Filologia włoska we Włoszech!

Temat przeniesiony do archwium.

Witajcie,
moim głupim nickiem się nie przejmujcie, założyłam konto dawno temu, w czasach mojej trampkowości xD
Piszę do Was, bo studiuję filologię włoską w Gliwicach, u nas nei mówi się o wymianach, o mozliwosci studiowaniu za granicą, więc ja postanowiłam sama przygotować oferte edukacyjną, a póxniej przedtsawić ją wykładowcą, lub P. dyrektor.
Orientujecie się gdzie mogę studiować, albo jechać na wymiane na drugi rok studiów do Włoch?
Tanti saluti a tutti,
Agnese.
Na Sapienzy w Rzymie jest taki kierunek jak: "Corsi della facoltà di Filosofia, Lettere, Scienze umanistiche e Studi orientali", tylko nie wiem, czy on sie załapuje pod filologie włoska.... Wolałabym spytać kogoś bardziej kompetentego, niz siebie =)
Najbliżej do tego co masz na myśli to Lettere.
PS Też studiuję fil. włoską w Gliwicach :P Pewnie na starym KJO jesteś? :P Który rok?
hahaha! Ale super! Jaki świat jest mały!!! :) :) ja już jestem pod politechnikę :) Nie zaliczyłam OSTATNIEGO kolokiwum z gramatyki i nei mogłam podejść do egzaminu, więc teraz jestem na urlopie semestralnym i wracam 20 lutego na studia, ale na pierwszy rok... :) Czyli de facto... Siupłam =)
A Ty? :D
Jesteś może obcykana w temacie o którym piszę?:D
Ja też na pierwszym roku :)
Nie bardzo...
W obecnych czasach każda z szanowanych uczelni bierze udział w programie Erasmus - poczytaj i zapytaj u siebie:
http://www.erasmus.org.pl/
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie