rozbawiona..jak dzisiaj sie nazywasz?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 95
poprzednia |
no wlasnie rozbawiona kim dzisiaj jestes???
kiecka gotowa?
u mnie malowanie sie przeciagnelo...dzisiaj jeszcze pobojowisko w pokoju...
co tam pobojowisko agatkaf !! :)

ja sylwestra sobie szukam i ekipe organizuje :P - kto sie dolacza?? :)

saluti
no ja sie nie dolacze ale gdzie jestes i gdzie szukasz tej ekipy?

juz po malowaniu...ale glowa boli bo farba smierdzi i pewnie bede miala dzis slodkie sny....tylko zebym w nocy za bardzo nie odleciala bo jutro niestety koniec slodkiego lenistwa...pobudka 6:30 i do roboty!

..ale moze uda mi sie tu zajrzec

cholera ale to forum wciagaaaaaa....aaaaaaaaa
agatkaf- a jaki kolor scian ??? tylko nie mow mi prosze, ze rozowy!! ja w takim mieszkam :-)- musze go przemalowac- nie chce mi sie rozpetywac roboty!! :-))

agatkaf- sylwester mial byc w warszawie- bedzie w olsztynie. obczailam jeden klub- pachnie mi tam satanizmem i mansonem ale co tam- haahahaaa- raz tak mozna, nie?? choc bym wolala jakies latynoskie rytmy :-))

no to kto sie dolacza?? agatkaf- dawaj!!
magda podoba mi sie ten manson tylko nie rozpruwajcie kotow i nie robcie rzezi niewiniatek
chetnie bym sie przylaczyla...ale ja w warszawie i ja praca...i tyle co moge powiedziec o sylwestrze
no to moze impreza posylwestrowa w warszawie??
poki co dobrej zabawy!

ps. sufit i jedna sciana biale...pozostale delikatnie zolte..b. mi sie podoba niezle wyszlo...ale wciaz czuc
agatkaf- to moje barwy , to juz cie lubie ;-)) :-))
a jesli ktos rozpruje niewiniatko albo zarzuci muze mansona to.....to....to ja rozpruje DJ'a. ja chce tanczyc a nie sie bac :)

iprezka podylwestrowa- jak najbardziej :)).podobno na Nowym Swiecie jest taka niewinna kafejka gdzie boskie latino na malutkim skrawku podlogi mozna w piatki tanczyc...ach...bo sie rozmarze.
jakie literowki...nie ta pora....
jaka kafejka?na NŚ?
witajcie......
to ja wczoraj rozbawiona.....dziś pijana:)
odrobinę:)
przed moemntem wróciłam......z takim Jednym.....zrobilismy wcześniejszego sylwestra.........tańczyliśmy...... szmpan.........i...:))) jej..............
co to będzie......

a w ogóle to może powinnam nick jakiś jeden miec anie wciąz ta rozbawiona?:)
pozdrawiam serdecznie!
widzę że w rozmowei z inna magda juz o kolorzwe ścian poopowiadałas:)
czyli sie udało malowanie......
amoje życie
przewraca się do góry nogami....................................
przewraca sie?
to chyba ten jeden co cie spil cos przewraca?
...ja pijana zapachem farb....to moze sie dogadamy stanotte
rozbawiona, a ty tez magda ?:) ja magda z kropka;)

rozbawiona a jak bylo? calowalas sie? dal ci kwiaty? jak nie to cienko!! hahahaaa
co do kafejki to jest zaraz od ronda de Gauel'a( jak to sie pisze poprawnie?) ,przed wejsciem sa czerwone markizy z napisami tokio, paris i cos tam jeszcze- nigdy tam nie bylam.... ale bede !! ha!
magda i rozbawiona..wezcie sie zalogujcie dzieciaki...no bo z jakimi goscmi ja tu rozmawiam???
ja wiem, czy mnie spił......jakoś tak razem.................. bo ja idę z inną paczką znajomych na taki bal sylwestrowy..........a z Nim..........On od niedawna w moim życiu....
a dziś...najpierw w knajpce a póżniej ten pomyśł....że w sumie Nowy Rok - noc sylwestrowa - może się zacząć już za chwile...kupilismy szampana i u niego w opustoszałej kancelarii tańczylismy............sylwester:)

jak Ci własciwie na imię? Agata?
ja jestem Maddalena dla wszystkich przyjaciól włsokich a tutaj Madzia po prostu
miło Cie poznaĆ

(jak na osobe w nastroju sylwestrowym calkiem rózno pisże, prawda?:)
agatkaf- co ty mi kazesz robic o 24 w nocy!!?? logowac sie?? toz sie zaloguje jako jakis kazik albo inny stasiek. zrobie to jutro tylko niech obczaje jak to zrobic jak w oczach nie bede miala zapalek, ok???
najlepiej powiedziec ze to rondo palmy!
jak bedziesz w tej knajpce to daj znac bo ja albo jestem dziwna albo krotkowzroczna
kurna :) piszmy tak po kolei, w slupku, bo skacze po tych wypowiedziach i najswiezsze sa gdzies w srodku. Madzia, prawnik ??? Ma swoja kancelarie?? Umie tanczyc? Zna sie na winach? bierz !!! :);))))
tak wlasnie mam na imie...raczej sie nie ukrywam...a dziwnych nickow nie wymyslam bo co jak potem zapomne???
milo mi
agatkaf, po drugiej stronie co empik ale NIE na jego wysokosci. wyzej :).
sa charakterystyczne czerwone markizy
a ja mam strasznie głupie pytanie, ale niech mnie mój sylwestrowo -szampanowy stan usprawiedliwi:)
bo ja się tu juz kioedyś logowałąm.....jako "mag'a" chyba...tylko to było daqno, przed moim wyjazdem do Rzymu..i teraz trochę zapomniałm, jak tu sięw zalogowąc...czy w miejscu gdzie login to mój adres mailowy..czy ta mag'a wybrana na potrzeby tego forum i jakieś hasło tajemne? za nic przypomniec sobie nie moge, jak się logowałąm, lae jeden dzien byłam tu zalogowaną mag'ą.............
dobra dobra magda..zbadam sprawe z markizami
...a ty to widze ze taki maly detektyw jestes??
czyzbys miala ochote na prawnika?
ja takiego jednego mialam...i powiem ci szczerze do niczego mi sie nie nadal..dupa
to jak 1 dzien to jestes usprawiedliwiona.

pytaj , pytaj to ja jutro nie bede musiala :P:))
no tak....ja tez Madzia:)
on prawnik.............
ma swoją kancelarię.............................
umie tańczyć..............................................
zna się na winach.............................................
dobrze całuje.............................................................

co to bedzie???:)
hahahaa agatkaf bo oni nudni sa !!! a kartki urodzinowe zaczynaja mniej wiecej tak : W ZWIAZKU Z URODZINAMI....
wiem bo sama jestem po prawie. ale administracyjnym !!!
wpisujesz tu swoj adres mailowy a nie nick...a pozniej haslo ktore oni ci przysylaja na tego wlasnie maila
sprawdz w skrzynce moze haslo zachowalas...jak nie to wysla ci jeszcze raz
ja wiem co to bedzie. to bedzie scenariusz na nastepne odcinki MAGDY M. !!!!!!
kobitki ja ide umyc zeby...ciao x almeno 3 minuti
to ja ide powiesic pranie a ty rozbawiona nie odchodz od kompa ino snij o prawniku
magda m. to strasznie glupi film
dzieki za przypomnienie!! dawno to temu było, jak nasz kraj piekny opuszczałam, i zapomniało mi sie, ale zaraz archiwum przejrze i pamietam że tam hasło było przesłane...dzieki:)
ale malaszynski jaki przystojny...no powiedz, ze nie ???
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 95
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia