jezyk rumunski

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc! Jesli wie ktos gdzie na Slasku mozna uczyc sie rumunskiego to bardzo prosze o jakies namiary.Dzieki i pozdrawiam!!!
też mnie to interesuje. szukałam kogoś kto by uczył rumuńskiego ale nie znalazłam:(
Czesć jestem rumunem ,mieszkam w polsce i moge chyba pomuc!mój mail:
[email]
Mieszkam we Wrocławiu i znam rumuńki!moj mail [email]
tez chcialabym sie uczyc rumunskiego :) czemu nie ma zadnych ksiazek do nauki tego jezyka?
też się nad tym zastanawiam...
Czesc!A ja jestem zakochana w Rumunii;) ukonczylam filologie rumunska w Krakowie. A Ty co porabiasz w Polsce? I w jakim miescie mieszkasz?
Pozdrawiam,bokacja

moj mail: [email]
jest kilka dobrych podrecznikow do nauki rumunskiego,niestety z lat '70 i trudno dostepnych
Jak oceniasz rumunistyke na UJ? Warto? wiem, ze nie ma rekrutacji w tym roku, ale mocno sie zastanawiam nad tym kierunkiem jako 2. Chodzi mi o sama rumunistyke, bo jak wyglada filologia na UJ dobrze wiem :) Dawno temu konczylas? Tez jestem zakochana w Rumunii :)
mogę Cię nauczyć rumuńskiego!!
b ciekawe..skad znasz rumuński??
Też sięinteresowałam troszkę rumuńskimi całym krajem. I z tego co wiem to w Katowicach przy rumuńskim konsulacie mozna się uczyć. Pozdrawiam :-)
Jestem Rumunka i studiuie w Warszawie , w Polska Akademia Nauk (ja studiuie po angielsku). Oferuie lekcji rumunskiego.moj email: [email] (sorry for my Polish..)
dobry email: [email]
A studiuje moze ktos rumunistyke na UAM??
A trudny jest rumuński?? Do jakiego innego języka możnaby go porónać??
rumunski mozesz porownac przede wszystkim do italiano , oba naleza do tej samej grupy jezykowej latina .
chociaz rumunski nalezy do rodziny jezykow romanskich jest odloczony od tych krajow w ktorych uzywa sie np wloskiego itp i ma cechy podobne do jezykow slowianskich i innych. Czy nikt nie studiuje rumunistyki na UAM ???????????????
jak nie ma podrecznikow jest jeden dobry ale jest niestety rumuńsko francusko angielski dobry obecnie w polsce sa rozmowki romuńskie tez moga byc ja nie ucze sie na uj a tez sie ucze rumuńskiego czasem w malych miastach mozna sie nauczyc trudno dostepnych jezykow pozdrawiam wszystkich rumuńsko jezycznych
A skąd masz taką informację? proszę o info - jestem osobiście zainteresowana!
A dalej mieszkasz w KRakwoei>?Jesli tak to czy udzielasz korepetycji?
hej co prawda nie studiuje ruluskiego na UAM ale mam znajomych na tym kierunku, jesli chcesz cos wiedziec, to moge podac adres mailowy. pzdrw
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Inne