Jak sie Polakom mieszka we Wloszech?

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 198
Dokladnie prawie.... Ireneusz, chcesz wieszac psy na Wlochach? Opowiedz jakies konkretne doswiadczenia na podstawie ktorego masz wyrobione takie a nie inne zdanie. I to maja byc doswiadczenia twoje a nie opowiastki znajomego czy znajomego twojego znajomego.
A ja wam powiem, że nie znoszę Marsjan. Nie mam z nimi zbyt częstego kontaktu, ale słyszałem, że to skurwiele, gnoje i w dodatku myślą o inwazji na Ziemię.
No ja tez tych ufoludkow nie znosze. Tyle sie o nich zlego naczytalam. Raz nawet slyszalam jak jeden gadal. Nie zrozumialam ani krzty ale to nie zmienia mojej opinii. Nie lubie ich i basta!!!
To jest FORUM a nie spotkanie dyplomatyczne gdzie trzeba byc poprawnym.
Hej no przyznajcie mi chociaz w czyms racje.No nie moze byc az tak idealnie.
Ojoj, umbryjka zostawiam Ci dyskutanta, ja się nie nadaję.

"To jest forum!":DDDDDD

Aha, czyli to dlatego na większości forów większość plecie bez sensu, bo to jest forum, tak trzeba.:)))
Na wlasnych doswiadczeniach i kontaktach w wloszech i po za granicami tego kraju.
Okreslam je jako negatywne.
Korzystam z innego jezyka niz wloski.Bardziej praktycznego w zyciu codziennym w globalnej wiosce:)
Irek naucz sie czytac ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisal, ze jest idealnie. Tak to jest forum i kazdy moze sie wypowiedziec tylko normalnie srednio inteligentny czlowiek jak sie wypowiada na jakis temat to popiera to doswiadczeniem a nie bo tak zaslyszal od kogos innego. Na tym polega inteligetna dyskusja: wymienianie sie doswiadczeniami a nie pustymi zaslyszanymi gdzies banalukami. Dlatego uwazam ze po prostu dalsza dyskusja nie ma juz sensu.
Jak latwo jest nam mòwic zle o naszym wlasnym kraju i narodzie.Czesto z pogarda.
A jak bardzo chwalimy inne.np.wlochy
Czyzby polacy w wloszech sa bardziej wloscy od wlochòw.
slowo forum pochodzi od slowa rynek/ rynek – plac wytyczany w centrum miast od średniowiecza/a na rynku jak to na rynku....zgielk, gwar .harmider ,tumult....
Dobrze
Irku,
nie chodzi o to że wszyscy popierają IT,ale na tym forum wypowiadają się ludzie zyjący i mieszkający w IT mający rodziny,prace więc jak by było im źle to zapewny by wrócili do PL.
Czy z złaożenia mają mówić źle o kraju w krórym zyją?!

Ja ze swoich obesrwacji wnioskuję iż Panowie PL są bardzo negatywnie nastawieni do narodu włoskiego i zupełnie tego nie pojmuję.Może to zazdrość,ale o co?
Może i są lewusy do pracy,może i glindzą dużo ...ale ja np pijanego Włocha na ulicy nie widziałam.
A tak bardzo obiektywnie to zewnętrznie duzo lepiej się prezentują niż nasi PL którzy do sandał wciagają białe skarpety,a jak juz ich nie mają to paznokcie lepiej nie mówić...pachy zarośnięte,jakieś szorty tj na
w-f mają na tyłkach bardzo często itddd.....

Razi mnie również stwierdzenie makaroniarz itd...które jest dość popularne wsród PL
A jak sami siebie byśmy nazwali?

Czy jesteśmy tak idealnym narodem?

Kolejna rzecz:
Pracowałam z francuzami którzy w firmie uchodzili za róznych dziwnych kolesi,a wiesz co mnie w nich ujmowało.....spryt.
Bo Polak zawsze chchcial pokazc swoją wyższość poprzez pracowitość,kompetencje aaa oni plotkowali,pili kawe aaaa GŁUPI POLAK ZAPIERDZIELAŁ od rano do wieczora jak dureń za marne grosze.Bez przerwy na lunch i może raz na 3 msc jakaś premia.
Az zal mi czytac tego tekstu. Po prostu prymitywizm i prostactwo z niego wychodzi az mi brakuje slow. Smutne...
>>>..pachy zarośnięte,jakieś szorty tj na
w-f mają na tyłkach bardzo często itddd.....
Geniu, jak masz ochotę mnie obrażać to napisz co masz napisać i nie uskuteczniaj "jałowych" dyskysji.

Napisałam o tym co mnie razi w PL na ulicy np w okresie letnimm!
Nie chcę cię obrażać, nie mam takiego powodu. Moja złośliwość(najwyższej jakości, jak wszystkie mojego autorstwa) ma za zadanie uzmysłowić osobie, do której jest ona skierowana, fakt wypisywania bzdur.
W przestrzeni publicznej, jaką jest to forum, należy zwracać uwagę na to, co się pisze i należy się liczyć z reakcją.

Wiesz, to tak, jakbyś w jakimś małym zatłoczonym sklepiku zaczęła opowiadać swojej przyjaciółce o upojnej nocy...musisz się liczyć ze spojrzeniami innych.
nie wydaje mi sie abym wypisywala bzdury....

tak samo moge napisać o Tobie, jakim Ty jesteś autorytetem abys oceniał co jest bzdurą a co nie.

Forum jest msc wyrazania swoich opisni,uwag,doswiadczen,komentarzy a nie chęcią przekonania kogoś do swoich poglądów.Naprawdę nie musisz się zgadzać.
Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich poglądów,piszę co uważam za stosowne i jeżeli uważam za stosone to krytykuje ale w obrębie teamatu.

Nie oceniam nikogo, każdy z nas ma inne doświadczenia i trudni jest o wspólny mianownik dla każdego.

A Twoje wpisy niestety nie podobają mi się bo ani razu nie napisaleś nic poza "lapaniem za słówka" oczywiscie mam na mysli dyskusje w których biorę udział.
hehehehee sandaly i skarpetki do polski classic :D nie ma chyba nic zabawniejszego w naszym kraju nad wisla niz widok pana w sandałach i skarpeciorach podciągniętych do polowy łydki :D
jasne ze nie tyczy się to kazdego obywatela kraju płci męskiej ale ja to widzę na ulicach i o tym napisalam,ale zaraz był odzew że jak zywkle wymyslam bzdury.
Geniu sie pewnie obruszył, bo sam szoruje w lato w tymże zestawie sportowym co?! przyznaj no się bratku? ;)
ja to sie nie tyczy? pewnie, ze sie tyczy !!! ;) oni wszyscy maja takie zapędy, żeby do sandałów założyć skarpety ;)) tylko czasem kobieta-jeśli takowa maja u boku- w pore zainterweniuje i nie wypusci dziada z domu w tymze odzieniu komicznym..;)
No, ja się domyślam, że pisząc coś, jesteś przekonana o słuszności tego.
Ja nie jestem żadnym autorytetem, po prostu, oceniam coś jako bzdurę, jeżeli zgadza się to z moim pojęciem bzdury. Bzdura nie musi być koniecznie typowym kłamstwem, czasami to jest typowa sieczka słowna, jak ta o włosach pod pachami i typach gaci wśród Polaków.

Moje łapanie za słówka ma świadczyć jedynie o moim stosunku do merytorycznej treści słówek. Po prostu, nie można dyskutować a jedynie pobawić się w łapanie za słówka.
czy możesz napisać skąd w Tobie tyle złośliwości?
Idyllo nigdy bym sie nie posunal do krytykowania czyjegos zwiazku i zycia.To bardzo indywidualne.
Moje uwagi nie odnosza sie do tej kwesti.
Sa poprostu takie bardziej przyziemne.
A z drugiej strony to wlasciwie Wlochy sa mi obojetne.
Niech sobie beda.
jeżeli uważasz ze jak zwykle poziom jak dla Ciebie za niski to nie wiem co Ty tu jeszcze robisz?
Daj sobie na luz w tym forum i zrób coś pożytecznego dla siebie i swojej wartosci,moze dojdziesz do wniosku skąd w Tobie tyle złośliwości.

W każdym razie poziom powinieneś zaprezentować a nie sam o nim pisać.

Na forum udało mi się już poznać kilka fajnych osób,ktore mogę uchodzi za ew autorytety,skarnicę wiedzy i wykazują cheć niesienia pomocy innym a nie złośliowsci sypiące się z rękawa.
Oczywiście, potrafię być złośliwy, jeżeli chcę. Póki co, ograniczam się jedynie do wyrażenia mojej opinii na temat tego, co napisałaś.
Jeżeli drażni Cię ona, trudno, nie mogę przecież pisać czegoś, z czym się nie zgadzam jedynie po to, żebyś miała lepsze samopoczucie.

Powtarzam, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że wchodząc na publiczne forum, do Twoich wypowiedzi będą się odnosiły osoby, które oprócz "woow", "lool", czy "hejka" niewiele więcej będą miały do powiedzenia, ale również ludzie, dla których to, co czasami piszesz jest wszystkim, tylko nie czymś nadającym się do dyskusji. Wtedy możesz liczyć jedynie na 'łapanie za słówka".
Ale Was rozruszalem,a tak bylo tu spokojnie i zgodnie.
A sandaleczki tez nosze latem
Forum, skarbiec mądrości czy śmietnik?
a skarpeciorki?
przepraszam Cie ale niebardzo zroumiales moją wypowiedz więc nie ma sensu ..
napiszę Ci tylko tyle iż nie znoszę wysmiewania się z innych kryjąc sie tylko pod nickiem.
Zadałam sobie troszę trudu iiii poczytałam Twoje wpisy,naprawdę wszystkie są utrzymane w jednym tonie.

Ja potrafię przyjąc krytykę nie martw się o to...mam bardzo duzo pokory w sobie ale szanuję ludzie bez względu na to jakie mają poglądy i czy mają poziom czy nie.Bo interpretacja "klasa" , "poziom" jest zazwyczaj opinią subiektywną.
Pilnuje sie sam.
Niemam zadnej pani co by dziada pilnowala :)
Skarpetki tylko zima
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 198

« 

Egzaminy