Jaka była wasza pierwsza praca we włoszech?

Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna
ach tratatuje widze zeprzyjelas blogoslawiensto Infa ktory niczym sam Papiez udzielil i namaszczenia i pozwolil/prawie odpust !/ na dalsza zyciowa egzystencje buhahahaha on inczej nie potrafi. Ty zalozylas post a on sie puszy niczym Papiez i kropi woda swiecana..teraz to juz wiemyyyyyyyyyy! skad te kłamstwa o 16 jezykach..heheh... On chce byc taki jak Papiez..hehehehe..proste jak drut!
mialo byc ratatuja..sorry za literowki :D :D
ratatuja, nie zwracaj uwagi na jednostki zawsze
znajdzie się ktoś kto chce zniszczyć drugiemu życie . Tak naprawdę to
tylko Ty sam znasz swoją wartość i myślę , że nikt z zewnątrz nie
może zniszczyć tego co w samym TOBIE . Nie zapominaj o wartości swojego
JA . Znasz przysłowie MĄDRY
ZROZUMIE , GŁUPIEMU NIE WYTŁUMACZYSZ. Pozdrawiam Cię serdecznie ;)
*sama
ty Papiez Infantylny wez to przebookuj na 16 jezykow teraz hehehe sieroctwo !che palle
ja na szczescie zaczelam od pracy w jednej z fabryk w regionie jako tlumacz i osoba odpowiedzialna za kontakty z polska. prae udalo mi sie znalezc bez zadnych znajomosci, wysylalam cv gdzie sie da. mialam szczescie bo Oni poszukiwali kogos tu na miejscu znajacego dobrze wloski i polski i znajacego rowniez polski system podatkowy.
no ratatuja mysle ze na dzien dzisuejszy nie przyszedk by ci podobny pomysl by zalozyc taki post jak ten..z tymi niezbyt dypolmatycznymi pytaniami..zadanymi bez rozwagi.Po prostu trzeba miec wyczucie kiedy i gdzie jakie pytanie moze pasc a jakie nie ..i to sie nazywa dyplomacja..lartwiej by ci bylo wsieci znalezc srednia statystyczna zarobkow wloskich niz wchodzic tu pisac..a nawiasem mowiac od 12 lat sa takie same czyli od momentu jak mialas 8 lat nic sie nie zmienia..a zamiana lira na eu dala w dupe wszystkim ..a wartosc pieniadza spadla o co namniej 30procent jak nie wiecej...Chcesz cos wiedziec jeszcze o pienidzach..po tym jak ci rozleciala ta intermtowa znajomosc to juz chyba bedziesz ostrozniejsza i nie bedziesz 'wybiegala przed orkiestre' jak wszyscy widzimy za duzo sobie naobiecywalas przed i po... znajomosci internetowej.. hehehe//ale tak to zawsze wyglada! nie ma to jak real i chemia, ta prawdziwa chemia ,ktora iskrzy, ze hej..i wcale nie potrzeba rozmyslac wczesniej ile to mozna w danym kraju zarobic..ja prognozuje ,ze w 2015 eu przestanie istniec ,kazdy kraj wroci do swej waluty :D wiec spokojna czaszka.:D
moj wpis jest w nawiazaniu do http://www.wloski.ang.pl/jego_pierwsza_wizyta_w_moim_domu_poradzcie_35263.html
ale ty sette plujesz zlosliwoscia i chamstwem! boze no przeciez na forum kazdy imieniem i nazwiskiem sie podpisuje prawda!?nie kazalam ci sie wypowiadac na watku.nie chcesz nie pisz,ja sie spytalam jakie byly pierwsze prace ludzi w itlii cos zlego zrobilam?a moze myslisz ze atakowalam wlasnie ciebie bo nie masz sie czym pochwalic?cos cie zabolalo w srodku?i jeszcze ten link do mojej historii.wiesz depczesz uczucia, ja tego nie zrobilam nikomu.nasmiewasz sie i ponizasz.zeby to przeciwko tobie sie nie obrocilo.gratuluje."moj wpis w nawiazaniu do"no prosze cie chcesz cos mi powiedziec w nawiazaniu? napisz na tamtym watku a nie tu bo on nie ma zwiazku!wiesz co bardzo mnie zdenerwowalas oj bardzo.niezle szpiegujesz.i moje watki i moj wiek,,swietnie chcialas sie uczepic?super laskawie sie odczep.moze pochwaly oczekujesz jeszcze co to nie odkrylas? zal mi ciebie bo zero w tobie uczucia i zrozumienia.brak taktu w tobie nasmiewasz sie z ludzkich uczuc z milosci ktora jest tak silnym uczuciem i ktora dlatego tak boli jak sie konczy jezeli bylas zakochana powinnas wiedziec jaki to bol.ale czy ty jestes zdolna do milosci to nie wiem po twoim wpisie szczerze watpie!i nie pisz ze internetowa milosc to nie milosc bo sie mylisz i to grubo.
..zadna zlosliwoscia i chamstwem..te twe 2 posty to smialo lacze wjeden..w stylu :poznalam przez net wlocha ..hmm moze cos mi wyjdzie..to mi powiedzccie ile tam mozna zarobic i co mozna robic..no wiecie nic mi wyszlo nie zaiskrzylo...odpuszczam faceta..takich panienek co to codzien poznaj rozne nacje pierwszy raz w zyciu i pisza z jakims obcokrjowcem pierwszy raz w zyciu to jest na peczki ,po prostu full.. i troche lyso jak sie wyda ze tu niby sie facetem interesuje a po cichu jakie tam sa zarobki i ile zarabiacie..zwykly materializm tboa kierowal jakby nie ten wloch to daje glowe ze by ci do glowy nie przyszlo pytac o zarobki...obludne to..bardziej myslalas jakby sie tu urzadzic/ wkrecic /zarobic/ ustawic/ umoscic niczym kura na grzedzie/wlasciwe podkreslic,niewlasciwe skreslic/..i to mi przyszlo do glowy po wpisie LINN LINN ..wowczas dopiero zerknelem na twe posty...i porownalam i dostrzeglam to o czym piszę w tej chwili.Moge pisac na kazdym jednym poscie jaki mi sie podoba niepotrzebuje na to niczyjego zezwolenia,to jest forum a nie twoj prywatny blog i mam prawo miec swe spostrzezenia i opinie.napisalam to co obserwuje w zyciu u innych ludzi ty tylko powielasz schemat..nic dziwnego dla mnie jestes jeszcze niedoswiadczona..znasz powiedzenie: milczenie jest zlotem /a znasz drugie co kolwiek powiesz moze zostac wykorzystane przeciw tobie../to tylko powiedzenia, to tylko forum, wiec nie przejmuj sie niczym ,wyciagnij tylko wlasciwe wnioski ,ot i final...bez urazy, nic personalnego.ogolem to rozsmieszylas mnie powyzszym wpisem i twa zapiekłoscia..nie istnieje milosc internetowa, dziecko zlote..nie istnieje.Jak mi Bog swiadkiem ,ze wirtualana milosc nie istnieje!No moze jednostronna..ale nie dwustronna...heheheh ..nie moge! po prostu smiech na sali puste krzesla..dobre sobie heheheheheh
a co ty o mnie wiesz sette?nic!a co w tytm dziwnego ze chcialam wiedziec co mog apolki w italii robic?juz pisalam ze kazdy zakochany chce byc z druga osoba!nie zamierzalam byc cale zycie na odleglosc a realia sa takie ze on by do polski nie przyjechal zyc na stale wiec mysl logicznie!chyba nirmalne bylo ze chcialam sie zorientowac.ale nie ty oczywiscie swoj poglad o mateialzmie.sluchaj ja studiuje w polsce kierunek po ktorym jest masa pracy.to jest kierunek z przyszloscia ale zaj....iscie trudny.i uwierz mi nie wiem co byloby dla mnie lepsze wyjechac do wloch i stracic studia bo tam bylyby niewazne lub musialabym powtarzac czy zostac w pl i ukladac sobie latwiej tu zycie.kompletnie mnie nie znasz.mateialistka jeszcze czego ja widze nastepne powiedzenia uderz w stol a nozyce sie odezwa.dokladnie tyczy sie ciebie.milosc internetowa istnieje i mam na to dowod bardzo blisko siebie a a mianowicie w mojej rodzinie.ponadto widze siebie i to co czla.a chyba wiem co czulam.wiec laskawie nie obrazaj mnie bo nic zlego nie zrobilam.kazdy ma nadzieje w nowym zwiazku ja tez mialam i powtarzam ze jestesmy przyjaciolmi a nie ludzmi ktorzy nie maja kontaktu.ktorzy ot w jednej sekundzie byli a drugiej juz ich nie bylo.pomysl zanim zaczniesz naskakiwac na druga osobe.mnie to zabolalo.i nie mam watpliwosci ze jestes chamska osoba
Peace and love, dziewczyny...
Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna