Kim tak naprawdę jesteśmy:)

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 79
Chiara czy Ty czasem nie przesadzasz?Sweetkate grzecznie się wypowiada.Gdzie jest mowa w postach,że ocenia innych,albo nie chce oceny swojego chłopaka?Jeśli miałaś ciężki dzień to nie wypisuj takich bzdur na forum....eh.
Przeciez nie pisze do Sweetkate...
"Teraz juz dziewczyno przesadzilas. Nie chcesz, aby ktos ocenial twojego chlopaka, a sama oceniasz innych. Z tego co widze, to jest wrecz odwrotnie..."

Nie doczytałam się aby ten post był do kogoś innego.
dokladnie
Spojrz pod jaka wypowiedzia to napisalam...
Ok...wybacz.
czy Ty sie dobrze czujesz? Ja i SweetKate to 2 inne osoby i Ja nie mam zadnego chlopaka tylko Ona ma narzeczonego i Ja nikomu nie dawalam do przetlumaczenia zadnego smsa wez sobie prysznic bo goraco ci do glowy uderza, haha
Prymitywyzm w pelnej odslonie. Faktycznie szkoda mojego czasu...
chiaraa daj sobie spokój z Tą dziewczyną )))
ze tez Cie sie chce byc tak prymitywna zeby szukac moich wczesniejszych postow i kopiowac wklejac
a Ty sie nie wtranzalaj do mojej osoby
kasiula:-) nie mam nawet najmniejszej ochoty wtrącać się Twoje życie . Dla mnie nie istniejesz na tym forum)))
wiesz dla Mnie to foru, a przede wszystkim ty tez nie istnieje pojawiam sie i znikam, pomimo, iz chcialbys abym znikla to pajwie sie jescze nie raz
pojawie! ps nie jestes dla Mnie zadnym priorytetem
kasiula:-) mozna zapytać jak Ci posżło z Tym włochem z zacytowanego przez kogoś wpisu????
oczywiscie Asiu, jezeli tylko masz dobre intencje co do mojej osoby...jest ok czekam znam juz date jego przyjazdu mysle, ze bedzie ok choc po raz pierwszy w zyciu podchodze do tego troszke doroslej bez emocji typu im wiecej chcesz tym mniej masz, wciaz rozmawiamy codziennie msn tel codziennie, wyglada mi na to ze cos z tego bedzie, przynajmniej gdyby mu nie zalezalo to by sie nie staral, ale Ja podchodze z dystansem chyba tak trzeba, chocby na poczatek aby sprawdzic czy komus rzeczywiscie zalezy...zobaczymy
Asia-Nel dowiem sie czemu chcialas wiedziec?
Własnie gadam og kilku dni z pewnym włochem na skype :)
Asia-Nel to już Ci mówię ze on juz rozmawia z 10 Polkami)))
aha no i jak sie sprawy maja?
Pewnie tak, weszłam na to forum przypadkiem.I bardzo się ciesze, bo sobie poczytalam troche :)
A tak sobie gadamy, ale jak dla mnie to jest za bardzo bezpośredni czasem.
Asiu nie sluchaj dogadywan inf. On Ci chce tylko dopiec, nawet jak bys powiedziala, ze bierzesz slub z Wlochem to by Ci powiedzial, ze twoj przyszly maz tylko sie Toa bawi...ps pewnie mi zaraz cos odpisze...
Asia-Nel poczytaj to dokładnie zrozumiesz
http://www.wloski.ang.pl/jak_aapoderwac_wloszke_22034.html
nie wiem czemu ale mi się jednak wydaje że on ma racje, przynajmniej w tym przypadku.Oczywiście są uczciwi i wierni włosi-"wyjądki", ale sa też ci z regóły
Asia-Nel a o naszek Kasiuli dowiesz się z tego linka:
http://www.wloski.ang.pl/cerco_l_amore_szukam_milosci_21911.html
mam nadzieje, ze nie prosi Cie abys przeslala mu jakies zdjecia o wiesz jakiej tematyce bo tacy tez sie zdarzaja...lepiej uwazac
hehe podobno nie obchodzi Cie moja osoba?hahah wiesz jedno co moge o Tobie powiedziec to to ze jestes skonczony cham i prostak na nikim nie pozostawiasz suchej nitki, jestem na 100 % pewna ze nie masz kobiety bo kto by ztakim wytrzymal
rozumiem Cie dziewczyno jestes tu nowa i nie chcesz mu na wstepie podpasc o bedzie ci skutecznie umilal potem zycie haha
Nie tu nie chodzi to czy ja chce byc dla kogoś miła czy nie.Pisze co mysle i tyle
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 79

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia