie ktoś naprowadzić od czego mam zacząć? bardzo mi na tym zależy.jestem zaintersowana uniwersytetem w Sienie.rnjestem teraz w II kl. liceumgdzie powinnam sie udać?od czego zacząć?może ktoś z tego uniewersytetu mi może odpowiedź:D bardzo dziękuję!
Ciao a tutti:) Saro a Cracovia 14 settembre, cerco comapagnia/o per passare la sera di 14 settembre in qualche disco, locale a Cracovia:) Sono polacca, 25 anni. Fattevi sentire!:)
Temat przeniesiony do archwium.
61-86 z 86
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia