obóz studencki

Temat przeniesiony do archwium.
Od roku uczę się języka włoskiego, aktualnie dostałam się na studia i wreszcie mam wakacje. Chciałabym je spędzić na obozie studenckim we Włoszech, nie mogę znaleźć żadnych ofert tego typu. Czy ktoś mógłby mi coś polecić?
Halo! Znalazłam kilka obozów ale tylko w Rimini. Czy ta miejscowość jest ciekawa? Napiszcie, może jednak jest ktoś kto może mi polecić coś innego?
rimini to jeden z najbardziej imprezowych kurortów we włoszech, więc na pewno nie będziesz się nudzić. a jeśli chcesz trochę pozwiedzać, to możesz zawsze wyskoczyć na jeden dzień do san marino, bo to niedaleko, no i mirabilandia - tam zabawę masz gwarantowaną :) pozdrawiam
właśnie wróciłam z Rimini wczoraj, i jakoś nie zauważyłam żeby był to najbardziej imprezowy kurort.... pod tym względem osobiście uważam że Rimini jest przereklamowane:( w samym Rimini dyskotek jak na lekarstwo, bilety po 10 euro. większy wybór jest w miejscowości obok, Riccione, ale tam ceny zaczynają się od 25 euro;/ Owszem, można znaleźć kilka fajnych knajpek przy samej plaży:)
A oprócz Mirabilandii i San Marino jest jeszcze Italia in Miniatura:)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa