Ladispoli/marina di san nicola

Temat przeniesiony do archwium.
Jesli ktos miał okazje byc tam niedawno/pomieszkac to prosze o wiecej informacji - przeszukalam forum - kilka lat temu bylo tam duzo Polakow- dalej tak jest ?:) wiem ze z ladispoli co 30 min jest pociag/autobus do Rzymu..ale czy jest tam "co ze soba zrobic" gdybym nie chciala jechac do Rzymu ?bylam na stronie miasta itd, ale zalezy mi na opinii osob ktore tam byly
mieszkalam w ladispoli teraz mieszkam 5 dalej masz wladispoli plaze pare sklepow barow miasteczko symaptyczne mi sie tam bardzo podobalo :) powiedz co cie interesuje zeby wiedziec wiecej na temat tego miasteczka a autobus jest i pociag tez :)
5km dalej:)
Dzieki za odpowiedz !:)5 km dalej to może Marina di san nicola?:) ja bede sie tam opiekowała dzieckiem i zastanawiam sie co robic po pracy -oreintujesz sie czy w Ladispoli jest jakas szkola jezykowa ? kursy wloskiego itd:)
nie marina di san nicola ja chodze do szkoly ale konczy mi sie 10 czerwca ale sa rozne szkoly ale kursy sa odplatnie bo szukalam sama dla siebie
Dziekuje, a mozesz podac jakies nazwy tych szkol to bym juz sobie znalazla strony itd, bo wpisuje w google scuola di lingua albo corsi i mi sie wyswietlaja tylko kursy angielskiego;/
ojj adresow teraz nie pamietam :) jak jezdzilam to szukam ale raczej znajdziesz cos ciekawego w rzymie zobacz na necie kursy rzym na bank cos znajdziesz
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka