Praca - Palermo/Rzym

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich :)

Od dłuzszego już czasu pragnę przeprowadzić się do Palermo lub Rzymu. Niestety jak wiadomo, potrzebne byłoby mi jakieś zatrudnienie, aby się utrzymać.
Dodatkowo w Rzymie jakiś pokój do wynajęcia.

Niestety obecnie dopiero jest na etapie nauki języka włoskiego, choć idzie mi bardzo dobrze i obiecująco.

Zastanawiam się, czy istnieje wogóle możliwość otrzymania pracy jeśli nie mówię jeszcze płynnie po włosku, natomiast znam perfekcyjnie angielski.

Szukałabym też osoby, z którą mogłabym dzielić mieszkanie itp, jednak razem raźniej.

Dajcie znać, czy macie może jakiś znajomych, którzy mogą pomóc w załatwieniu pracy, mieszkania. Czuje się już nieco zagubiona, a chyba nie będę szczęśliwa dopóki się tam nie przeprowadzę.

Dziękuję! :)
no cara mia ..nie ludz sie, nie ludz sie !..jedzie sie pracowac do kraju wktorym PKB jest wyoskie ..anie na minusie..to pierwsza wskazowka drugo to ze sie jedzie pracowa do kraju w ktorym jest niskie bezrobocie a nie wysokie jak w IT..polecam Norwegie Holandie Danie Niemcy Austrie Anglie..poszperaj ty w internecie na temat tych panstw,na temat ekonomi tychze panstw

Ja Ci cara mia odradzam IT !..kto jeszcze odradza palec pod budke!!!..bo za minutke ..itp itd :D

..za jakies 40 lat sytuacja w IT sie poprawi :D..wczesniej to nie sadze!
http://www.biztok.pl/Zatrwazajace-dane-Mlodzi-Europejczycy-juz-nie-sa-gniewni-Sa-bezrobotni-s9032
Może za dwadzieścia latek im się poprawi jak zmienią swoje przyzwyczajenia :)