Krem do twarzy.

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do Pań :)
Jak po Włosku nazywa się krem do twarzy matujący taki zwykły, chodzi mi o to żeby twarz się nie świeciła i mógł używać go mężczyzna, żeby nie było go widać na twarzy.
Drugie pytanie jakiś krem na plamy na twarzy które niestety wyszły i już są od 2 tygodni ze słońca.

1) krem do twarzy matujący
crema per il viso "antilucido" oppure "opacizzante" oppure "effetto mat"
2) krem na plamy na twarzy
crema "contro le macchie solari"
Bardzo Ci dziękuje :)
Jeszcze jedno pytanko. Jaka jest średnia cena u kosmetyczki za oczyszczanie twarzy?
Nie lepiej po prostu samemu sprawdzic przechadzajac sie ulicami lub wpisac "pulizia del viso prezzi"?
Liczysz, ze tym pindom tutaj bedzie sie chcialo o takich rzeczach pisac?
Jak sie jest w potrzebie, to plaszczenie sie przybiera inny wymiar. :)

Jesli nie chcesz sie swiecic, a przy okazji miec ochrone przed sloncem, kup sobie suchy krem ANTHELIOS XL SPF 50+ La Roche-Posay.

Miałem nadzieję że ktoś odpowie, a w necie nie wiedziałem za bardzo jak wpisać. Teraz już wiem.
Dzięki za pomoc.
Poczytaj sobie o samodzielnym oczyszczaniu twarzy, moze wtedy droga estetista nie bedzie potrzebna.
edytowany przez dr_aiuto: 01 lip 2014
Właśnie się naczytałem tak też zrobiłem, ale źle i dlatego jest ten problem. Pisałem że ze słońca, jednak okazuje się najprawdopodobniej że pękły naczyńka i teraz zostaje przez nawet kilka miesięcy z plamami. Kupiłem maść w aptece jakiś antybiotyk i mam nadzieję że to zejdzie.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa