Szkola Shamrock, jak dla mnie rewelacja

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc

Od poczatku miesiaca ucze sie jezyka wloskiego (zupelnie od zera) i ciagle mam ochote sie uczyc :)
Zazwyczaj bralam do reki slownik, jakies podreczniki itp. i na tym sie konczylo, przytlaczalo mnie to :(
Znalazlam w intetnecie szkole jezykowa, ktora odbywa sie przez internet, jest to rewelacyjna metoda, bo nie jestem uwiazana w jednym miejscu i nie musze dojezdzac na lekcje!
Na razie zaczynam, ale juz podstawy zalapalam i nie moge doczekac sie postepu w nauce.
Jak czegos nie umiem, to spokojnie moge problem rozwiazac pytajac dokladnie nauczyciela.
Szkola Shamrock jest prowadzona przez fundacje i mam ta swiadomosc, ze pomagam osobom niepelnosprawym. Teraz jest promocja styczniowa, wiec mozecie skorzystac.
Ceny i lekcje rewelacja - jest to mala szkolka i na pewno dla wszystkich beda mieli czas!
Zapoznajcie sie: http://www.szkola-shamrock.pl/cennik/promocje/

P.S. To nie jest zadna reklama! hmm moze reklama od serca, moge po prostu polecic wszystkim, ktorzy chca tanio i wygodnie sie uczyc.
Jak cos, to piszcie w tym temacie...
pozdrawiam,
Gsamosia
Piszcie jak chcecie w temacie lub na priv.
Ranyy, ale beznadziejna autopromocja...
Żenada zakładać konto tylko po to, żeby napisać kilka słów reklamy...
Cytat: gsamosia
Piszcie jak chcecie w temacie lub na priv.

a w jakim celu mielibyśmy do Ciebie pisać????
Ja zapraszam do Sprint-lang.

Mamy do 5.02 promocje- 45h za jedyne 390zł

"Język Włoski na wakacjach" ; kurs obejmuje podstawy gramatyczne i słownictwo potrzebne na wakacyjnych wyjazdach zagranicznych.

Między innymi tematy takie jak:
-Jak porozumieć się na lotnisku
-Swobodna rozmowa z obsługą hotelową
-Zgubiłem się, czyli jak zapytać o drogę
-Co jest w menu
-Jak wypełnić dokumenty, aby wypożyczyć samochód/sprzęt wodny
-Zakupy w obcym kraju
-Gdy mi coś dolega, czyli wizyta u lekarza za granicą

POLECAM WSZYSTKIM PODRÓŻNIKOM
Dlaczego mam placic za cos co moge miec za darmo .Jest tyle ston online za darmo lub za o wiele nizsza cene
Basik, ja podpiszą ACTA to Cię do ciupy wsadzą za to co według Ciebie ( i mnie także !) jest za darmo. Strach się bać :(

pzdr
M
heheheh kurde masz racje!!!
Cytat: invicto
Ranyy, ale beznadziejna autopromocja...
Żenada zakładać konto tylko po to, żeby napisać kilka słów reklamy...

Nie autopromocja, tylko promocja kursantki.
Szkola jest prowadzona przez fundacje, zatrudnia niepelnosprawnych ruchowo i pomaga dzieciom.
Lekcje probne masz za 1zl, mozesz sie przekonac, ze warto.
Korzytajcie lub nie, ale nie krytykujcie.

Na stronie szkoly pojawil sie apel o pomoc przekazujac 1% swojego podatku na fundacje, wiec odpowiadajac na ten post przekazuje ta wiadomosc:

Podaruj dzieciom 1% szczęścia rozliczając się
darmowym programem http://www.shamrock.org.pl/podaruj1procent.html
Fundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych "Shamrock"
ul. Opolska 59
Krapkowice 47-300
KRS [tel]
Nr konta: 14 1[tel]
Jeżeli nie masz dostępu do internetu, bo jesteś w podróży a chcesz sie uczyć to polecam wspaniały program Rosetta Stone. Używany jest on do nauki różnych języków. Między innymi możesz uczyć się też języka włoskiego. Znam dużo programów komputerowych do nauki włoskiego, ale ten wydaje mi się bardzo prosty w obsłudze jak i pomocny przy nauce. Zaczyna się lekcję od prostego przedstawienia materiału. Później stopniowo przechodzi się do słownictwa i do gramatyki. Słowo gramatyka zazwyczaj przeraża nas. Tu natomiast to tylko sposób na sprawdzenie czy to co się nauczyłeś wcześniej pozostało ci w głowie. Program ten to tak jak rama obrazu do którego wkładasz dany język i do przodu. Wiem, że na poczatku, dla kogoś kto już zna coś nie coś wydawać się będzie banalny, ale z każdą lekcją trudności wzrastają. Niestety nie jest on za darmo. Kto wie może uda ci się jeszcze ściągnąć - możesz czytać ukraść - z internetu. Ja używam tego programu do nauki języka angielskiego i jestem niezmiernie zadowolony. Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Jezyk wloski i slownictwo tematyczne