Mieszkanko w RZYMIE!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Ja tak uparcie piszę i piszę ale ponawiam swoją prośbę. Szukam pokoju 1-0s. w Rzymie, jeśli ktoś coś wie, mógł by mi dać jakieś namiary będę wdzięczna. Najprawdopodobniej 18.10 przylatuję i miło by było coś mieć!
skorzystaj z portaportese.it
Dzięki!Korzystałam i korzystam. Nie wiem, czy nie miałam wystarczająco dużo szczęścia, czy byłam zbyt wybredna, ale ostatnio znalezienie pokoju zajęło mi jedyne 5 tygodni! Stąd te moje poszukiwania na forum!
http://www.studenti.it
Jeśli szukasz pokoju lub mieszkania, przesuń się na dół strony głównej, wybierz miasto i kliknij „cerco casa”.
Secondamano.it subito.it
Dzięki!Faktycznie jestem tam dużo ofert!
Dzięki za pomocą, a może ktoś ma namiary na jakieś konkretne lokum?Chociaz na kilka dni...:-)
na kilka dni polecilbym camping tiber w prima porta. tani z internetem(mozna szukac pokoju on line, polecam easystanza.it), calkiem niezle polaczenie z centrum- flamino, swieze powietrze, basen -moze byc juz za zimny, tania restauracja, sklepik. ja tak zrobilem. uwaga otwarty do konca pazdiernika.
I bardzo dziękuję za informację!Brzmi całkiem zachęcająco:-)
skoro tak, to jedna rada, juz na pierwsza noc wez kolegom/zankom koce z lozka, ze trzy, bo noce juz zimne. tylko bez bestialstwa, mialem na mysli kolgow ktorzy nie spia na lozku obok, znaczy sie wolne lozka.
Dzieki, mam nadzieję, że nie będę musiała posuwać się do tych niecnych czynów!
Daj znac na maila [email] Moge miec pokój do wynajęcia , z tym, ze na krotki okres czasu, tydzień, może dwa. Jak pogadamy to zobaczymy.
Sorki, mail jest: [email]
hej pawianek! mieszkasz?
Witaj Obywatelu!Jeszcze nie dojechałam do Rzymu!własnie się przygotowuję do wielkiej wyprawy:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano