witajcie! i wszystkiego naj dla naszych chłopaków!

Temat przeniesiony do archwium.
91-117 z 117
| następna
tak dopiero poczatki, hahahaha
z byczkami sie biore za rogi:) ale strzelce uwielbiam.
a co o n wogole napisal, bo za bardzo nie wiem, wtedy napisze odpowiedz
Antylopka a moze byczki cie biora na rogi;) zara sprawdze ten test i powiem czy sie cos zgadza:)

Minique dawaj tego esika do pana Italiano pewno ze pomozemy:)
yyyyyyyyyyyyy.... iwoncia to ja już cosik potegotałam, bo cóś mi się ubzdurało, że ty też już mówiłaś papa, ale trzeba mi wybaczyć dziewczynki, bo ja chodzę w transie i to z każdym dniem coraz bardziej... gdyż jak niektórym wiadomo (tym tłumaczącym mi niktóre zdanka) lecę na romantyczny randkos ze swoim makaroniem - do rzymu... i to powoduje u mnie drobne niedyspozycje umysłowe czyli różne zawieszenia, brak kontaktu z rzeczywistym światem zespół downa itd itp
aaaaa co to ja jeszcze chciałam rzec, aha! zaraz sprawdzę teściorka i dam odpis
byl wyzej, ale ok jeszcze raz

miei sogni sono stati bellissimi perche' avevo te nella mia mente, non riesco a non pensarti...
>
io la mia felicita' la vorrei dividere con te...ti va?
un bacione
Dziewczyny na litosc boska piszcie pod spodem kto to pozniej znajdzie jak w srodek wkleicie;(

a twoj pan Minique napisal;
>moje sny byly piekne bo bylas ty w moich myslach,nie moge przestac myslec o tobie..
>ja moje szczescie chcialbym podzielic z toba..zgadzasz sie?
>buziak

Jezu kobiety quasi quasi mi trovo qualche Italiano;)sa tacy romantyczni (sorki bez obrazy az sie zygac chce;)
Minique i teraz tlumaczonko tez jest wyzej;)

p.s. piszcie pod spodem vi prego!!!
no właśnie piszta pod spodem ludziska, bo ja potem latam i szukam odpowiedzi...i sie mecze :-/
Nicoli ja siedze w domu i sprzed kompa moglby mnie usunac tylko moj brachol,ale dzis mu sie to juz nie uda(hihi zalatwilam z chlopakami by mu dali popoludniowke)Nicol a jakiego jezyka bedziecie uzywac by porozmawiac co?;) romantyczny weekend w Rzymie tylko nie przecholuj Nicol i wroc w poniedzialek;)
cos mi szwankuje komp, i zanim cos odpisze to juz inni napisza i dlatego tak jest
a Pan faktycznie troche za slodki , hihihihih

a teraz odpowiedz,:tez oczywiscie slodka :)


bylo mi bardzo miło,
niestety na dzis musze konczyc, wyjezdzam. Odezwe sie w poniedzialek
Calusy
niech nie wraca...bo i po co(w Rzymie gorrrecej :-))
I jak tescior?
ja też dopiero na siłe odkleję sie o piątej bo wtedy kończę prackę... co do języka -to będziemy rozmawiać tylko po włosku bo moja pasta nie zna ani polskiego ani angielskiego hmmm... ja jakoś tam po włosku się dogaduję...ostatnio jak się widzieliśmy było ok. generalnie bardzo dużo rozumiem gorzej z wysłowieniem, a was czasami proszę o pomoc bo zależy mi żeby wszystko pisać poprawnie, a często nie rozumiem jakiegoś wyrazu, albo nie potrafię napisać coś w poprawnej formie. ale wierz mi iwoncia, że uczę się jak nawiedzona.
co do powrotu, to wszyscy w firmie i nie tylko już mnie pakują (to chyba z tego uwielbienia dla mnie hehe - bo wszyscy mnie baaaaardzzzoooo kochają hi hi) i zakazują powrotu, tylko mam się wynosić na sardynię ze swoim amoroso, bo oni przecież muszą gdzieś w końcu na wakacje sobie jeździć i doszli do wniocha że sardegna może być ewentualnie ... ;)))
więc no nie wiem czy mam wracać czy nieeee
aha antylopka słuchaj wyszło mi że jestem siódemka (a jakże - przecie to nasz rocznik ;))) ze skrzydłem osiem

najbardziej podobało mi się ostatnie zdanko : "ma szczególną trudność z wiernością małżeńską" ... !!!! heheheeeeeeeee! hihihiiiii!!!!! ale jajca ;))))
ubawiłam się nieźle!
:) baw sie dobrze z Italiano. Przetestuj Go na wszelkie mozliwe sposoby:) i zbadaj jego reakcje na niewiernosc malzenska...hihi.
ciao.
co do testów i przebadań... to zrobiłam to już chyba na wszelkie możliwe sopsoby...yyyy....hmmmm... ale babeczki relax! ja lecę nie teraz tylko w przyszły piątek, a teraz pedzę do chatki choć wspaniale mi się z wami konwersuje

papa do poniedziałku kochane

bawcie sie dobrze
Sorry dziewczyny wpakuje sie w sam srodek;)
Minique sorki ze musialas czekac

e stato un piacere per me,purtroppo per oggi devo finire sono in partenza mi facio sentire a lunedi.baci
Nicoli do poniedzialku udanego weekendu:) Antylopka teraz sie skupie nad tym testem:) ale najpierw lece fuma fuma;) a dopo
pa Nicoli
Iwon- a palisz polskie czy wloskie? :>
Antylopka teraz juz polskie pogodzilam sie z L&M we Włoszech palilam cienkie długie(typu philipp morris ecc.) a w polsce czasami pozwole sobie na Vouge(chyba tak sie pisze?)aaaa!tescik niezly w wiekszosci sie zgadza z moja osobowoscia;)a najbardziej kwestia zwiazkow;)
help!!!!!!!!!kotka mi royprogramowala klawiature
oj Barbi6 i co nie nauczylas jej jeszcze latac za to;) ja na tym sie nie znam zbyt dobrze ale jaki dokladnie masz problem z tym rozprogramowaniem?
pokikalz si litery !!!1
co mam robic
zamiast z jest y,itp,help!i inne kwiatki,..
O korcze znam ten bol ja kiedys sie sama tak urzadzilam tyle ze nie pamietam co wcisnelam by usunac awarie;(Okey krzyczymy razem Barbi heeeeeeelp jest tu ktos kto pomoze??sembra un deserto:(
Temat przeniesiony do archwium.
91-117 z 117
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia